• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
dobra rano zienky,
pekny den vam prajem

ako sa mate po vikende bobjan,vierka,emka a veam?
27. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, no ja nie moc dobre....

som v piatok zle skočila, tak ledva chodím na ľavú nohu :frowning2: najhoršie je kým to rozchodím....

inak sme v sobotu boli na Drišľáka, boli super :wink:

a ty ako?
27. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja fajn celkom

a ako zle skoncila,co sa ti stalo? :confused:
27. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,no ja som vcera vecer vela grcala a v noci sa mi tocila hlava...

Bobjan no dufam ze nic vazne to neni...

Petka baby ako?
27. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zle skočila....v piatok ešte ako tak, ale v sobotu to bol des...už chodím trošku lepšie, ale k dr. som nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako myslis zle? ci nechces prezradit? :confused: :confused:
tak nech ta bolest prejde,co najskor :wink:

veam ajoj,
my dobre v celku,vikned doma,dneska planujem von na nakup,citim sa celkom fajn
a ty? co si robkala cez vikend?
27. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste som chcela zoskočiť zo schodov a nejako krivo, proste zle som dopadla na zem, sa mi noha zvrtla trochu do boku. Mi v nej prasklo čosi zo spodu...
ďakujem ti :wink:

Veam, no tak to si sa moc dobre nemala. Ale hlavne, že je všetko o.k. :wink:
27. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez vikend sme boli u nasich,trosku na nakupe a mangel ma zobral na taky mensi viletik,na zrucaninu hradu,tak trochu cerstveho vzduchu :grinning:
27. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky :wink: ...
som k vam nakukla... chcem pozrdravit bobjan :wink: ....aj vas ostatne... vela stastia :wink: ...
27. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,no pozor treba davat bobjan,ale stane sa..to prejde,ale hadam ti tam nic neprasklo

veam,tak ty si bola aj vonku,ja doma cely cas :confounded:
27. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj, Tanitka, ahooooj:slight_smile: ďakujem :wink: si zlatá :slight_smile:

Dúfam, že sa máte o.k. s chrobáčikom :dizzy_face:
27. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, no máme vonku terasu a ja frajerka, načo pôjdem po schodoch dole, že? Veď ich tam je iba 5... a takto to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no si frajerka,co si sa hrala na zajaca :grinning:
27. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola som trochu vonku,ved cely tyzden som zatvorena doma...lepsie sa citim vonku ako doma :sweat_smile:
27. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sa citila vonku lepsie,ale len tak na teraske...behat uz nevladzme,dneska sa chystam do 2 obchodov ,dufam,ze to zvladnem :sweat_smile:
27. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj zvladnes,kvoli babam urcite,ty si sikulka :grinning: ...co ides kupovat?
27. apr 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len ci budem vladat s dychom :grinning: :grinning: ,ale mam horznu chut odvcera na kebap,tak si pojdem pon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem kupit vanicku,spacie vaky a autosedacky a to uz budem mat komplet vybavu,nech mam pokoj a pojdeme na chvilocku svokre
27. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved pojdete autom,nie? My sme sa s muzom vcera akurat rozpravali,ze by sme mohli uz zacat kupovat plienky,kazdy mesiac aspon 1-2balenia,nech sme v predstihu
27. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, no veru na zajčicu :grinning:

Musím makať, tak sa tu majte,pa
27. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok bobjan a davaj na seba pozor :grinning:
27. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze autom,je to dalej,kde chodime...a metrom nechodime vobec..
plienky uz teraz? :grinning: ja mam az 2 malicke balenia :sweat_smile: to nemam vobec,ale to je najmenej
27. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz teraz,nech mame potom nejake zasoby a nech nemusime potom kupovat
27. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to tehu ubehne rychlo,ano sa nanazdas a bude rodit,tak treba zasobovat :grinning:
27. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata moje zlate :wink:

pozdravujem vas vsetky po vikende - petka, mimka30, floskula, bobjan, veam, lolka a pribudla k nam aj dalsia mimka29 .... konecne som vas precitala.

Neboli sme cely vikend s drahym doma, boli sme sa vyvencit v prirode na cerstvom vzduchu ....

mimka30 - veeeelmi som na Teba cez vikend myslela, bud vdacna aj za tie dve morulky, teraz uz len pozitivne mysli a nic zle si nepripustaj, uz to nechaj na osud a co najmenej zatazuj telo fyzicky a psychicky :wink:

precitala som vsetko co sa udialo vo FC cez vikend - tiez som mala na OPU aj na ET tu mladu symposku embryologicku, o tej starsej ani neviem ze tam je ....
no pri dalsom mojom IVF si budem pytat od dokiho, nech sa mi venuje len ta mlada symposka !

Inak nasadila som si Femigrad - kvapky, vraj pomaha na rast sliznice maternice, tak uvidim, ci zaberie - pri poslednom IVF som ju mala dost nizkz :confounded: .... tie kvapky su velmi chutne, najradsej by som vypila celu tu 3 decovu flasku .... mnam mnam :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra rano idem do FC na kontrl. utz. po IVF.
27. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka, ahoj:slight_smile:

Kúpila si ich v lekárni? Koľko stoja? Ako sa berú?
27. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Bobjan :wink:

kupila som ich v BA - daju sa kupit len v lekarni na Bajzovej 2, alebo v jednom obchodiku na Grosslingovej 33.
Inak najviac info je na www.ohm.sk - tam su uverejneni predajcovia, viem ze Ty nie si z BA - kvapky sa daju objednat aj na dobierku - stali okolo 14,5 EUR

V beznej lekarni ich nekupis, tam som bola a pozerala na mna tetuska ako teliatko, ze co od nej chcem :grinning:

Beru sa 3 x denne jedna lyzicka - chutia skoro ako Becherovka - resp. su lepsie ako Becherovka :grinning: .... je to vyluh z liecivych bylin a mali by sa brat 3 mesiace
27. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka, díky moc, kuknem na to :wink: Becherovka??? Hmmmmm.... :grinning: :grinning: :grinning: to mi isto budú chutiť :sweat_smile: :wink:
27. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka ajoj,
som zvedava,co zajtra povie dr. na to,ako si dopadla
27. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan - to mi ver, ze Ti bude Femigrad chutit :wink: keby nebol taky drahy, tak si ho kupujem denne :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruska, ahoooj :wink:

no aj ja sama som zvedava ... ale sama uz tusim alternativy : navrhne nam 2.IVF niekedy na koniec leta, s tym, ze skusime Dostinex, lebo na odklad ET o 2 mesiace nepristupim, ani pri tomto 1.IVF by som nemala co mrazit :confounded:
a skusim sa ho popytat, ci si nemam dovtedy vybavit genetiku, ked z 13 vajok nam zostali len 3 bublinky a ani tie sa neujali :confounded:
27. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok