• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
ozaj a nevies ake si mala to endometrium? som sa zabudla spytat
27. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky dnes som po druhom utzv doki vravel ze je vsetko peknucke, ale ja mam aj tak depku
Dobre mojenko, tak ťa nebudem vyrušovať. Potom sa ozvi, keď sa vrátiš. Pa, pa. Pekný deň :slight_smile:
po Pk sa dievcata uhniezduje max .do 28 hodin..nie na 5 den,to urcite nie
este mam cas,len vyfukam vlasy a asi sa aj namalujem dneska
27. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do 28 hodín? A to nevadí, že mi dávali len morulky a nie blastulky?
27. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endometrium mi povedal, že krásne vysoké. Ale milimetre nepovedal, len že môžem byť spokojná.
27. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka, mas pravdu - mimka mala PK, takze tam sa doba uhniezdovanie skracuje !! :dizzy_face:
27. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - tak to je super, ze sliznicu mas krasne vysoku :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cigaretka - a co dalej ? mas prist aj na tretiu kontrolu ?
27. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hádam neklamal doki, lebo každý natára bársčo, len aby si bola spokojná a nedepkovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Veď to poznáš, nie?
Áno, áno fantastické, úžasné..... a nakoniec nič z toho :grinning:
kocky aka je dolezita sliznica? ako sa da zlepsit?
ma to este zmysel som 9 den stimulky odber bude asi v piatok v sviatok prace tak snad o to stastnejsi :slight_smile:
cigaretka - a z coho mas depku ??? ved Ta doki povzbudil, ze vsetko je na dobrej ceste, tak uz len par dni a vajka budu krasne zrele a pojdu von do skumavky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cigaretka- nedepkuj. Depkovať budeš ako ja po ET :grinning: :grinning: :grinning:
No keď budeš mať odber na sviatok práce, tak to bude dobrá úroda, nebojkaj :grinning: Veď práci česť :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do 48 hodin tam malo byt,pisem po leziacky,tak preklepy same
ono blastocysta sa hned zacne zbavovat toho obalu a nastava uhniezdenie,uz na 5 den malo vela bab //..to viem na 100%,lebo som to zistovala..preto aj PK moze byt max 5 dni,viac nie...

a nevadi,ze si mala morulky,lebo oni to v prebehu nieolkych hodin dobehli...to sa deli rychlo
27. apr 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no depku mam z toho ze mi doki povedal ze zial fakt je ten ze z 10 to vide 4 a z tych 4 jedna potrati..... a ze sa s tym zial nic neda robit. Utesuj sa s tym ze ja som ok kramy vzdy na cas, ovulka pravidelna len drahy ma trochu pomalsie spermijky ............
no porazi ma a rozmyslam, ze by som isla najradsej uz zajtra na PN-ku ma tu v praci asi porazi
27. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak len nech sa delia babulky, lebo už keď po PK nič nebude, tak potom neviem.
Peťka- ty si naša patrónka, tak to zariaď nech som tehuľka, dobre??? :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
27. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka ,mala by byt nad 7mm ,ale neboj,tie injekcie pri ivf stimuluju zaroven aj endometrium...s tym problem nebyva
27. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim,co budem citit,zatial nic mimka,moje pocity ma niekedy nesklamu a modlim sa za teba :wink:
27. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cigaretka, ja som na PN. Kašlem na celú robotu. Pre mňa sú dôležitejšie moje dve krásne čo mám v brušku. Aj ty by si mala radšej ostať doma. Je to ťažké, hlavne ten stres, či to výjde, alebo nie. Veď to poznáme každá z nás, že to nie je jednoduché.
27. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
qa co vlastne ovplyvnuje ci IVF vide alebo nie? sliznica? kvalita vajik? alebo? viem ze je to naivna otazka ale tak velmi chcem byt mamca
27. apr 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka - ja som na tom podobne :confounded: ja som ok, a drahy ma tiez menej spermosiek a su lenive :confounded:
27. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Peťka. Len sa modli prosím, aj ja sa modlím a prosím aby sa nám konečne splnilo naše prianie.

Cigaretka- aj si myslím, že je to o šťastí všetko.
27. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka - vsetko co si vymenovala ovplyvuje uspech - a este si do toho pripis aj to, ze o tom, ktore bunky sa spoja rozhoduje embryolog a nie Ty s Tvojim drahym, takze konecne rozhodnutie je len na prirode ...
27. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
n o neviem ci nastatsie ci nie ale pocet ich je vraj dost aj morfologia je OK len ta chut sa hybat im chyba..............
27. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cigaretka pozri, ja som mala pri odbere 31 vajok a z toho len 2 morulky mi vložili, ostatné žiadna kvalita, nič na zmrazenie. :frowning2: Takže darmo budeš mať habadej vajec, ak sú nekvalitné. Takže všetko je o šťastí a v rukách Božích.
27. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka stastie,to ze je kvalitne embryo a sliznica vysoka je len podmienka,ale je to o stasti...
a vysvetlim vam to takto este,aj zdrava zena,celkom zdrava ano,nieje schopna otehotniet v kazdom cykle,tak je to aj pri ivf,je o o to tazsie,ze aj ked je vsecicko ok,proste ten cyklus zena neotehotnie,treba trafit ten spravny,rozumiete mi ,ako to myslim?
nie kazdy cyklus je proste vhodny na otehotnenie
cigaretka - aj my mame morfologiu OK, len spermosky su lenive, chyba im energia ... nechcu ist dopredu ale utekaju naspat :grinning: :grinning:
mimka,co tu pisala pikha vies? ta mala len jedno jedinke vajko,aj sa oplodnilo,aj otehotnela z neho,my sme mali presne rovnako et,mne dali 3 a nic a ona s jednym mala //(zial mimomaternicove) :pensive:
27. apr 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chúďatko Pikha. :pensive: :pensive: :pensive:

Mne povedala embryolog. že ak by sa vôbec nevyvíjali tie moje, tak zastavia transfér, takže sa našťastie vyvíjali.
To môžu aj stopnúť len tak transfér? :confused:
27. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok