Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
27. apr 2009

dobra rano zienky,
pekny den vam prajem

ako sa mate po vikende bobjan,vierka,emka a veam?

bobjan
27. apr 2009

Peti, no ja nie moc dobre....

som v piatok zle skočila, tak ledva chodím na ľavú nohu ☹ najhoršie je kým to rozchodím....

inak sme v sobotu boli na Drišľáka, boli super 😉

a ty ako?

petkaerdal
27. apr 2009

ja fajn celkom

a ako zle skoncila,co sa ti stalo? 😕

veam
27. apr 2009

Ahojte babulky,no ja som vcera vecer vela grcala a v noci sa mi tocila hlava...

Bobjan no dufam ze nic vazne to neni...

Petka baby ako?

bobjan
27. apr 2009

no som zle skočila....v piatok ešte ako tak, ale v sobotu to bol des...už chodím trošku lepšie, ale k dr. som nešla 😝

petkaerdal
27. apr 2009

ako myslis zle? ci nechces prezradit? 😕 😕
tak nech ta bolest prejde,co najskor 😉

veam ajoj,
my dobre v celku,vikned doma,dneska planujem von na nakup,citim sa celkom fajn
a ty? co si robkala cez vikend?

bobjan
27. apr 2009

no proste som chcela zoskočiť zo schodov a nejako krivo, proste zle som dopadla na zem, sa mi noha zvrtla trochu do boku. Mi v nej prasklo čosi zo spodu...
ďakujem ti 😉

Veam, no tak to si sa moc dobre nemala. Ale hlavne, že je všetko o.k. 😉

veam
27. apr 2009

cez vikend sme boli u nasich,trosku na nakupe a mangel ma zobral na taky mensi viletik,na zrucaninu hradu,tak trochu cerstveho vzduchu 😀

tanitta
27. apr 2009

ahojky babulky 😉 ...
som k vam nakukla... chcem pozrdravit bobjan 😉 ....aj vas ostatne... vela stastia 😉 ...

petkaerdal
27. apr 2009

aha,no pozor treba davat bobjan,ale stane sa..to prejde,ale hadam ti tam nic neprasklo

veam,tak ty si bola aj vonku,ja doma cely cas 😖

bobjan
27. apr 2009

Jéééj, Tanitka, ahooooj🙂 ďakujem 😉 si zlatá 🙂

Dúfam, že sa máte o.k. s chrobáčikom 😵

bobjan
27. apr 2009

Peti, no máme vonku terasu a ja frajerka, načo pôjdem po schodoch dole, že? Veď ich tam je iba 5... a takto to dopadlo 😝

petkaerdal
27. apr 2009

no si frajerka,co si sa hrala na zajaca 😀

veam
27. apr 2009

no bola som trochu vonku,ved cely tyzden som zatvorena doma...lepsie sa citim vonku ako doma 😅

petkaerdal
27. apr 2009

aj ja by som sa citila vonku lepsie,ale len tak na teraske...behat uz nevladzme,dneska sa chystam do 2 obchodov ,dufam,ze to zvladnem 😅

veam
27. apr 2009

Neboj zvladnes,kvoli babam urcite,ty si sikulka 😀 ...co ides kupovat?

petkaerdal
27. apr 2009

no len ci budem vladat s dychom 😀 😀 ,ale mam horznu chut odvcera na kebap,tak si pojdem pon 😝
idem kupit vanicku,spacie vaky a autosedacky a to uz budem mat komplet vybavu,nech mam pokoj a pojdeme na chvilocku svokre

veam
27. apr 2009

Ved pojdete autom,nie? My sme sa s muzom vcera akurat rozpravali,ze by sme mohli uz zacat kupovat plienky,kazdy mesiac aspon 1-2balenia,nech sme v predstihu

bobjan
27. apr 2009

Peti, no veru na zajčicu 😀

Musím makať, tak sa tu majte,pa

veam
27. apr 2009

Ok bobjan a davaj na seba pozor 😀

petkaerdal
27. apr 2009

jasne,ze autom,je to dalej,kde chodime...a metrom nechodime vobec..
plienky uz teraz? 😀 ja mam az 2 malicke balenia 😅 to nemam vobec,ale to je najmenej

veam
27. apr 2009

no uz teraz,nech mame potom nejake zasoby a nech nemusime potom kupovat

petkaerdal
27. apr 2009

ved to tehu ubehne rychlo,ano sa nanazdas a bude rodit,tak treba zasobovat 😀

emka1
27. apr 2009

ahojte dievcata moje zlate 😉

pozdravujem vas vsetky po vikende - petka, mimka30, floskula, bobjan, veam, lolka a pribudla k nam aj dalsia mimka29 .... konecne som vas precitala.

Neboli sme cely vikend s drahym doma, boli sme sa vyvencit v prirode na cerstvom vzduchu ....

mimka30 - veeeelmi som na Teba cez vikend myslela, bud vdacna aj za tie dve morulky, teraz uz len pozitivne mysli a nic zle si nepripustaj, uz to nechaj na osud a co najmenej zatazuj telo fyzicky a psychicky 😉

precitala som vsetko co sa udialo vo FC cez vikend - tiez som mala na OPU aj na ET tu mladu symposku embryologicku, o tej starsej ani neviem ze tam je ....
no pri dalsom mojom IVF si budem pytat od dokiho, nech sa mi venuje len ta mlada symposka !

Inak nasadila som si Femigrad - kvapky, vraj pomaha na rast sliznice maternice, tak uvidim, ci zaberie - pri poslednom IVF som ju mala dost nizkz 😖 .... tie kvapky su velmi chutne, najradsej by som vypila celu tu 3 decovu flasku .... mnam mnam 😀 😀 😀

zajtra rano idem do FC na kontrl. utz. po IVF.

bobjan
27. apr 2009

Emka, ahoj🙂

Kúpila si ich v lekárni? Koľko stoja? Ako sa berú?

emka1
27. apr 2009

ahoj Bobjan 😉

kupila som ich v BA - daju sa kupit len v lekarni na Bajzovej 2, alebo v jednom obchodiku na Grosslingovej 33.
Inak najviac info je na www.ohm.sk - tam su uverejneni predajcovia, viem ze Ty nie si z BA - kvapky sa daju objednat aj na dobierku - stali okolo 14,5 EUR

V beznej lekarni ich nekupis, tam som bola a pozerala na mna tetuska ako teliatko, ze co od nej chcem 😀

Beru sa 3 x denne jedna lyzicka - chutia skoro ako Becherovka - resp. su lepsie ako Becherovka 😀 .... je to vyluh z liecivych bylin a mali by sa brat 3 mesiace

bobjan
27. apr 2009

Emka, díky moc, kuknem na to 😉 Becherovka??? Hmmmmm.... 😀 😀 😀 to mi isto budú chutiť 😅 😉

petkaerdal
27. apr 2009

emka ajoj,
som zvedava,co zajtra povie dr. na to,ako si dopadla

emka1
27. apr 2009

Bobjan - to mi ver, ze Ti bude Femigrad chutit 😉 keby nebol taky drahy, tak si ho kupujem denne 😀 😀 😀

emka1
27. apr 2009

petruska, ahoooj 😉

no aj ja sama som zvedava ... ale sama uz tusim alternativy : navrhne nam 2.IVF niekedy na koniec leta, s tym, ze skusime Dostinex, lebo na odklad ET o 2 mesiace nepristupim, ani pri tomto 1.IVF by som nemala co mrazit 😖
a skusim sa ho popytat, ci si nemam dovtedy vybavit genetiku, ked z 13 vajok nam zostali len 3 bublinky a ani tie sa neujali 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre