• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
Bobjan- tie moje vajká tiež nie sú super kvalitka :unamused:
Katka- ďakujem, ešte sa neteším, uvidíme, čo zavolá zajtra teta embryologička. A ty sa kedy chystáš na ďalšie.
Emka- vy ste mali všetko v skúmavke? Bez icsi?
20. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, ahoj:slight_smile:

Verím, že v CAR vedia čo robia a tak by som ich robotu nespochybňovala. Neviem, ale nikto nikdy nevie, či je sliznica v daný deň cyklu pripravená a najlepšia.
Dalo by sa to zistiť, len, keby ti urobili z nej pod narkózou vzorku a potom ju tam "prilepili" naspäť, čo nejde....
20. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka, dali sme si z krvi....máme ju o.k., práve preto sa v tom tápam, lebo neviem ako ďalej.....či ísť do darovaných vajíčok, embryí.., alebo skúšať.....ja neeeeeeeeeevieeeeeeeeem..................
20. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka - tak urcite si treba povedat, ze robis pre svoje telo najlepsie ked tam pre istotu este zostanes - radsej to pekne vsetko odsledovat ako mat potom problemy :wink:
ja som mala vajka pekne prirodzene oplodnene, embryologicka pochvalila, ze sa velmi pekne oplodnili a ze keby som mala aj ostatne zrele, ze by sa pekne oplodnili aj tie :slight_smile:

no ja sa na tu vyzsiu davku asi opytam, ked ja ani neviem kolko som mala celkovy pocet folikulov, ze kolko ich bolo prazdnych...

katka - a na kolky den ti robili vklad?
20. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan, aj ja som rozmýšlala o darovaných. Uvidíme teraz koľko sa oplodní. Ale urobíme maximum, aby sme mali bábenko. Ale to aj ty a každá z nás, však? :wink:
20. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobjan, ja verím že v centre vedia čo robia, to nespochybnujem. len som z toho celeho nešťastná. dalsi pokus v auguste ... ja som teraz zasa o niečo viac zmetená. :frowning2:
20. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, my sme mali 7 oplodnenych prirodzene a 6 cez ICSI, ale zostali nam z toho len 3 embrijka, z toho mi 2 vlozili (8bunkove) a to tretie sa prestalo vyvijat, takze ho nemrazili. Len neviem, ktore 3 to boli, co to boli tie z ICSI alebo 3 oplodnene prirodzene, alebo kombinacia ? snad sa to dozviem ....

nabuduce budem chciet vsetky cez ICSI, dufam, ze budem mat opat peknu urodicku vajok.

katka - podla mna Ti museli vlozit embrijka co najskor, aby zvysili pravdepodobnost uchytenia, lebo ak si ich mala tak malo, nechcu rizkovat, ze Ti Tvoje embryjka v laboratornych podmienkach nepreziju .... preto vkladaju co najskor.
20. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka tie 8-bunkové sú dobré? Také som mala myslím aj ja pri prvom transfére. :unamused:
20. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, na 17. den DC. ja tomu nerozumiem, len moja doktorka mi povedala ževraj do bolo zavčasu.
20. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, jasnačka... ja ti verím, že ti vŕta v hlave, ale nezostáva nám nič iné... :confounded:
v auguste tu bude riadna vlna s //, takže hlávku hore a ideme do toho :wink:
mimka, 8bunkove su fajn, len neviem, preco sa vo mne neuchytili :frowning2: ....
mozno keby sme mali blastocysty, to su o den starsie embyjka, bolo by to este lepsie, lenze mali sme len 3 embryjka a PK robia az nad 4 embryjka
Katka, a koľko dňové máš cykly?
20. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj my sme mali 8-bunkové a nič :unamused:
20. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan, kedy som mala normalne a v poslednej dobe 24
20. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24 a ET bol na 17.deň? to myslím, že teda vôbec nie je skoro, nie??
20. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pri prvom ET vkladali na 15.DC a boli to 3-dňové embryjká a druhý ET bol na 18.DC a po PK...cykly mávam 30-33 dňové, niekedy aj 35 dní....
20. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ja tomu nerozumiem, nie som doktor. ale moja doktorka mi to tak vysvetlila, ale ja mam furt nejako problemy s tou blbou sliznicou. možno to aj preto tak dopadlo. :frowning2:
bobjan - ked mate genetiku OK, tak to fakt treba skusat dalej :wink: urcite to raz vyjde !!! :wink: :wink:
mne vkladali 8 bunkove na 16 DC ... odber som mala na 13 DC
20. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako mi blbne koň....tak teda znova...

Emka, vieš niekedy sa v tom dosť rýpem a som skeptická....ale budeme bojovať, ešte....ďakujem Ti :dizzy_face:

Katka, ja viem, že ti to teraz vŕta hlavou....keby sme tak vedeli odpoveď na všetky naše otázky, však? Budeme si držať palce a v auguste tu bude riadny nával s //, tak si aj mi uchmatneme :sunglasses:
20. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééžiš, mi malo byť s Y :fearful:
20. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze vy tu toho popisete,ked som tu neni,ani citat nestiham :confounded:

mimka a nech mi teraz nikto netvrdi,ze pri pco je vela prazdnych :angry: vidis,da sa to,mala si tusim stastie,ako ja naposledy,proste ti vajecniky isli naplno,aby si im dala potom na dlhooooooooooo pokoj :grinning: :grinning: :grinning:

a nenamietali,ked si chcela icsi? alebo sami navrhli?

boli ta brusko???
20. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, neboj, ty budeš mať teraz // a veeeeeľa súrodencov v mraziačiku :sunglasses:
bobjan - urcite to vyjde :wink: ... koniec leta bude plodny :wink:
aj ja tomu verim,ze bude mat //,k tomu dvojicky a vela v mrazaku....to tak byva :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala jedno 4 bunkove vlozene na 13 DC :grinning:
20. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardooooon - 14-ty... zabudla som ratat ten prvy den cyklu co som este nepichala :sweat_smile: :grinning:
peti, a keby že má človek veľa v mraziaku a potom už neplánuje súrodencov, čo s nimi robia? Vyhodia?
to by ma tera zaujímalo....nedajú sa darovať? asi nie čo?....
20. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, Ty mas PCO ?

ozaj baby a nepojdeme mi skor do prechodu, ked si teraz takto vyzmykame stimulkami vajecniky ??? :confused: :confused:
20. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok