Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

peggyyy
17. feb 2009

no platiť nebudeš nič..až za lieky na stimuláciu...akurát môj manžel platil za spermiogram okolo 500,- ale to len raz

bobjan
17. feb 2009

Pegy aha, ja že sa platí aj za prvý KET a zmrazenie...

Sylvusa nič neplatíš pri návšteve...a IVF prepláca poisťovňa všade len 3 krát, ale v niektorých CAR si platíš za aj za ICSI aj za PK, atď...a výjde ťa to napr. aj 35.000,-Sk ako mňa. Ale v tomto CAR nie...

bobjan
17. feb 2009

ja som v CAR predtým platila aj za návštevu 😒 😠

peggyyy
17. feb 2009

za prvé nie....ja sommala hypestimuláciu tak som mala len KET

bobjan
17. feb 2009

aha...nemáš doma test 😀 😨

sylvusa
17. feb 2009

ja som chcela ísť do Iscae, ale tu som sa dočítala o Ferticente, a je lacné, 25.4. máme svadbu, takže tam pôjdu peniaze, potom zase do Ferticenta, tak preto uvažujem do tohto centra, a byby chvália , dúfam, že ma gyn. nebude odhovárať, on má s nimi zmluvu, a on asi peniaze

peggyyy
17. feb 2009

mám..celý deň naňho pozerám 😀

bobjan
17. feb 2009

Peggyyy a bola si na PN,či si chodila do práce? Ako si si to zariadila po ET?

bobjan
17. feb 2009

sylvusa výber CAR je Tvoja osobná voľba!!!

peggyyy
17. feb 2009

bobjan prvé dva dni po KET som ostala doma na dovolenke a ležala som...potom sombola jeden deň v práci no doslova ma odtiaľ vyhnali tak čerpám dovolenku lebo môj gynekolog ma nechcel vypísať

alex
17. feb 2009

peggyyy a pocity sú aké?

bobjan
17. feb 2009

aha, tak si ležala...ja normálne fungujem doma...ale nenaťahujem sa,nedvíham, ale väčšinou tiež polihujem pri tv 😉

peggyyy
17. feb 2009

alex pocity mám všelijaké..no je inak ako po prvom KET...bolia ma prsia (strašne), občas ma pobolieva podbruško, trocha som špinila a niekedy mi vadia niektoré pachy ale inak fajn

petkaerdal
17. feb 2009

ahojte,
bobjan,ano nakupene,ale len drogeriu sme kupili

pegy,to vyzera veeeelmi dobre s tebou,aj to spinenie bol dobry priznak 😉 som velmi zvedava na teba,hned sa hlas po krvicke 😉

pegy ty si neplatila KET? ty si ale nemala Et kvoli ohss,nie? za mrazenie sa inak normalne plati,ked su embrya navyse,ja som platila 6 000sk,ked nieje Et kvoli ohss,tak sa mrazenie neplati
ozaj a citis nejaku zmenu? prsia?

petkaerdal
17. feb 2009

Peggyyy 😉 😉 😉 😉 mam dobry pocit,myslim,ze budu // 😉

bobjan
17. feb 2009

Peggyyy, nooooo som na teba mooc zvedavá 😉 😉 😉 Príznaky sú dobré 🙂

alex
17. feb 2009

peggyyy, veď ty si tehuuuu, uvidíš, že to bude pozitívne. Ja keby som mala také príznaky, určite už testujem.

bobjan
17. feb 2009

Peggyyy ty sa dívaš na test a neurobíš si hooo?????????????

peggyyy
17. feb 2009

petka no prvý KET som neplatila a druhý už áno....v prepočte 9000 Sk, no zajtra sa ohlásim to určite.....no ja dúfam, že budem mať //, už len kvoli tomu že som už o mimino prišla a prvý KET bol negatívny

peggyyy
17. feb 2009

teraz si ho už neudem robiť....už vydržím tých pár hodín 😀

bobjan
17. feb 2009

No to si mala mať už včera urobený 😅 😵

alex
17. feb 2009

hej hej a spravíš ho zajtra po tom ako ti oznámia pozitívny výsledok 😉

bobjan
17. feb 2009

Petka, drogériu? No aj to je dobré, aby princezničky voňali 😉 😵 😵

bobjan
17. feb 2009

Peg, a kde máš tu fotku???

bobjan
17. feb 2009

Fíha, aká zmena 😉

peggyyy
17. feb 2009

alex ak bude výsledok pozitívny tak si ten test spravím na pamiatku a hodím ho do albumu, neboj

petkaerdal
17. feb 2009

ano drogeriu,rozhodla som sa,ze budem pouzivat Niveu,myslim,ze ta je dobra...

peggyyy
17. feb 2009

bobjan, tak niečo aktuálne treba 😀

sylvusa
17. feb 2009

baby chcem sa spýtať, menzes som mala 10.2. , trvala mi 4 dni, nebola až ta silná, a počas menzesu ma boli prsia, menzes v sobotu skončil a stále ma bola prsia, to hádam nemôžem mať ovuláciu , už som z toho paf

peggyyy
17. feb 2009

petka mala si aj nejaké zvláštne chute?....ja mámchuť na niečo pikantné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre