• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ET - koľko bunkové bolo vaše embryo?

23. novembra 2015 
Ahojte,
chcela by som Vas poprosit o info, kolko buniek malo vase embryo pri ET a na kolky den bol ET ?
Dakujem
26. jún 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj...1ivf... 4 a 6b... et na 3po opu, 2ivf... blastocysty ma niekolko 100buniek et na 5 po opu, 3ivf...8b et na 3den po pu, 4 ivf.. 12b....et na 4po et... paa
26. jún 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta, obdivujem ta ako to vsetko ovladas :slight_smile:
ja neviem ani znamku embryi, nieto este kolko buniek :slight_smile:
26. jún 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tani ... a tehu si zostala len teraz .... nie, este aj pred tym sa to raz uchytilo, vsak ?
Ja sa trosku bojim,ci to drobcekovia zvladnu a budu sa aj dalej delit :cry:
A pri soft sa tiez robi PK ?
26. jún 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra nestresuj sa, mozno fakt je lepsie nevediet kolko buniek a pod :slight_smile:
ved prirodzenym oplodnenim tiez cele delenie buniek prebieha od zaciatku (od jednej bunky) v tebe :slight_smile:
26. jún 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pointka.. :dizzy_face: ...pravda je ze vsteko mam v hlave co bolo ako bolo za ten cas si clovek zapameta :wink:
Fedra... ostala som tehu aj z 3ivf ale nedopadlo to ... teraz zatial klop klop...pri softiku sa moze robit aj PK...zalezi od poctu vajok... ja som mala 3ks.. 2ks mi vlozili preistotu.. a jedno nechali este na PK .. doslo do blastocysty a bolo vhodne aj na et ale nebolo vhodne na mrazenie....nebojkaj v brusku im bude najlepsie.. moj dr. vravi: zenska deloha je nejlepsi masina na embria... :wink:
26. jún 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
asi ano ... cela ta moja stimulacia bola od zaciatku tak trosku na hrane a bol celkom zazrak,ze vobec bolo co vkladat a ze z 3 vajok sa 2 pekne oplodnili. Ved uvidime, ak by mali byt dobre, budu aj v brusku. A kedze sme viac nemali, nechceli sme ani PK. Riskli sme to a bud sa to podari, alebo pojdeme do dalsieho kola na jesen :wink:
26. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala na 3 den dve 6-bunkové embryá a na 3 den mi ich vkladali a jedno sa udržalo a drží sa doteraz :slight_smile:
26. jún 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej .... meggie ... tak to je super spravicka.
Drzim placeky az do konca :slight_smile:
26. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra dakujem. ja tebe držím palce nech ti to vyjde. :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, aj ja Vám držím palčeky :grinning: Mňa čaká tiež čoskoro OPU, doki povedal že najskô, ale úplne najskôr v stredu 2.7. ale uvidíme v pondelok na folikuške :wink:

Fedri, stále ti šliapem na päta a všade si ťa nájdem :grinning:
26. jún 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu aj tebe želám nech si tehulka, nech máš vela kvalitných folikulov ja som mala 21 a z toho 9 vajíčok ktoré oplodnili.
26. jún 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pahu ... tak drzim placeky.
Ako to zatial vyzera ... kolko je folikov ?
26. jún 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1Ivf......2 emb. ,obe 4 bunkove
2Ivf......1emb. 8 bunk. a 1 emb.6 bunk.
3Ivf.......2 blastocysty /obe cca viac ako 100 buniek :dizzy_face:
26. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedrik ja som mala pri oboch IVF predlzenu kultivaciu, takze vsetko blastocysty, to ti moc nepomozem, ale urcite tvoje embrijka su sikulky a zabojuju :wink: pri 2 embrijkach nie je dovod na PK, v brusku im bude lepsie :wink:
26. jún 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.fedra ako sa mas?
26. jún 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem babulky .... nuz hadam zabojuju drobcekovia :wink:
sikulka ... a ani jedno IVF sa nepodarilo ???

Kuspitka ... mame sa fajn. Tri dni sme si polenosili a teraz som uz v praci :slight_smile:
26. jún 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra,mam to v profile :sunglasses: to posledne bolo uspesne a mame chlapciatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej sikulka ... vobec som si to nevsimla.
A klobuk dole,ze si to potiahla az na 3IVF, ze si to nevzdala a skusala dalej ... :slight_smile:
Absolvovala si aj nejake KET, ci bolo vajok vzdy len na jeden transfer ?
27. jún 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mate niektora skusenost s transferom 3 bunkového embrika...?
23. nov 2015 o 09:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok