• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

26. októbra 2016 
Drobec aké si mala pocity??? Teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty sio nemala potom PK,ze?
27. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nemala som PK. mimka,pocity som nemala a nemam ziadne ! a myslim to smrtelne vazne ! nechce sa mi spat, nebolia ma prsia ani brusko, proste citim sa ako v normalny iny den ! a takto som sa citila aj cely cas po ET, preto som normalne aj fungovala, chodila na vylety, mensie tury, na nakupy, do prace. proste ako keby o nic neslo !!!!
27. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drobec - spravny pristup, aj ja som to tak vnimala .... a fungovala by som normalne, keby som neskoncila v nemocke. Dufala, som ze mi ten hyperstimulak pomoze k babatkam ... ale nepomohol :pensive:
27. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky,

drobec - moooooooooooooooooooooooc gratulujem. kolkykrat si bola na IVF? či nebodaj prirodzene. jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, teším sa s tebou.

zdravím vás všetky babenky. :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drobec,mala si pocity,ako ja-ziadne..
ja som mala len zapchu z utrosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kedze si nemala PK to mozu byt dvojicky,hihih...teskam sa,kedy ides na uzv?
27. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To by bolo super keby boli dvojičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prve IVFko. no ja ani tu zapchu som nemala ! fakt nic, a stale to je rovnake .... no trosku sa asi bojim info ze to budu dvojicky, to mam starosti ze ? :wink:
27. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to teda ano,co by ine kocky dali za taky vysledok,tes sa,nech su aj dve :wink:
27. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak som tu info na chvilu predychala, asi pokial neuvidim alebo nezacnem mat prve priznaky tak ani neuverim.
27. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drobec - veru, co by som ja za to dala :pensive: :pensive: ... my by sme obaja s drahym chceli rovno dvojicky a sme na to aj pripraveni ... tie prve roky by boli divoke, ale potom by sa to uz utriaslo .... :slight_smile:
27. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drobec ,aby sa ti nestalo to co mne,ze este sni v 31tt neverim :grinning: :grinning: :grinning:
to uveris ,az ked to budes mat domka v postielke

davaj na seba ale trosku viacej pozor,ok?
27. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pravda Emka. Čo my by sme dali za dvojičky. Ja by som sa len vytešovala :slight_smile:
27. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved tak ako to ma byt tak bude ! :slight_smile: a podla toho sa zariadime :slight_smile:
urcite budem davat na seba pozor, skoda len ze mi volali po obede, lebo na obed som si dala nezdravy rezen :slight_smile: dostala som na neho strasnu chut po xmesiacoch, ale tak raz za cas mozem zhresit nie ? :slight_smile:
27. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja chcem dvojky :pensive:
27. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drobec,ja papam vsetko,na co mam chut,ci je zdrave alebo nie :sweat_smile:
27. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja chcem dvojicky!!! kto chce este dvojicky?? :grinning: :grinning:

drobec, velka gratulalcia! :wink:
27. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dvojicky budeme mat aj my a hotovo
27. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cigaretka, to je ono! ziadne depky. ja som tiez ok (akurat len som uz stara a opotrebovana :grinning: ) a spermiogram mame horsi. tiez ako emka pise. ale aj tak budeme teraz skusat do augista, kym budeme pokracovat v centre.
27. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ale sa mi zda, ze sa nas tu nazbiera ozaj dost v auguste. pri tej staatisstike, ze z 10 zien 4 su uspesne, si to ako podelime? ja si myslim, ze v ten mesiac bude uspesnost mimoriadna a na nas sa priemerne sstatistiky vztahovat nebudu. :wink:
27. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
floskula, no v auguste budete musiet dobehnut aj mesiac jul kedy budu mat zavrete ! takze 4 z 10 vtedy platit nebude !!!!
27. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.... v auguste bude stat pred FC dlha rada :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drobec, to si krasne napisala, fakt na tom nieco bude! cize my zozneme uspech aj za to ich dovolenkove obdobie. :grinning:
Drobec a fotky žiadne z testov??? :slight_smile:
fotky mam doma vo fotaku a teraz som v praci :frowning2: ale urcite stiahnem a ukazem ...... mimka, ty len prosim ta ziaden stres ! ver mi ze sa to da, ja som toho prikladom !!!!!
27. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj Drobec ja sa tak teším z teba :grinning: :grinning: :grinning: Dúfam, že sa stretneme spolu v pôrodnici :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
27. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emka, budeme ako za socializmu, ked do obuvi doviezli tovar, alebo v zelovoci na mandarinky. ale to tusim pamatam iba ja - starsia a pokrocila. :grinning:
27. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty nebudes rodit v rakusku ? alebo ma pozyvas k vam do nemocnice ? :grinning:
27. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Drobec ja by som rada na slovensku a s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
Kedy máš ultrazvuk??? Teším sa na fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Inak to budú určite dvojičky :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Floskulka ty si mi tak krásne napísala ráno. Ďakujem mojenko :wink: :wink: :slight_smile:
27. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok