Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,cez icsi sa dost oplodni,ja ti typujem takych 25 ...mne sa zo 17 oplodnilo 14

petkaerdal
20. apr 2009

mimka bude mat deti a deti,moze kazdy rok rodit 😀

mimka30
20. apr 2009

Nie nemala žiadny odhad, ale niečo som tušila, lebo tie tlaky vo vaječníkoch som minule nemala.
Hej Peťka- ja zatiaľ Jeseter, ale uvidíme zajtra 😒

mimka30
20. apr 2009

Peťka bárs by si mala pravdu. A to na všetky dajú PK, alebo predtým niečo zmrazia, alebo ako to funguje? 😅

floskula
20. apr 2009

mimka bude tolko rodit, ze tromfne aj romsku komunitu. bude ako ta v telke, co ma teraz osemtorcata, len mimka to bude mat na pokracovanie. 😀

floskula
20. apr 2009

mimka, ked ich je tak vela, daju ich na PK urcite a az potom ich budu mrazit. minule si to mala ako? som zabudla. bolo malo a neboli ani na PK?

mimka30
20. apr 2009

Floskulka ty si ale milo bláznivá 😀 Baby ale to som fakt nemyslela, že toľko vajec. Myslím, že to bol u mňa rekord 😀

floskula
20. apr 2009

petka, vsak to aj ja rozmyslam, ze to telo moze rozne reagovat, ja som mala tak akurat na prvy raz, ktovie, ako to bude dalsi raz. clovek nikdy nevie...

mimka30
20. apr 2009

Minule som nemala PK, len 2 vložené na tretí deň 😖

petkaerdal
20. apr 2009

vsetky nechaju na PK,lebo oni mrazia len po pk,len na to maju techniku

inak podla mna sa podla toho tlaku nemozes drzat,lebo to ta tlacili foliky,oni mohli byt aj prazdne,ja si tak myslim

a ked si to tusila,tak preco si tu stresovala mimka,haaa? 😠

floskula
20. apr 2009

mimka, a vy mate aky SPG? asi v norme, co? my sme mali zhorsene hodnoty, ale pri OPU bol uplne najhorsi zo vsetkych, embryologicka prisla so sustrastnym vyrazom a aj tak sa 10 oplodnilo, 2 z toho aj bez ICSI, ale len 6 vyzeralo k svetu, z toho 4 ukazkovo, tak 2 vlozili a celkovo 3 iba zmrazili. preto sa bojim, ako dopadne rozmrazovanie, lebo asi mi daju jeden KET pred 2 ivf.

mimka30
20. apr 2009

Netušila Peťka- len som včera v noci rozmýšlala, že čo to môže byť, lebo som nemohla ležať ani na pravej, ani na ľavej strane. 😖 Také tlaky som nemala pri prvom. Peťka, ja nestresujem, ja sa len bojkám a bojkám ďalej, koľko sa do zajtra oplodní. Dnes sa tu rehocem a zajtra možno budem plakať 😢

petkaerdal
20. apr 2009

no mimka ich tromfne,nedavno bola nejaka co mala 20 deti,pockajte o par rokov bude mimka v tv

mimka,ale ze padne strasne kamen zo srdca po tom,ked to pocuje a citis sa taka pokojna,ani ten strach na zajtra nieje taky silny,lebo vies,ze nieco isto bude...ako keby si mala napr.2

floskula
20. apr 2009

petka, asi to telo nas chvilu vytrapi a potom prekvapi, ako to bolo u teba, cize mi to inac nevychadza, len tak, ze mimka je o chvilu tehu. 😉

mimka30
20. apr 2009

Floskulka my sme mali v norme. Aj keď dnes nám embryol. navrhla všetky oplodniť cez icsi, to som aj chcela.

Baby- strava došla. Idem papať, potom prídem 😀 😀 😀

petkaerdal
20. apr 2009

floskula a tebe oplodnovali aj bez icsi nieco? kolko ma muz mil spermii??? ked hovoris,ze najhorsi

mimka,ty uz prestan,mne ked oznamili,ze mam 17,padol mi kamen zo srdca,to nieco bude urcite,takze mozes mat krasnu pokojnu noc..to mi ver 😉 ty jeseter 😉

petkaerdal
20. apr 2009

floskula,aj mne to tak vychadza,ze bude tu tehula dalsia....

mimka,dobru chut,to by malo aj mne uz coskoro dojst,ze? uz kukam cez kukatko 😝

floskula
20. apr 2009

petka, my sme mali v den OPU 4 mil. pohyblivych, ale a-ckovy rychly pohyb zrazu ani nebol, len B a C. ☹ sme to ani necakali. ale my mame problem aj morfologiu zlu - tvarovo su zdeformovane a vraj pri ICSI nie je ani dolezite, aby boli extra rychle, ale aby mali dobry tvar, to je dolezite. tak mi povedala embryologicka.

petkaerdal
20. apr 2009

moj ma 3 mil.spermii ,z toho 80% mrtve 😖 a tie co sme mali zive neviem,aky bol pohyb

mimka a ty nevies naraz jest,citat a pisat? tak aj to sa nauc 😀
vies co tu ja za sely den pri vas pojem,teraz som dotlacila puding s kopcom slahacky 😅

floskula
20. apr 2009

mimka, veru uz sa to naraz, lebo ako tehu budes musiet s petkou drzat krok. petka, to aj ked budes kojit tak nam budes pisat? ja sa spolieham, ze ano. 🙂 😉

floskula
20. apr 2009

petka, to je inac hrozne, ze zdravi a pekni ti nasi chlapi a takto to je. no ale snad ked existuje ICSI, tak sa to raz podari. ved ja som bola cela rada, ze sa nam oplodnili, len teda faza uchytenia zlyhava. neviem, co by sa dalo pre to spravit, aby sa chytili. nevies? alebo sa nechytili lebo zrazu na druhy den po ET sa nevyvijali? to sa mi nechce zdat, ked prezili PK a boli krasne.

floskula
20. apr 2009

petka, vies v brusku rozlisit, ktora mala je ktora? ze teda ked vytiahnu prvu, ci budes vediet, ktora to je, ci z javej, alebo pravej strany bruska. kamoska vedela presne, ktory ju kedy kopol. ci to aj ty tak rozoznavas. 🙂

mimka30
20. apr 2009

Baby ďakujem, už som napapaná. 🙂 Peťka darmo kukáš cez kukátko, nič ti nepríde, všetko som zožrala 😀
Peťka, vybila sa mi baterka, tak sedím pri stolíku, ale nabíja sa, tak vezmem nazad do postele do spálne.
Floskul- tak Peťka to bude stíhať, ako ju poznáme. Dve bábatká napojené na mliečko a Peťka za počítačom. 😀

petkaerdal
20. apr 2009

floskula,nooo neviem,necham kojit Erdala a ja tu s vami budem...netusim,ako budeme stihat a co nas caka...ale rada by som o vas aspon vedela,ako sa vam dari..tak dufam,ze sa sem dostanem...

ale to nemusela byt faza uchytenia flos,preco mne sa nikdy neuchytili ziadne pri 3 ivf ,ani ked mi vlozili raz 3 embrya??? to embryo sa zastavilo vo vyvoji podla mne..treba trafit zdrave vajko a zdravu spermiu..je to o stastiiii

floskula
20. apr 2009

petka, no vidis, ja som si myslela, ze ked to bolo po PK a boli vraj ukazkove, tak ze je to ok. takze sa na to vobec neda spoliehat. 😠

petkaerdal
20. apr 2009

no v brusku ich rozlisit viem,ja ich aj volam po mene,lebo jednu mam v pravo a druhu v lavo,oni sa nikdy nevymenia,ten vak ich nepusti ...
a ked ich vytiahnu sa budem musiet opytat,ktoru vytiahli prvu,dr. ich maju tiez poznacene ,ako prve a druhe dieta od zaciatku,aj merania a vsetko presne aby sedelo,ktora je ktora,aby vedeli,ako sa ktora vyvijala...to hned na zaciatku tehu mi ich oznacili...

petkaerdal
20. apr 2009

nie flos,ani na to sa nemozes spoliehat...

mimka,si ale kamoska,ked si vsetko zhltla 😠 😠 😠 ved pockaj,ani ja ti nic neposlem
a to nemate v spalni zasuvku,ze si za stolikom? 😕

floskula
20. apr 2009

no baby moje, akurat prisiel drahy a musime ist na postu a do banky, tak sa lucim. mimka, opatruj sa a oddychuj a ty petka vlastne to iste. vsak co ine ti zostava, ked to mas prikazom. inac vcera mi bolo tak biedne, zas na mna dolahla tehu teme, ze cisa to podari, ale dnes je lepsie. ono sa to asi tak meni, snad nie som jedina, ktorej byva sem-tam biedne. tak za vami snazim prist, ked mam lepsiu naladu, aby som vas neznechutila. tak pa-pa, myslim na vas. 😉

floskula
20. apr 2009

petka, uz mi je to jasne teraz s dvojickami, to aby som vedela ked to bude u mna aktualne. 😉

petkaerdal
20. apr 2009

flos to sa stava,tie pocity,len je lepsie to rychlo pustit z hlavy a neboj podari sa to aj tebe,len cas musis vyckat

mimka ty si tu ostala so mnou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre