Embryotransfer v októbri 2018

laurazma
10. okt 2018

Ahojte žienky, je tu niektorá čerstvo po vklade- tento alebo minulý týždeň? 🙂

toncka13
16. nov 2018

Len pre príklad moje testy s úspešným pokračovaním.vkadali mi 5 dňové

toncka13
16. nov 2018

Včera 5+4 a bije nám už srdiečko ❤️❤️❤️❤️

tothova86
22. nov 2018

@toncka13 ahoj rátaš to od poslednej ms?

palkodanka
22. nov 2018

@toncka13 👏👏👏❤️❤️❤️😙😙😙

toncka13
22. nov 2018

@tothova86 ano to sa tak počíta 😄

tothova86
22. nov 2018

@toncka13 prvý x som bola na ivf tak neviem...

vecicky32
22. nov 2018

@palkodanka ahoj tak dnes ma prepustili z nemocnice kvoli tej dutinke co som potratila som tam bola som zacala krvacat, druhe srdiecko krasne bilo dnes 8+4 krasna velka fazulka a srdiecko prestalo bit 😢 prisli sme o obe 😢😢😢💔 je to ako zly sen , nocna mora :'(

palkodanka
22. nov 2018

@vecicky32 čožeeee???moja ako by som ta objala teraz 😢 strašne ma to mrzí fakt strašne😢 ja ani neviem čo ti povedať len to prosím nevzdávaj 🙏 si silná som si istá a viem ze toto položí aj koňa 😞 Drž sa a posielam ti energiu,silu,objatie a 😙

vecicky32
22. nov 2018

@palkodanka dakujem moc :( mas pravdu toto polozi aj kona 😢 ...na to sa asi ani neda nic povedat, slova nepomozu . Este mna caka velky boj 😢😢😢

palkodanka
23. nov 2018

@vecicky32 strašne ti držím palce 🍀🍀a myslim na teba 😙drž sa moja

vecicky32
23. nov 2018

@palkodanka dakujem moc 💋 aj ty sa drz . U teba ako to vyzera ?

palkodanka
23. nov 2018

@vecicky32 ďakujeeeem ...v urorok mame HCG testik uvidime teda 🙏🙏dnes som 9den po Ket

vecicky32
23. nov 2018

@palkodanka tak to vam drzim moc päste ✊ 🙏 aby vsetko dobre dopadlo a bolo tam krasne ,zdrave ❤

palkodanka
23. nov 2018

@vecicky32 ďakujem strasne moc a ty sa hlavne držkaj a opatruj sa 😙

janan82
27. nov 2018

Ahojte spolubojovnicky. Ja sa tiez pridavam. Transfer som mala 21.11.v stredu.

vecicky32
27. nov 2018

@palkodanka ahoj daj vediet ako si dnes dopadla na testiku . ?? Ja asi takto vcera po kontrole si ma nechali v nemocnici, ziadna pozitivna sprava 😢 . Dali mi tablety na vyvolanie , takze som mala kontrakcie atd a ked neslo vsetko, tak docistili pod narkozou. Dnes uz idem domov, len to je este tazske ,chapes 😢 .

palkodanka
27. nov 2018

@vecicky32 dam moja..jemine pátree to čo stebou mi robili chúďa moje😢 strašne ma to všetko mrzí strašne...kebyže ti viem pomôcť 🙏myslím na teba 😙

vecicky32
27. nov 2018

@palkodanka drzim ti palce ✊ 🙏. To je normalny priebeh, lekar sa snazil urobit najsetrnejsiu formu aby nebol este väcsi problem s otehotnenim, predsa len samotny kyret nie je nic moc. Mam to za sebou a teraz uz to chce asi len cas zmierit sa s tym 😢

palkodanka
27. nov 2018

@vecicky32 aha chapem teda😏 tak držim palce nech sa čo najskôr zotavíš a posielam ti energiu😙drž sa

vecicky32
28. nov 2018

@palkodanka dakujem aj ty sa drz a ❤ prajem nech je silnejsie a silnejsie 🙏

janula12345
28. nov 2018

@vecicky32 ???? Co to citam. Dnes som na teba myslela, ze sme rovnako cca cakali na hcg;, ze ako sa mate. :( to je neskutocna bolest a nespravodlivost ..tieto veci. Drz sa, nabuduce to dobojujes do stastneho konca. Posielam pozit energiu. 😘😘

vecicky32
28. nov 2018

@janula12345 dakujem 😢 . A ty ako si na tom ?

janula12345
28. nov 2018

@vecicky32 stredu mam kontrolu, tak snad dobre. Uvidime. Pred 2 tt mi objavili aj dvojca, ktore vsak zastalo vo vyvoji a oznacili to ako syndrom miznuceho dvojcata. Vraj na toto prve nemoze mat zly vplyv. Dufam a verim. Ale kedze mam za sebou veeela neuspesnych teho... som stale taka napata, ci je to ok a cakam do dalsej kontroly. Co sa tyka teba- mozrm sa spytat- zistili ti dovod? Testovali plod po kyrete?

vecicky32
28. nov 2018

@janula12345 presne to som mala aj ja , ze zastalo v 5tt len dutinka bez srdiecka a bol to syndrom miznuceho dvojcata. Tiez mi povedali ked druhemu v 8tt+4 zastalo srdiecko povedali, ze to prve na to vplyv nemalo. Aj som z utrogestanu dostala zapal, ale ze by to tiez nemalo ovplyvnit. O 2 tyzdne idem na kontrolu, tak snad mi povedia ci sa podarilo aj otestovat . Len mi ukazal lekar na utz, ze ten vajecny zltok z ktoreho berie babatko ziviny bol nejaky cudny, mal hrube steny a ma mat tenucke, takze babatko nemalo ziviny na vyvijanie sa 😢 ale aj lekar povedal, ze plod bol krasny ako malovany , krasne vyrastol 😢 . Ty si v ktorom tyzdni ? Neboj bude to ok , hlavne bud vklude a oddychuj

janula12345
28. nov 2018

@vecicky32 my sme ako cez kopirak. No uvidim stredu. Mala by som byt teraz nejak 8+ ...neviem presne, neratam to. Skor to mam ze od kontroly ku kontrole. Utesujem sa tym, ze mi je zle, takze je to ok zatial 🙂 aj ti povedal do buducnosti, co sa da robit aby zltkovu vak bol kvalitnejsi a vyzivoval ako ma? Da sa to vobec ovplyvnit? Jaj sila, kolko si toho my zeny musime niektore pretrpiet, aby sme docielili to, co ine povazuju za samozrejmost ci nebodaj nehodu...:(

vecicky32
29. nov 2018

@janula12345 vobec neviem co sa da proti tomu robit . Len mi povedal, aby som skor mala lieky ustne nez ten utrogestan na vkladanie aby som nabuduce zase nedostala zapal , ze vyzera ze ten zapal bol z toho. Ani nehovor , by som nakopala tie zeny , ktore si nevazia co maju aj napr. krasne brusko zdrave babatko a cigareta v ustach , neznasam to 😡 a my sa snazime starat sa o seba ako v bavlnke len aby sa podarilo, len aby sa udrzalo aa bolo zdravucke a dopadneme takto 😢😢 . Budem ti drzat moc palce ✊🙏 nech pekne babatko rastie ako ma a je vsetko vporiadku. Daj vediet ako si dopadla v stredu .

vecicky32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vecicky32
5. dec 2018

@janula12345 ahoj no co ako ste dnes dopadli ? 🙏

janula12345
9. dec 2018

@vecicky32 ahooj, dobre vsetko zatial v poriadku. Za 2 tt uz ideme na prvy screening- morfo utz a krv. Ty sa ako mas? Ako dalej postupujete? Mate este zamrazene, vsak?

vecicky32
9. dec 2018

@janula12345 tak to som rada aj za teba 👏 . V ktorom tt si teraz ? My stale len cakame , cca po 2-3 menstruaciach mozme skusit znovu , ale este stale neprisla ani ta prva 😕 . O tyzden idem na kontrolu do nemocnice tak uvidim co povie primar. Ale urcite budeme musiet este pockat, napisal mi to aj do prepustacej spravy . Mame este 5 eskimacikov 🙏 tak dufam, ze sa ich coskoro dockame a vsetko dopadne super.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre