• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
tak ty tam mas aku muzsku spolocnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja a lezkat? :sweat_smile: drahy maluje,tak som troska pomohla a umyvala som bodky po zemi,ja sa nemozem pozerat na to,ked to on robi
a ty ako?
cestoviny so spenatom? to som este ani nejdla
21. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lustim krizovka a davam bacha na mladencov. aby to nejako neduhuzvili. a zajtra uz zase hajde do prace. tak dufam ze to dnes aj dorobia, lebo zajtra neviem kto by ich strazil :slight_smile:
21. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja mam rada krizovky :wink:

my sme mali tiez cestoviny este zo vcera,ale take talianske..zajtra bude treba nieco varit a zase neviem co :confused:
a co vam robia stolari?
21. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, len si už chlapov :wink:
21. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uži, tam malo byť :slight_smile:
21. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan,ty makas ?
21. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makám, ale už sa mi to kráti :wink: som tu sama, takže relatívne klídek :slight_smile:

a ty čo upratuješ? Máš oddychovať!!!
21. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doviezli drahemu novy velky pisaci stol /doteraz použival moj stary/, vešiak na chodbu, police do komory a ... 4 masivne dvere aj s oblozkami. takze budeme uz kompletne zrekonstruovany :slight_smile:
21. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan,sak sa aj dobre rozculujem :angry:
super,ze mas klidek :wink:

a ty si vravela,ze sbyvas na byte nie? byt prerabate?
21. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, klíííídek, nesmieš sa ani rozčuľovať!!!! Vylož nohy a drahému handru do ruky a nech šúruje :grinning:
môj je zasa v garáži, by som vraždila :angry: ale hádam to už dokončí a budeme pomaly robkať na dome. Už vyberáme farbu na fasádu, tak sa vytešujem :wink:
21. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prerabali sme ešte minuly rok. uz nam chybali len dvere. tak sme museli došetriť, a vydalo na ne až teraz. minuly rok bol narocny-prerabali sme byt, stavali u svokry kotolnu a garaz. teraz budeme už komplet vynoveny. škoda len že sme stale len 2 vo velkom 3-izbovom byte :unamused:
21. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj Kati,raz budete aj 3 alebo rovno 4 :wink:

bobjan,uz som sa ukludnila,len niekdy tak vybuchnem,ze az,ked ma vytoci...

aku farbu na fasadu by si chcela? otec davall tento rok,tak mame domcek peknucky a velmi sa mi paci ta co dal on
21. apr 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, chceme modrú a dala by som asi nejako aj dva odtiene, lebo máme veľký dom, tak aby tá jedná nebola taká fádna...ale neviem ako nakombinovať, čo bledšie, tmavšie.....dáme si as urobiť aj vizualizáciu :wink:
21. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, vy ste 2 v 3-izbovom byte a my sme 2 v poschodovom dome so 4 izbami, pričom obývačka má 5x12m, dve kúpeľne,..... :pensive:

ver, že sa určite dočkáte a to ťa poženie ďalej....

(cha, ako sa mi to dobre píše, čo? a sama to niekedy nerobím....)
21. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj otec dal tiez jednu farbu a strechu tmavsiu a spodok bledsi,on dal sedo-fialovu a je kraaasna...
a si uz rozhodnuta naisto pre modru?..
21. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no všelijaké sa mi páčia...to hej.....aj fialová je super... ale asi vyhrá tá modrá...teda zatiaľ takú hovoríme, aby nám urobili cenové ponuky
21. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na dome nemame taku silnu filalovu ale taku,ze ani nevies ci je to seda alebo fialova...taka zvlastna a krasna velmi sa mi paci
modru milujem inak..ale na dom by som asi nedala...mate aj strechu? alebo kocku?
21. apr 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme aj strechu a dom je do elka....strecha je šedá, okná biele....
21. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si niečo na PC porobila, ale našla som iný typ domu a tak som sa trochu realizovala...
21. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5x12? ty kokso, šak to mate jak kulturak :slight_smile: to tam môžete aj plesy poriadať. ja mam v poslednej dobe take myslienky na dom. ale bojim sa uveru, ked doteraz sme ziadny nepotrebovali, tak to nechcem zbytocne kazit. a ja neviem dokedy budem mat robotu - automob.priemysel je na tom dost biedne :unamused:
21. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, no už sa tam neraz tancovalo :grinning:

veru s robotou je to bieda....my teda úvery máme a splátok ako naonďaných :angry: :confused:
21. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali len 1 malinky na spotrebice a predtym na auto. ale momentalne sme bez tak sa nechcem pustat do hypoteky. je to nadlho a nie sme najmladsi. jaj, dnes je vonku tak nadherne a ja tu trčím pri tych majsterkoch. joj. :grinning:
21. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska tu je mrtvo :confused:

ozaj emka je uz doma? neviem,ci pisala,nekukala som spätne :confused:
21. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, ja som cely den doma. a tu nikoho :frowning2: :frowning2: :frowning2: peťka, ty si kde bola? o emke nič neviem, asi oddychuje. nas prave opustili stolari ale ako inač, zajtra ešte pridu dorobit nejake upravy. podarilo sa im dat 1 dvere opačne. :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katka,ja som doma,kde by som bola,len som pozerala na nete film,lebo sa nudim...
idem sa osprchovat

zajtra uz ides do prace,co :slight_smile:
21. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to zasa bude :unamused: už sa teším čo ma čaká . ale aspon sa nebudem nudit. teda doma som moc dlho nevydržala. tak ti prajem pekny vecer, idu mi serialy - velmi krehke vztahy /prima/, ordinacia a panelak. :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe pekny vecer,tiez idem pozriet ordinaciu

mimka co robi? :confused:
21. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa to tu rozbieha na ordinejšn?? Ja stíham sledovať aj písať, ale asi tu budem sama..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
kooonecne sa vam nehlasim z nemocnicnej postele :wink: .... hurrraaa som doma !
Pustili ma az tesne po 12:00 hod, prepustacia sprava obsahuje same cisla a hodnoty z laboratornych vysetreni samozrejme s poznamkou, ze HCG je negativne ... mam dodrziavat stale kludovy rezim a do 3 dni mam prist na kontrolu do ambulancie.

Doma som po obede poupratovala, poprala a pod. ale citim sa poriadne unavena ... bol to moj prvy fyzicky vykon po 10 dnoch lezania na posteli. Vobec nemam kondicku :confounded:
21. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka, to je super, že si domka :wink: až tak dobre, však? :slight_smile:

len pekne ešte oddychuj a pracuj len tak pomaličky :slight_smile:
21. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok