• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

26. októbra 2016 
tiez si myslim,ze postup bude takyto... :slight_smile:
27. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emka :grinning:

Kukla som na to, vyzerá to dobre, ale nenašla som viac nikde o tom, len na tej stránke, tak si to odtiaľ skúsim objednať:slight_smile:

Držím na zajtra palce :wink:
27. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobjan - ja som citala prispevky aj tu na konovi v diskusiach, ze babam to pomohlo a aj na nejakych ceskych strankach mi to google vygooglil .... treba skusit vsetko, nie ? :wink:

mangelovi pred nasim druhym pokusom opat nasadim vitaminky, ked nam teraz pri 1.IVF celkom pomohli

zajtra dam vediet :wink:

dufam, ze ma doki nezvozi za to, ze vas tu vsetky strasim hyperstimulakom :sweat_smile: a ze potom on musi pacientky chlacholit, ze neverte vsetkemu co na konovi baby popisu :sweat_smile:
27. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
27. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooj mimka, no akoo ?? :wink:
27. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emka vďaka moja za povzbudenie, teraz som si prečítala, čo si mi napísala. Si zlatá. :wink: No mám stres, či to výjde. Chcem sa testnúť, teraz ešte nie. Je ešte skoro, ale mám stres z toho testu. :unamused: :unamused: :unamused:
27. apr 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emka, a čo si mu dávala?

Mimka, ahoj:slight_smile: Držkaj sa mi, viem, čo to je....ale hlavu hore!!!
27. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky, ja dneska poctivo pracujem :sweat_smile: :grinning:

bobjan - nekric hop kym nepreskocis :grinning: :grinning: :grinning: ty frajerka :grinning:

no baby, ja sice doma tie kvapky nemam, ale mohla by som to skusit s tou becherovkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: bylinky, ako bylinky :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bobjan, Vierka ďakujem. :wink: Áno je to stres to čakanie, ale čo narobíme.

A vy ako?
27. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimka - teraz sa uz nestresuj, urobila si vsetko pre to, aby si sa dostala do tohto momentu, ze mas v brusku 2 bambulky .... skus byt v klude, naozaj.
U mna vlastne vsetok stres opadol, ked som prisla domov z ET - vedela som, ze uz nic neovplyvnim, vedela som, ze je to uz len na prirode a na mojom osude, vedela som ze sa nebudem a nechcem stresovat .... a vysledok testu nech uz dopadne ako dopadne. Vkladala som velke nadeje do naseho 1.IVF, ale priroda si zelala opak .... asi sme stale v poradovniku, kym budeme moct byt rodicmi ... :slight_smile:
hmmm ?? aj floskula Ti to uz napisala pekne ...
27. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja viem Emka.

Floskulka ďakujem ti mojenko :wink:

Mne dávali po PK nejaké morulky. Ja ani neviem, koľko bunkové sú to. Nevieš náhodou?
27. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mimka, morula je štádium pred blastocystou....
27. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobjan - davala som mu prirodne preparaty, u nas bol problem s mnozstvom a pohybom a tak som mu na odporucanie Stingraya, ktory prirspieva do temy Neplodnost u muza, nasadila Kotvicnik zemny (Tribulus terestris), L-karnitin, Omega 3 mastne kyseliny a Selezin ACE ... asi to pomohlo, lebo SPG mal konecne nad minimalnu normu
27. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimka,ved som ti sem dala ten link,ako vyzeraju embrya,kukla si to alebo nie?
27. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peťka kukla, ale to ani mudrlant s toho nevýjde, tak to bolo popísané.

Bobjan- dík.

Ja nemám žiadne príznaky, tak to asi zase nevyšlo :frowning2:
27. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akoze nevyjde,morulka a blastulka mam uz niekolko 100 buniek,to sa uz neda poratat..

inak myslim na teba mimka :wink: ,stale ta doma spominam,moj uz nechce ani pocuvat,ze jeho konik nezaujima :rolling_eyes:
27. apr 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimka, ale na priznaky je predsa este velmi skoro, ved si 2 den po ET :wink:, klud prosim Ta a nestresuj sa ... cmuk
27. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz čítam že morula je útvar zo 16 blastomér. Čo to blastomera je? To aby som začala študovať :rolling_eyes:

Peťka si moc zlatá. Povedz Erdalkovi, nech sa na teba nehnevá, ale že ja aj ostatné ťa moc na koníku potrebujeme, tak nech to nejak vydrží. :slight_smile:
27. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tretí Emka moja. Ale ja sa zblááááznim :angry: Baby to čakanie je najhoršie. Teta embryol. mi ani nevedela povedať koľko buniek mali :angry: :angry: :angry: Nabudúce sa opýtam upratovačky
27. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimka,ty si cvocik :grinning: fakt..az teraz,ked pise emka kukam,co si vysie napisala,normalne som tu vybuchla smiechom...nemala si nahodou pred vcerom et??? co chces citit??? kopance? :confused: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimka,on sa nehneva,ale vidim,ako sa tvari ze ma ohromne pocuva,ked tu kazdy den vravim,ako pokracujes :grinning: :grinning: ...ved s kym sa mam rozpravat,ked mam len jeho,niekedy mavne rukov ,ze uz ma dost a mam byt ticho :angry:
27. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mozno upratovacka vediet bude :grinning: :grinning: :grinning:

ja som inak stresovala tiez velmi mimka :sweat_smile:
27. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peťka že kopance :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Inak aj môj furt- zas ideš na koníka? Ja si tiež potrebujem, niečo pozrieť na internete a ty tam vysedávaš :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co chces ako citit na 3 den :confused:

aby sme neskoncili nejake zavisle na konovi,teda ja urcite :sweat_smile:

idem sa pomaly zclovecit,idem von dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ani neviem, čo chcem cítiť. Asi to kopnutie, že hálóooooooo tu som uhniezdené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja ani neviem, či sú ešte tam zlatúšikovia moji. Videla si ich v albume??? :slight_smile:
27. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nem videla,jeeej,idem kuknut,ani ma nenapadlo
27. apr 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dufam,ze ti to vyjde,lebo tu porazi aj mna
27. apr 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peťka ja im verím tak ma hádam nesklamú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kam sa chystáš??? Roztrepať peniaze??? :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no roztrepat mimka,nic nezarobime ,len miname :confounded:

idem kupit pre seba nejake spodne pradlo do nemocky a drogerku,viac asi nebudem vladat,este chcem kuknut vanicku
27. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimka - aj ja mam odlozene na pamiatku tieto fotecky .... bol to super pocit, ked mi dal doki fotecku :slight_smile:

a uhniezdovat sa budu asi az na 5 den po ET, takze teraz tam u Teba v brusku poletuju a dalej sa delia ....
27. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok