• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
floskula - no na dlhe rady si pamatam aj ja este :grinning:
a Ty sa nenazyvaj starou a pokrocilou .... pokial mas maternicu a vajecniky, vlastne deti mat vzdy mozes !!! :wink: su aj starsie ako Ty a maju krasne deticky
27. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem dať Utroš babenkám mojím. :slight_smile:
27. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka, vsak to. mas ty svätu pravdu. ved bara basikova ako 46 rocna. to mam este more casu dovtedy. :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka moja, lebo sa mi nepozdava, ked si vynervovana a ked ta taha do depky. mi to k tebe jednoducho nepristane, mam ta takto cez pismenka zafixovanu ako pozitivneho cloveka, tak nejake by som chcela, aby si to uplatnila aj sama na sebe a spozitivnila sa. :wink: :wink:
27. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UTZ buduci pondelok, cize presne o tyzden. no teraz si uz vyberat nemozem ci jedno alebo dve :slight_smile:
27. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobeeeeeeeeec - ja sa s tebou taaaaaaak tesim, to je taka super krasna spravickaaaaaaaa :grinning: zo srdiecka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
27. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec - si prva tehulka po dlhom case tu u nas v teme :slight_smile:
aj ja sa s Tebou tesim, ved sme si len nedavno pisali a podporovali sa, ja som bola o tyzden popredu .... Tebe to nakoniec vyslo :wink: :wink:
27. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky, dakujem vam velmi ! kazdej !!!!
emka, podla mna si mohla byt aj tehu, ale OHSS bolo silnejsie ! raz to musi vyjst! aj ked viem ze sa mi asi lahko hovori, ale myslim to smrtelne vazne ! a dufam ze vam budem moct dodat energiu a nadej ked ju stracate !
27. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec - dikes :wink: :wink:
ja tiez verim, ze raz to vyjde ... len nech to nie je velmi daleko, lebo aj moja trpezlivost ma svoje hranice :grinning:
a nenechaj nas tu same, dufam, ze sa tu u nas ukazes casto a budes nam referovat ako znasat ranne nevolnosti, nech Ti mame co zavidiet :grinning:.
27. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka, tiez som minule rozmyslala, ze ved tu nemame nikoho po IVF tehu, len Petka tu bdie nad nami, aby sme nestracali nadej, takze taka sprava, s akou prisla drobec tu uz chybala, aby sme nabrali energiu.
27. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flosky - no podla mna niektore baby aj otehotneli, ale nepochvalili sa nam svojim uspechom, neprispievaju, len nas citaju

.... preto vyzyvam vsetky ostatne tehulky z FC, aby nas netehulky a snazilky prisli podporit, ze ma pre nas cenu bojovat, vydrzat a cakat :wink: :wink:
27. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka, prosim ta, tie kvapky, co si spominala, mozem zacat brat ktorykolvek den cyklu?
27. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flosky - Femigrad myslis ..... ano, pocas celeho cyklu, pocas 12 tyzdnov
27. apr 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka, viem, ze 3 mesiace,len ci mozem zacat napr. az 10 den po MS, skratka len tak uprostred menstruacneho cyklu.
27. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flosky - ja som tak zacala tusim v 5DC, podla mna nezalezi na tom, ktory den zacnes, on by Ti nemal vplyvat na fazu cyklu, len by mal pomahat upravovat pripadne anomalie ...
nikde nepisu, ze ho treba zacat brat od 1 DC
27. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, urcite vam dam vediet co a ako. dnes som v praci totalne nevykonna, a tolko co som tu napisala dnes som napisala predtym asi za mesiac :slight_smile: a myslim ze s pribudajucimi tt sa moja vykonnost urcite nebude stupnovat ! :grinning:
len neviem ako to je s lietanim, na buduci vikend mame letiet - hm poradte ! aj na konci maja musim letiet na sluzobku, z toho sa asi nevykrutim jedine ze by nas to vazne ohrozovalo, neviete ako to je s lietanim pocas prveho trimestra?
27. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tiez si myslim, ze ked je to bylinkovy preparat, tak mozem zacat kedykolvek. ja s cyklom problem nemam, len ktovie, ako by prisla MS po tych hormonoch, tak by som si to kupila. poskodit to snad nemoze.
27. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
floskula - mne prisla MS po stimulke presne na den, po 28 dnoch, ziadne meskanie, nic ....
teraz hned po neuspesnom IVF som si Femigrad kupila a skusim na nom fungovat 3 mesiace, uvidim ci mi to v niecom pomoze .... urcite by to nemalo uskodit, je to bylinkovy vyluh ...a velmi chutny, mnamiky :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, na to lietanie necakaj na radu, sa spytaj priamo gynekologa, to je dolezite!! neviem presne, kedy je to nebezpecne, v ktorom obdobi.
27. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec - no s tym lietanim, to neviem .... viem, ze sa neodporuca lietat, ale neviem kedy, ci v prvom trimestri alebo ako ??? ...
27. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, to sa urcite spytam ! v pondelok v CARe na UTZ a v utorok idem k mojmu gyn. len ma zaujimali vase nazory.
27. apr 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka, aj mne prisla po ET MS normalne, ale tiez si to teda nasadim. dakujem za rady, maj sa mi, musim odist, mozno kuknem z domu, ak nepojdeme niekde na prechadku.

majte sa aj ostatne babulky, vsetky do jednej! :wink:
27. apr 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa paaa ... flosky :wink:
27. apr 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby moje, Drobec to je super, že to už máš za sebou ten stres či si, alebo nie si tehu. :slight_smile:
27. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka ... Ty mas stale vacsiu sancu, ze Ti to teraz vyjde, ako my, ktore len cakame ze snad aj na nas pride rad :wink:
bud v klude a zachovaj si cistu hlavu, ten stres Ti prechadza aj do bruska a babulky potrebuju vesele brusko, nie ustrachanu maminu :wink:, ok ???
27. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.k. Emka, ale ono sa to povie ľahko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No počkaj v lete, keď pôjdeš na ET :grinning: :grinning: :grinning:

Ideš až v auguste?
27. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka od kedy si pn? od transferu alebo si zostala dom uz po odobrati vajok?
27. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie cigaretka, ja som od 2. dňa stimulky. Ja robím v zdravotníctve a nechcela som tam byť, lebo treba sem tam aj dvíhať pacientov, všade baktérie a tak. Chcela som sa sústrediť na bábetkovo :slight_smile:
Moja daj sa aj ty vypísať- budeš kľudnejšia, uvidíš. :wink:
27. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - uvidim, co povie zajtra doki, rano idem do FC na kontrolu po 1.IVF ... chcela by som na konci leta vyskusat druhy pokus. Ja som bola fakt kludna po ET, ten som mala 9.4. aj pocas pobytu v nemocke som bola v klude :slight_smile: ... napatie som citila len pocas OPU a ET, ked som netusila ako vo cele vo FC prebieha
27. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do uvidim do stvrtka to tu nejak zvladam a potom uvidim sa mi zda trosku zbytocne aby som zostala doma medzi odberom a transferom
27. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok