Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

babulka123
autor
2. máj 2009

jaaaaa a vidim to tam na tom testeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimka30
2. máj 2009

Babulka ďakujéééééééééééém. Ja sa zbláááááznim 🙂 Ale ešte sa neteším, lebo sa bojíííím. Ja tam hodím všetky fotky z testu, lebo on je viditeľnejší keď sa na ňho pozeráme voľným okom. Ja fakt neverííím 😢

babulka123
autor
2. máj 2009

hehehehe vitaj v klube ja som bola na tom rovnako.... vtedy som pisala IP petke.. ze pomoooooc ja mam pozitivny test, to je blbost.. no vidis a blbost uz ma 26 tt..

babulka123
autor
2. máj 2009

kedy si si ho robila??? rano alebo teraz poobede??? kolky den po ET si ???

mimka30
2. máj 2009

Babulka, on je na fotkách ešte moc slabučký, tak sa moc ešte neteším, lebo sa bojkám. Dnes som 7.deň od ET, robila som si ho teraz. Mamatest citlivosť 20. Dala som tam aj iné fotky, lebo som z toho blbec.

babulka123
autor
2. máj 2009

hej hej videla som .. mimochdoom , skus zajtra rano ten test z prveho mocu , na 7 den pozitivny.. to vyzera velmi slubne na dvojicky.. som zvedava na zajtra.... uz teraz sa ja tesim .. hehehe a potichuuuuucky gratulujem

mimka30
2. máj 2009

Určite ráno testnem Babulka, ak tam nebudú //, tak odpadnem. Ja som si robila aj poobede rapid-clear, tam sa mi tiež urobila slabo ružová čiarka, potom za 3 hodiny, tam nič nebolo. 😠 Tak preto som z toho jeleň.
Ten Mamatest si urobím aj zajtra. Babulka ďakujem a drž mi palčeky. 😉

gabica
2. máj 2009

Mimka, no teeeda !!! gratulujem. na to, ze si este len 7.den, tak je tam jednoznacna ciarka. no ja by som sa asi zblaznila od radosti. hned je svet krajsi ....

mimka30
2. máj 2009

Gabica, ja si ešte zajtra ráno urobím, lebo nechce sa mi veriť. A to včera som celý večer revala, plakala a depkovala 😒

babulka123
autor
2. máj 2009

mimka.. ide o to co tam je do tych cca 10 min.. potom je to uz jedno.. ja som to tiez tak mala, nebooooj bude to ok, zajtra ide marek na ryby takze rano tu uz budem nakukat a cakat.. hned to nafot a daj sem..

a este jedna info... ja som zastanca toho ze druha ciarka tam z nicoho nic nemoze byt.. neverim na to , jednoducho je to spravene na HCG koncentraciu takze z ineho dovodu tam jednoducho nemoze byt...
myslim na teba.. cmuuuk

mimka30
2. máj 2009

Ďakujem Babulka. Ja zajtra napíšem, či tam sú, alebo nie. Ďakujem, že ma povzbudzuješ, veľmi to pomáha 😉

babulka123
autor
2. máj 2009

ja viem .. prezila som si to..
neboooj ako hovorim su tam, vidim ich a z ineho dovodu tam ta 2 nemoze byt..

mimka30
2. máj 2009

Babulka kukala som tvoj albumík, ty tam máš krásne //. No som zvedavá na zajtra.

babulka123
autor
2. máj 2009

hej ale to su uz tie starsie.. tie predtym sa mi nedali ani nafotit ale ja som to tam videla..

babulka123
autor
2. máj 2009

vidis ja mam az na 10 den a z ranneho mocu.. ja som si robila uz na 6 alebo 7 den a mala som to take ako ty..
idem vecerat... cmuuk

mimka30
2. máj 2009

Veď aj tie moje také slabučké. Skúsim ráno hneď prvý ranný moč ako hovoríš. Trochu ma už druhý deň svrbí tam dole. Neviem, či z toho Utrogestanu, alebo čo. Musím sa opýtať v pondelok v centre, lebo idem pre recept.

mimka30
2. máj 2009

Dobre Babulka. Dík moja za povzbudenie a vypočutie. Zajtra budem informovať. 😉

sisab
2. máj 2009

Mimka 30, aj ja ju vidiiiiim 🙂 Gratulujem!!!Tiez zajtra nakuknem, ako si rano dopadla! Drzim palce, nech ciarka silnie!
Aphophis, dufam, ze so ti neskomolila nick 😅 , ja stimulujem dnes treti den, prvu kontrolu mam v utorok, tak som dva dni pred tebou 🙂

mimka30
2. máj 2009

Sisab ďakujem 🙂 Ja ešte stále neverím, inak manžel to fotil hala-bala, niektoré sú aj opačne. 🙂
No uvidíme zajtra. Si moc zlatá. Držím ti palčeky 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
2. máj 2009

a na mna tu kazdy kasle,mne nikto vediet nic neda a to tu kazdej drzim palce 😖

pekny vecer teda

petkaerdal
2. máj 2009

Vierus ahoj,
ano som v nemocnici
s tym boianom sa teda mozme dohodnut na toho 15 ale aj neskoro kludne...len skor nie,ja este chcem pockat,dufam,ze sa nam podari

babulka123
autor
2. máj 2009

petka ja som ti pisala ze mimka robila test..

ako sa mi mas???

petkaerdal
2. máj 2009

no ty ale nie ona a ja som ju tak podporovala,ale nevadi...

mam sa tak vseliak,ved ako v nemocke,ale fyzicky dobre...doteraz tu bol moj a uz ideme pozerat tv s kolegynou...
nuda...som zvedava na sono,co nove,ale este mi nerobili dneska

petkaerdal
2. máj 2009

pekny vecer babul,idem pozerat tv 😉

babulka123
autor
2. máj 2009

aleeee.. vies aka bola zlata. podla mna sa trase pri teste doteraz.. hehehehehehe

tu nudu ti verim .. a zajtra ti budu nieco robit? budem nakukat tak chcem vidiet info..
ozaj peti, bola som dnes v Bipe , a maju tam umelu vyzivu v modrych krabiciach u nas sa to vola nutrilon u vas nejako alpenimle..alebo tak dajako.. je to to iste len pod inym nazvom ????

lolka
2. máj 2009

petka, tvoje dievky uz maju peknu vahu 😉 v nemocke je to nuda, ale ked je to potrebne, tak sa to vyzdrzi. 😅 tam ten cas ubieha veeeeelmi pomaly, ale hlavne ze baby su v poriadku a uz maju aj peknu vahu, drzkajte sa 😉

mimka30, // mas tam, to je super !!! aj ked je druha ciarka slabsia nevadi, ale je tam. a to si si robila test cez den a nie rano. uvidis, ze dalsie testy uz budu vyraznejsie a silnejsie 😉

mimka29
2. máj 2009

mimka30 - gratulujem, ani nevieš ako si ma strááááášne potešila. Zajtra ešte pozriem. Vždy keď sa to niektorej podarí, tak aj ja mám väčšiu nádej.

mimka30
2. máj 2009

Baby Mimka 29, Lolka ďakujem 😉
Peťka- prepáč, ja som ťa zháňala moja, ale vraj si v nemocnici, tak som ťa nechcela zbytočne stresovať mojími problémami. Veď tam je len tienik, ale teší ma aj ten. 😉

mimka30
2. máj 2009

Peťka prepáč moja. Ja som videla, že nie si na koníkovi, tak som ani nevedela, či čítaš. Lebo mi baby písali, že si v nemocnici a necítiš sa dobre. Prepáč moja. Vieš dobre, keby som ťa tu videla, tak ti ako prvej píšem. 😒
Hneváš sa moc na mňa? 😔 😔 😔

mimka30
2. máj 2009

Máš pravdu Babulka. Ja som nezabudla na Peťku, len som v pomykove ako píšeš. 😒

Peťka moja. Nehnevkaj. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre