Embryotransfer - pociťovanie zmien

jasmin90
1. mar 2024

Ahojte chcela by som sa spýtať v pondelok som bola na embryotransfere pociťovali ste na 5 deň už nejaké zmeny na sebe alebo je to ešte skoro.Dakujem

akiknabruh
1. mar 2024

@jasmin90 Ahoj,jednu noc ma zobudila krč v brušku az som zobudila partnera , mne ukazal test ducha na 6 deň a uz som len sledovala či čiarka silnie alebo slabne kvoli 💉ovitrile ..
Držim palce 🙏🏻

marticka85po
1. mar 2024

Ano mala som silnu migrenu,bolesti krizov.otestovala som a uz bola 2 ciarka na teste

jasmin90
autor
1. mar 2024

@marticka85po mňa občas bola vajecniky a pod bruchom a občas sa mi točí hlava ale iné zmeny na sebe nevidím

marticka85po
1. mar 2024

@jasmin90 tak bud otestuj alebo este pockaj

jasmin90
autor
1. mar 2024

@akiknabruh a cítili ste sa unavená práveže mňa len občas boli pod bruchom ako keby mam dostať menstruaciu a občas bolia vajecniky a začali ma boliet prsia

thereisabear
1. mar 2024

@jasmin90 také klasické jemné bolesti v podbrušku, inak nič. Test už som mala pozitívny.

jasmin90
autor
1. mar 2024

@thereisabear
@thereisabear to mam aj ja teraz

veklipo
1. mar 2024

Ja vôbec nič. Žiadna zmena. A vyšlo to.

jasmin90
autor
1. mar 2024

@veklipo
@veklipo nemali ste ani bolesti ani ste nebola unavená ano nič keď sa embryo uhniezdilo ste nič necítili

veklipo
1. mar 2024

@jasmin90 presne tak. Ja som prvé 2 dni ležala, čítala knihu a oddychovala, a potom normálne chodila do prace. Doma by som sa asi zbláznila. Necítila som nič špeciálne a tak to bolo cele tehotenstvo. Nebyť rastúce bruska, ani neviem, ze som tehotná.

jasmin90
autor
1. mar 2024

@veklipo tak to je super teda

jasmin90
autor
1. mar 2024

@veklipo a aj ste s dali to lepidlo a brali ste niečo ci nie

veklipo
1. mar 2024

@jasmin90 nie, nedávali sme.

nici_cs
4. mar 2024

Ahojte. Mňa by zaujímalo, či máte niektoré, ktoré ste už viac dní po vklade, napr. 10 a tak, či máte nejaké príznaky. Test mám pozit a je mi zle. Často ma napína, kolísa mi tlak, cukor v krvi, chute šialené, plačem už keď na mňa niekto nepozrie pekne. Som normálna alebo je niečo so mnou divne?

dendatomy
14. mar 2024

Ahojte baby prosim Vas ja som 8.3. Bola na vklade embryka z datcovskych vajicok ma niektora skusenost..mala som vcera strasne navali bolo mi tazko dnes je lepsie bolela ma aj hlava mala ste to niektora?? A kedy si mam robit tehotensky test ?? Dakujemmm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre