Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ingelika78
14. jan 2019

@carolinademeterova necitala, ani som ho nemala v ruke. Bola som na transfer embrya bez neho, aj akychkolvek inych liekov.

deti95060810
14. jan 2019

každý liek škodí...na jednej strane pomáha na daný problém na druhej strane poškodí niečo iné...

bobricek1979
14. jan 2019

@carolinademeterova vsetky tie hormonálne lueky niekde škodia niekde nie ako všetky lieky

capretto
14. jan 2019

môžeš ísť na vklad aj bez estrimaxu, záleží či ti to doporučia aj v centre, mne to napr. zamietli kvôli veku a opakovaným neúspešným vkladom

ksulka
14. jan 2019

Zalezi, preco ti ho dali. Mne na sliznicu, no i tak nepomohol, neviem preco, bezne funguje. Akurat mi bolo z neho mizerne. Citat vedl.ucinky radsej neodporucam pri ziadnych liekoch 🙂 Ak mas moznost na vklad bez liekov, o to lepsie

carolinademeterova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanclovapetra
15. jan 2019

Estrimax 😰😰 keď som ho začala užívať pred mesiacom,bolo mi otrasne. Nevoľnosť,mala som výsyp na bruchu a chrbte a nálady...otras. beriem ho doteraz,včera som bola na transfére a mám užívať ďalej...

carolinademeterova
autor
17. jan 2019

@stanclovapetra no ja som ho vysadila,tiez mi bolo zle. Moze sa ist aj bez neho na transfer,viac dievcat mi tu pisalo.

carolinademeterova
autor
23. feb 2019

@ingelika78 a podarilo sa? Mne teraz predpisali progesteron, som tyzden pred transferom. Nechcem ho ale brat. Vraj treba do 12tt. No ja nechcem. Zle mi je z hormonov.

ingelika78
23. feb 2019

@carolinademeterova ano, nastastie. To bolo minuly rok v aprili, uz mam synceka. Nebrala som sni nic pocas, ani po potvrdeni tehotenstva.

mkatkam
11. mar 2019

@carolinademeterova progesterón bohužiaľ treba. Estrimax sa dá vynechať ak máš dobru výšku sliznice.

lilly79
26. mar 2019

Ahojte, aj mne dali estrimax na sliznicu 3x1tbl a mate niekto skúsenosti s tým, že sa ma vkladať aj do pochvy?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli