Embryotransfer v októbri 2018

laurazma
10. okt 2018

Ahojte žienky, je tu niektorá čerstvo po vklade- tento alebo minulý týždeň? 🙂

janula12345
9. dec 2018

@vecicky32 urcite ano, podari sa. nasi boli toto 2 posledni a sme si povedali, ze uz koncime. A akurat. No ked ta aj cistili tak menzes vlastne pride az po mesiaci akoby. Nie? Ja som to tusim tak mala. Ze kyret bol akoby ms mi vtedy povedali. Ale snazit prirodzene sa mozte aj skor, nie? Mne sa vzdy po neuspesnych vkladoch podarilo prorodzene do 2 mesiacov otehu. Len teda tam vzdy islo o ma. Teraz by som mala koncit zajtra 10 tt, budem 10+0.

vecicky32
9. dec 2018

@janula12345 jeej a uchytili sa vlastne obidve ci jedno ste davali ? Prave mne dali vyvolavacku a potom uz len ze malinko docistili , tak neviem ako sa to berie, musim sa spytat na kontroli. Skor neviem ci to to nie je ako sestnedelie kedze som po vyvolavacke "rodila", alebo ako sa to da v takejto situacii nazvat. Urcite to budeme skusat aj prirodzene skor ak nam povedia, ze mozme . Kiezby to vyslo aj bez KET. Tak to ma mrzi, ze to nevyslo uz vtedy :/ . Jeej ale teraz uz mate zachvilku 3mesiace za sebou 😍🙏 to je super , moc sa tesim s tebou .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre