Embryotransfer v októbri 2018

laurazma
10. okt 2018

Ahojte žienky, je tu niektorá čerstvo po vklade- tento alebo minulý týždeň? 🙂

bajapastierikova
11. okt 2018

@laurazma ahoj ja som bola včera na vložení embijka 😍

laurazma
autor
11. okt 2018

@bajapastierikova supiis 🙂 et, ci ket?? 🙂 ja mam za sebou prvy et ✊🏻

bajapastierikova
11. okt 2018

@laurazma embriotransfer ;) prvý krát sme boli a podarilo sa mi zobrať 6 vajíčok lenže správne sa oplodnilo len jedno :( tak som bola dosť smutná keď že na ten najhorší 3 deň sa dožije len 1/3 ale našťastie toto naše jedno statočné sa držalo a včera bol 5 deň .. vloženie prebehlo úplne bez problémov teraz už len veríme že bude take silne aj naďalej 🙂 dnes ale spím celý deň a trošičku má boli v podbrušku tak oddychujem 🙂 ty si na tom ako ? 🙂

bajapastierikova
11. okt 2018

@bajapastierikova ako sa cítiš myslím ? niake pocity ? 🙂 kde ti to robili ?

laurazma
autor
11. okt 2018

@bajapastierikova nebooj, dobre bude ✊🏻 ja mam tiez prvy et za sebou, stym ze odobratych som ich mala vela- cez 30 ale nakoniec nam zostalo 5, cize 4 mame zmrazene...tiez som bola dost prekvapena z tych cistiek..ale musime verit! no ja praveze nejako necitim nic..neviem ci je to dobre, alebo nie...do vcera som viac menej polihovala..dnes uz zacinam robit doma nejake domace prace, aj v obchode som sa uz bola prejst...lebo akurat leniviem 😅 zajtra uz asi nabehnem do prace normalne..pracujem v kancelarii, takze sa to da 🙂

bajapastierikova
11. okt 2018

@laurazma tak to máš super držím palce 🙂 no ja mám masážny salon tak že od zajtra veru už aj ja začínam pracovať aj keď pomenej ako som zvyknutá niak sa to bela necítim 🙂 a neviem prečo ale ledva sa postavím z postele nič sa mi nechce a stále som hladná :D ja už jedno dieťa mám už má 6 rokov len pri tom to druhom to niak nešlo samovoľne 🙂 tak sme tomu chceli pomôcť tak tiež som zvedavá nechcem si vela nahovárať nech som potom neni sklamaná :(

laurazma
autor
11. okt 2018

@bajapastierikova heej hladna som aj ja staale..ale ja to mam z toho progesteronu..uz som to mala tak aj pri inseminacii ked sme boli...takze este nic specialne z mojej strany momentalne..tak pomalicky zajtra zacneme snad rychlo prejdu tieto dni 🙂 super, ze uz jedno dietatko mas..my zatial este nic, len jeden MA minuly rok..tak pevne verim, ze uz sa aj na nas stastie usmeje 🙂

elimu
12. okt 2018

Ahojte, ja som bola dnes na vklade KET. Len ma dosť znepokojuje, že som dnes začala pociťovať svrbenie, takže začínajuca vaginálna infekcia 😏 Verím, že to moc neovplyvní uhniezdovanie embryá. Keďže teraz nemôžem nič agresívne, tak mi dali len rosalgyn na výplach a nejaký lactofeel gel. Držím nám všetkým palce, nech sa môžeme čo chvíľa tešiť 😉

laurazma
autor
12. okt 2018

@elimu supeeer, tak dalsia do partie 🙂 daj si acidko ak mas rada, mne to pomaha ;)

elimu
13. okt 2018

@laurazma ďakujem, vyskúšam 😉
@laurazma @bajapastierikova Baby a vy kam chodíte, do ktorého centra?

laurazma
autor
13. okt 2018

@elimu ja chodim do Heliosu, Martin 🙂 a ty?

elimu
13. okt 2018

@laurazma Gyn Fiv, ale pomaly začínam ľutovať, že sme nešli do Brna. Ale na Helios som čítala tiež chvály 😉

palkodanka
14. okt 2018

Ahojte babenky ☺️ Chcela som sa len opytat ako ste boli vy po odbere vajičok?bolelo vas podbruško?ja som mala v piatok odber a ešte citim bolest jasne nie ako v piatok no mam to citlive este a pri cikaní trocha citim bolest ..

palkodanka
14. okt 2018

@elimu tiez chodim tam ☺️ Mne odporučili gyn fiv tak uvidime ..máš zle skusenosti?či?

palkodanka
14. okt 2018

Sorry zle som vas oznacila 🤷‍♀️🤷‍♀️🙄😂

laurazma
autor
14. okt 2018

@palkodanka hej hej, trosku to bolelo par dni..ale preslo to potom 🙂 vela pi a papaj bielkoviny

laurazma
autor
14. okt 2018

@elimu nooo ja som povodne tiez planovala ist do GynFiv..aj do Brna..ale potom som to nejak zo dna na den zmenila na Helios :D

palkodanka
14. okt 2018

@laurazma dakujem ti krasne za odpoved ... v stredu mam prvy vklad ❤️ (Verim ze to vyjde)Mame 4embryjka 👏držim vám všetkym palceky 😘

elimu
14. okt 2018

@palkodanka Ako zlé skúsenosti ani nie, aj napriek tomu, že sa nám to stále nepodarilo. Len mám stále čoraz väčší pocit, že im ide viac o peniaze ako o úspech a hľadanie príčiny, prečo sa nedarí. Ale ja stále verím a dúfam že tento pokus už bude konečne úspešný 😊

palkodanka
14. okt 2018

@elimu podarí sa jasné že hej 😉 všetko bude dobre☺️Držím strašne palčeky 😉 a k centru asi tolko ze som celkovo spokojná,len mi vadí to že vela krát všetko sestričky (nie všetky) tak odrecituju že sa opytam 2x lebo nerozumiem a prekruti ocami🙄 tak sorry platíme si za to,sme hormonalne celkovo zatazene tak mi tento pristup trocha vadí ...a ked mi volali to uz ani nehovorim odrapotala svoje a hotovo😀tak ale snažím sa robit si srandu z nich a nehnevat sa 🤷‍♀️☺️

elimu
16. okt 2018

@bajapastierikova @laurazma Ahojte,baby😊Ja len tak, že my sme tak narovnako s tými vkladmi. Ako sa cítite? Máte nejaké pocity? Ja tentokrát absolútne nič. Kedy sa chystáte robiť tehotenský test?

laurazma
autor
16. okt 2018

@elimu caukyy 🙂 noo ja tiez necitim absolutne nic..dnes som uz skusala test ale totalne biely zatial 😒

elimu
16. okt 2018

@laurazma To je ešte skoro. Ty si kolky deň po transfere? 6ty? Keďže ja chodím do centra už 4-5 rokov, viem že niektoré baby mali aj na 10. deň test biely a krv bola pozitívna. Ja si skôr ako na ten 10.den asi ani nebudem robiť test a možno vôbec alebo v deň odberu krvi. Tým že ja som bola na KET, tak ja idem na krv až na 14. deň.

laurazma
autor
16. okt 2018

@elimu no duuuufam, ze je este skoro..ja som dnes 7.den po et...tak snaad sa to este zmeni, lebo trosku ma chyta depka...na krv idem v pondelok, to budem 13.den.... 🙂

elimu
16. okt 2018

@laurazma Poznám tie depky, žiaľ 😔 Preto si vždy poviem, že testy si nebudem robiť. Väčšinou ich nemám ani doma, aby ma to zbytočne nelákalo. Ale keď vidím ako si tu baby robia testy a tešia sa z duchov, tak vtedy väčšinou neodolam 😊 Ale teraz chcem vydržať do toho 10.dňa minimálne. A ak sa smiem spýtať, v akom štádiu ti vkladali embryo?

laurazma
autor
16. okt 2018

@elimu jasneeee pohodicka, no mne 5-dnovu blastocystu...tak uvidime..skusim este aj ja par dni pockat a snad sa este milo potesim...takze zatial cakaaame spolu o sto sest, hej? teraz si kolky den po transfere? 🙂

elimu
16. okt 2018

Aj mne vkladali blastocystu a som 4. deň po KET, takže ešte ma čaká dlhých 6 dní 🙂 Ale verím, že sa tu budeme spolu tešiť a neskôr porovnávať pocity.

bajapastierikova
16. okt 2018

ahojte 🙂 ja sa citim len viac unavená 🙂 inak v pohode niak nepociťujem zmeny zatiaľ akurát prsia mám naliate ako balóny 😁😩 a bolia na dotyk aj kríže to má bolelo aj pri prvom tehu ale ešte to nič nemusí znamenať.. napriek tomu neni večer čo sa nechytím za bruško a nepoviem mu aby sa tam držalo a nepustilo ;) teba pozitívne myslieť a veriť .. beriem to tak že je tam a aj tam zostane ;) držím palce .. mne vkladali 5 dňové a úplne krásne sa delili bunky a som 7 deň po 🙂 test som robila včera ale iba náznak slabunkej čiarky bol 🙂 ale už si asi robiť ani nebudem až kým nepôjdeme na krv ;)

elimu
16. okt 2018

@bajapastierikova No unavená som aj ja, minimálne raz za deň 2 hodiny spím, ale u mňa je to kvôli tomu, že ja musím ten progesteron zapíjať. Oooo, a mne keby test ukáže ducha, tak už neodolám a testujem každý deň, lebo by som tomu neverila 🙂 My sa už snažíme 8 rokov, tak je to miestami ťažké, ale aj napriek tomu sa niekedy sama sebe čudujem ako to dobre znášam.

vecicky32
16. okt 2018

Ahojte vsetky tu ste po prvom ET ? Ja som po druhom ,je to 5ty den a to cakanie je neskutocne. Ak sa vam to prvy raz nepodarilo, nechali vam tie iste lieky aj na druhy raz , alebo skusili zmenu ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre