Embryotransfer v auguste alebo v septembri 2014

saxana15
25. aug 2014

Ahoj zienky,ide niekto na ET alebo KET v najblizsiej dobe? Budeme zdielat cakanie a skusenosti spolu?

alexia17
31. aug 2014

@strelko hej 2ho na vyber vajok. Teda este neviem kolko a ako prezije a stale neviem ci by som si dala dve bo jedno

kika8259
31. aug 2014

@dicinka1 ďakujem 🙂
lebo toto je moje 2.ivf-ko a teraz mi pri vklade doktor nevravel že mám nábeh na ohss , zistil to až môj doktor pri sone že mám teda hypers. s. a teraz nám to vyšlo 🙂
tak začínam veriť že by to mohlo byť dobré a to som mala dokonca soft stimuláciu , a potešila ma informácia že sa zvykne zadariť pri ohss 🙂))
vklad som mala 18.7. - skoro som Vás stihla v "termíne" 🙂

dicinka1
31. aug 2014

@lucusik33 nepichas nejake injekcie,ked predtym to dopadlo zle?nezistovali kde bola chyba?

kika8259
31. aug 2014

@lucusik33 do tretice všetko dobré 🙂
držím päste 🙂

tixx
31. aug 2014

ahojte kocky, mna to caka prvy krat zrejme v piatok, dnes som bola na OPU,mali sme 7 vajok, tak dufam,ze sa coskoro dozviem dobre spravy a v piatok pojdeme na ET 🙂

lucusik33
31. aug 2014

@dicinka1 v centre nezistovali príčinu neúspechu nikdy,ešte aj o výmenné lístky na hematologiu,genetiku,endokrinologiu či vyšetrenie protilátok proti trofoblastu som sa im musela prosiť. A teraz 3.vklad som si sama vypýtala fraxik ten si picham. V centre povedia keď sa neuchyti veď to sa stáva. Taká je žiaľ realita aspoň v centre kde ja chodím. Kvantita pacientiek na úkor kvality.

lucusik33
31. aug 2014

@kika8259 ďakujem uvidíme či sa zadari teraz keď si KET hormóny regulujem po svojom.🙂

dejna0412
31. aug 2014

Takze baby dnes som 12 den po ET,mala som 4-bunkové embryo.z ducha co som mala na testoch tak nic s toho:(vôbec netmavne((v stredu idem na krv:(dam vediet ako som dopadla;)

seliselka
1. sep 2014

Ahojte buduce tehulky 🙂
Ja som 6 den po ET...je to moje druhe ivf v heliose v martine.....mam mierne bolesti v podbrusku od 5 dna....pevne veriiiiiim ze mrchu neuvidim skor ako za 9 mesiacov 🙂

seliselka
1. sep 2014

@arwenia ako dopadol test?

benny11
1. sep 2014

@strelko presne aj ja v ten deň, bojím sa strašne

petkaa28
1. sep 2014

Ahojte, chcem vas vsetky podporit, a zazelat vam aby ste sa o par dni dozvedeli tu najkrajsiu spravu!!! 🙂 ja som bola na et takto pred rokom, s milion diagnozami a o 40% vyssou pravdepodnostou, ze do 4.mesiaca potratim a dnes pri mne lezi moja nadherna dcerka... Takze baby, nevzdavajte sa a bojujte o ten najkrajsi dar 🙂)) pevne verim, ze takto o rok sa budete tiez snazit ukecat vase poklady, aby este aspon hodinku spali 🙂))))

strelko
1. sep 2014

@alexia17 no neviem,ja som bez rozmyslania dala 2,tam mas vacsiu sancu ze sa aspon 1 uchyti 🙂

strelko
1. sep 2014

@benny11 a budes aj test robit pred tym?mna sice prsty svrbia,ale asi nebudem,pockam na krv 😉

saxana15
autor
1. sep 2014

Ja som mala odklad ET,3 mesiace,a to presne koli hyperstimulaku ☹ museli sme dat cerstve embryjka pomrazit.takze ostaval len KET.8.9 tiez testujem.zatial necitim vobec nic.len priberam z tych liekov,duphaston,estrimax a utrogestan☹

strelko
1. sep 2014

@benny11 Vyssie som ti pisala ze pockam na krv,no samozrejme nepockala som a utekala robit test 😀 a na teste sa objabila slaba druha ciarka,skusim testnut este o 2 dni ci bude silniet 😉

evadek
1. sep 2014

@petkaa28 ake si mala diagnózy? Ja mám milion patsto a už mám strach, ze sa k ivf ani nedostanem :( inak dakujem za povzbudenie 🙂

saxana15
autor
1. sep 2014

@strelko ahoj.ty si testla dnes na piaty den? A uz mas 2 ciarky?

strelko
1. sep 2014

@saxana15 ahoj ano na 5 den po ET a vysla druha slabsia ciarka,vkladali mi 1 blastocystu a 1 morulu,skusim ale testnut este o 2 dni,ci bude silniet

seliselka
1. sep 2014

Citala som ze niekomu bolo vlozene aj 5 bunkove embryo a moje druhe embryo bolo tiez 5 bunkove ale povedalimi ze to je malo buniek na transfer..ja tomu uz nechapem..tak niekomu vkladaju aj take a niekomu nie? Od coho to zavisi? Mala som len 2 embryjka no dali mi to silnejsie blastocystu a to 5bunkove mi nedali..mozno mi mohli dat obidve spolu...ked tak citam ze davaju aj take...a oni mi ho znicili ☹

saxana15
autor
1. sep 2014

@strelko tak na toto ja zatial odvahu nemam 🙂 Tiez som piaty den po Ket a vkladali mi dve.tak to je skvele,drzim palce!

strelko
1. sep 2014

@saxana15 dakujem pekne,snad bude silnejsia za 2 dni 😉 aj tebe drzim palceky 🙂

alexia17
1. sep 2014

@strelko uvidim co poradi dr a embryolog, ale si ma namotala ze ak preziju a zacnu sa delit tak dam dve ;)
Uz som zo zajtrajsku nervozna, snad dopadne OPU a vsetko dobre

strelko
1. sep 2014

@alexia17 neboj vsetko dobre dopadne,OPU nie je nic strasne 🙂 drzim palceky a vela silnych vajicok 😉

alexia17
1. sep 2014

@strelko dakujem ;)

dicinka1
1. sep 2014

jooj baby,vamzavidim..už nech to mam za sebou ;)

benny11
1. sep 2014

@strelko ja som tiež testla, ale žiaľ môj je negatívny a tak mám obavy, že nič z toho, som smutná

strelko
1. sep 2014

@benny11 nebud smutna,kazdemu inak ukazuje ,tebe moze o 2-3 dni ukazat pozit.

benny11
1. sep 2014

@strelko manžel ma utešuje, najhoršie, že ma bolí celé podbruško, ale asi test si urobím až v sobotu

strelko
1. sep 2014

@benny11 urob az v sobotu a uvidis bude to o.k....ver tomu,hlavne pozitivne musis mysliet 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre