Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

floskula
16. apr 2009

petka, ked si bola v nemocke, som ti pisala, aby som ta povzbudila, si to mozno necitala, ze kamoska bola s dvojcatami na rizikovom od 3. mesiaca, od piateho lezala, museli ju zasit, dostala tehotensku cukrovku, pichala si inzulin a este sa jej aj odvapnili zuby a skoro jej vypadali. nakoniec rodila riadne v termine a chalani vazili jeden 2900 a druhy 3100! dobre to dobojovali. 😉

mimka30
16. apr 2009

Peťka ja by som ti spravila nejaké dobré smotanovo- tuniakové cestovinky s parmezánom, alebo letný šalátik s kúskami kuraťa na tzv. brabanský spôsob s bylink. maslom a bagetkou. 🙂 🙂 😀

Inak mám aj čerstvé jahody. Prídi, aj so šlahačkou 🙂

emka1
16. apr 2009

ja som mala 13 vajok, z toho sme mali len 3 silne embrijka, 2 mi vlozili a to tretie sa asi prestalo vyvijat, takze mrazacikov nemame, aj napriek prvotnej peknej urode 😔

mimka30
16. apr 2009

Floskulka a to musíš čakať až 3 mesiace??? Veď to nebudeš stimulovať injekciami.

floskula
16. apr 2009

petka, keby mi teraz na kontrole povedali, ze KEt moze byt hned, tak idem okamzite. ja keby telo spolupracovalo, ze by nebol problem, by som nemale psychicky problem ist do stimulacie okamzite. neviem, nejako som sa tak nastartovala, ze nechcem smutit. vsak som nepotratila, jednoducho sa nechytili embry, tak to musim prijat a proste verim dalsim pokusom. fakt by som rada sla co najskor. tak pockam, kym skoncim MS a uvidim, ako dopadne ultrazvuk.

mimka30
16. apr 2009

Inak to je fakt hrozné, že musí toľko ležať. To musí byť hrozné ☹

Inak Emka, to je super, že boli silné. Nebojkaj, určite všetko dobre dopadne 😉 Hneď sa pýtaj na výsledok- teda zajtra. Aj my sme veľmi zvedavé a držíííííme palce. 😉

Peťka? Ty si sa už osprchovala? Alebo píšeš zo sprchy??? 😀

floskula
16. apr 2009

mimka, vsak to mi tu prave nikto nevie povedat. nasla som tu v teme o KEt, ze niektore baby isli hned na druhy mesiac, lebo jednoducho na ultrazvuku mali vajecniky ok a doktor im sam povedal, ze to mozu hned absolvovat. inym ale navrhli pauzu 2-3 mesiace, cize je to dost individualne, podla stavu organizmu asi. ja by som najradsej stihla KET este kym budu mat vo FC dovolenku a ak by nevysiel, tak IVF hned v auguste. ale neviem, ci to tak aj bude. lebo podla terminu MS by ma museli zobrat uz v marci. v juni by som to uz asi nestihala. takze uvidim na najblizsej kontrole.

mimka30
16. apr 2009

Nebojkaj sa Floskulka. Teraz to určite výjde 😉

veam
16. apr 2009

Uz som spat....

Petka neisla som spat,ale lahnut si,ale nejako som sa k vam vratila...

Floskula ja som otehotnela prirodzene hned po laparke,takze som nastastie nemusela podstupovat ziadne IUI ani IVF nastastie

floskula
16. apr 2009

mimka, myslela som v maji, nie v marci. 😅

floskula
16. apr 2009

veam, kym si tu nebola, presne to mi napadlo, ze mi asi odpises, ze prirodzene. dobre som to vytusila. 😉 tak to sa tu fakt povazuje za zazrak, nieco take. to mas strasne super. pekne sa opatruj, nech ti to dobre pokracuje.

emka1
16. apr 2009

baby, a nema ta stimulka na vajecniky nejaky negativny vplvy ? aj to OHSS ? nemoze nam to poskodit, alebo odpalit uplne vajecniky ? ved to je sila, co robia tie hormony s nasim telom 😒 😒

mimka30
16. apr 2009

Chápem Floskulka 😀 Inak najprv som nechápala. 😀

Veam, tak to bolo super. Ja som po laparke skúšala a nič ☹

Baby idem rýchlo napapať, potom dofrčím 😀

veam
16. apr 2009

dakujem floskula a to iste prajem aj ja kazdej z vas co sa vam nedari a musite podstupovat tieto metody

petkaerdal
16. apr 2009

to ste kedy popisali? 😕 😕 😕
sak som tu,ani som to nevidela..

floskula
16. apr 2009

emka, tiez si robim podobne starosti, ale petka ma upokojila, ze "neboj, vajecniky to vydrzia". tak jej verim. 😉 vzdy je lepsie mysliet na to, ze sa nic zle nestane, ako mysliet na to zle. ja som sa cez prvu stimulku celkovo dost bala, bola som vnutorne taka vystrasena z kazdeho pichnutia v bruchu, ktovie, mozno aj preto mi to nevyslo. myslim, aspon dufam, ze teraz by som bola pokojnejsia, ked uz viem, do coho idem. ono ta psychika fakt asi robi velmi vela.

veam
16. apr 2009

mimka ja som tomu nemohla uverit ked som uvidela //...myslela som si ze mi mrcha meska zase skrz laparky alebo z inych dovodov,bola som stastna ako blcha,ze zrovna nam sa to podarilo,ked nam sa nedari v nicom

petkaerdal
16. apr 2009

mimka,jahody 😵 😵 😵 letiiiiiiiiiiiiiimmmm

floskula,necitala som to ,neviem alebo nepamätam....

idem uz do sprchy kocky

petkaerdal
16. apr 2009

kocky,uz ledva kukam,majte sa pekne..ja tu zase rano budem,ako na koni...

papa a pekny vecer

emka,ty sa drzkaj moja

floskula
16. apr 2009

veam, mne vzdy az vyhrknu slzy, ked mi niekto zazela, ze mi to vyjde. ja sa snazim sama pred sebou hrat na hrdinu, ale vo vnutri to mam ako veeeee 😖 lmi citlivu strunu.

veam
16. apr 2009

A poviem vam pravdu baby ze este teraz tomu akosi nemozem uverit ze som tehu,je to take zvlastne a krasne 😀

floskula
16. apr 2009

mimka, aj ja si zelam, aby KET vysiel, ale neviem-neviem, ako to je s tymi mrazacikmi. chudatka, potom by boli take zimomrive asi cely zivot. ako ja, vecne mam ruky a nohy ako žaba, tak ak by zdedili tuto predispoziciu, tak amen tma. len teple ponozky a hrube deky by sme kupovali. kazde vianoce. 😀 😀 😀

floskula
16. apr 2009

ahoj petkaaaaaaaaaa

veam
16. apr 2009

floskula ale to je velmi dolezite verit,ja viem ze je to tazke,ale proste musis,ono sa to raz podari,mozno na 3-4-5krat ale podari sa to,ver a bojuj

floskula
16. apr 2009

veam, to ti verim, ze to musi byt taky nadpozemsky pocit. ja ked mojmu nariekam, ze preco sa nam nic nedari, tak mi vzdy povie, ze. citujem: "akoze nedari? vsak sme sa my dvaja nasli, z celeho sireho sveta sme mali to stastie, ze sme na seba natrafili, tak ved to sa nam podarilo a podari sa aj babo."

floskula
16. apr 2009

veam, aj tak je to zvlastne, ze si pri tvojom prirodzenom pocati nakoniec s nami tu v nasej teme. sa ti tu asi paci. 😉 o to viac si asi vazis ten maly zazrak, ktory sa vam podaril. 😉

veam
16. apr 2009

Presne tak floskula,drahy ti to dobre rozprava,bude aj babo,ved ako by to vyzeralo keby z takej lasky nebolo aj babo...neboj vsetko bude

floskula
16. apr 2009

veam, vsak sa spolieham na to, ze snad len sa to teda raz zadari. idem aj ja nieco zjest, maj sa mi zatial a davaj na seba pozor. 😉

veam
16. apr 2009

floskula ano som tu s vami v teme,lebo viem co prezivate ked sa nedari....mne ked sa nedarilo a chodila som sem,vzdy mi tie rady pomohli,vzdy ma to tu povzbudilo,tak preto som tu aby som ja zase povzbudila niekoho ineho,teda vas, 😉

emka1
16. apr 2009

floskula, fakt ? petka Ta upokojila, ze vajecniky to vydrzia ? no chudatka moje vajecniky, snad sa im nic zle nestane 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre