Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

veam
5. máj 2009

boncusik aha,budem drzat palce nech je vsetko ako ma byt,zasluzis si to po tolkych sklamaniach 😵

boncusik
5. máj 2009

vem dík 🙂

veam
5. máj 2009

boncusik nemas zaco,daj vediet potom co a ako 😅

emka1
5. máj 2009

boncusik - blahozelaaaam, po tolkych neuspechoch to uz urcite vyjde !! 😉
este mi vysvetli, co je to to biochemicke tehotenstvo ???
.... lebo aj mne o nom doki po 1.IVF nieco hovoril ...

boncusik
5. máj 2009

emka
bhiochemické tehotetvo je že embryjko as uchytí ale slabo a potom to vzdá takže najpr je HCG pozit ale potom klesne ☹

gregy
5. máj 2009

Ahojte kočky neviete mi prosím poradiť kde mi urobia predoperčané na IVF ale rýchlo??? Dík

mimka30
5. máj 2009

Gregy nájdi hocijakého internistu, najlepšie súkromného. Oni to urobia narýchlo za nejaký príplatok. Nájdi si ich cez internet, alebo pozri do Zlatých stránok a obvolaj to. Povedz im, že ti to súri a že si aj priplatíš. Ja som raz platila 500 Sk, lebo ma zobrali po ordinačných hodinách. To bolo v Blave, vo Vrakuni. 😉

gregy
5. máj 2009

Mimka a nemáš na tých z Vrakuni kontakt??? Ďakujem

nyya
5. máj 2009

mimka si tu este ???si ma hladala???

nyya
5. máj 2009

mimka gratulujem normalne som sa rozplakala ked som si kukla tvoj albumik som moooo stastna ze po dlhej dobe sa vam to podarilo 😀 😀 😀 ja som to citila ze ti si nam asi uz tehulka 😀 😀 som moooc stastna...gratulujem a drzkam ti palceky 😀 😀

apophis
6. máj 2009

Gregy, ja som minule bola u internistky MUDr. Novotnej na Lanovej v Ruzinove. z tomasikovej treba odbocit na lanovu, po pravej strane je park, po lavej novostavba a tam to je. len som rano prisla a pockala asi hodinu. je tam dnes, aj vo stvrtok od 7-13. zial, nemam na nu telef. kontakt.

drobec123
6. máj 2009

ahojte,
gregy ja som bola u internistky na Drienovej ulici, je tiez sukromnicka. zoberie ta presne na hodinu ale platila som nejakych 30eur, prvykrat som bola na Dulovom nam. tam som si iba priplatila 100sk aby ma objednala na konkretnu hodinu kedze som nechcela cakat. ak chces, poslem kontakt do IP

veam
6. máj 2009

Ahojte...

Mimka,Drobec ako sa citite?

Vierka,Bobjan kde ste baby???

drobec123
6. máj 2009

joj veam, dakujem za opytatnie, dnes ma prvy krat pekne naplo na ulici po ceste do prace. sla som okolo stanicneho smradlaveho bufetu, ale ustala som to ! teraz uz je dobre 🙂
co ty uz si v nemocnici ?

veam
6. máj 2009

Takze uz zacinaju nevolnosti?A vadit rozne pachy?...ja to mam este doteraz,nie niesom,asi na buduci tyzden pojdem

drobec123
6. máj 2009

zatial by som povedala, ze to ani nebol pach ale totalny smrad ! 😉 uvidime co bude dalej ....
a ako sa citis ty ?

veam
6. máj 2009

No mne nevolnosti zacali okolo toho 5-6tt a trvaju doteraz...joj drobec ja sa necitim moc dobre,obcas mi je lepsie,obcas horsie,niekedy grckam cely den,na slak trafenie-snad mi ta nemocnica pomoze

drobec123
6. máj 2009

veam, tak z teba si priklad brat nebudem ! 😀 no ale snad to najhorsie uz mas za sebou a malo by byt uz len lepsie !

veam
6. máj 2009

No neber si priklad,ved uvidis ako bude tebe,snad lepsie 😀

vierka
6. máj 2009

ahojte babulky.... ja som bola rano u lekara - bola som na krvi ohladom toho predoperacneho a objednat sa potom na iterne a kym sa dotrepem potom z jedneho konca mesta na druhy a bez auta 😅 😀

emka - ved ked budem chodit na bycikli, tak si dam vajicka do batohu 😀 😀 😀

veam - tusim ty si sa pytala ze kedy zacinam pichat - niekedy buduci tyzden ma prist mrcha 😀
a nemocky sa neboj, ides len na 3 dni, aspon to babatku pekne pomoze a nabuduce bude cez celeeeeee sono co bude take velkeeeeeeee 😀

drobec - tak to je super, ze si to ustala... ja mam kamosky co hocikde grckali, je to sice sranda pocuvat, ale ked sa to cloveku stane, tak to asi nie je bohvie co 😀

inak dnes som si aj u mojho gynekologa vybavila PN, takze ked budem potrebovat pocas IVF PN tak mi ju bez problemov da 😀

veam
6. máj 2009

Vierka 🙂)),uz teraz som sa divila ake bolo velke,ako podrastlo od minula...to je dobre ze uz zacnes pichat,budem drzat palce...tu cestu bez auta si viem predstavit

vierka
6. máj 2009

veam - dakujem si zlaticko 😀
no len treba mu dat este nejake vitaminky a potom bude esteeeee vacsieeeee 😀

vierka
6. máj 2009

inak baby, neviete ako to je to s tym vysetrenim krvy na pohlavne prenosne choroby pri druhom IVF??? lebo neviem ci som doktora vcera dobre pochopila... je to tak, ze to netreba robit, lebo ten papier co maju od minula plati jeden rok, alebo len mangel si to nemusi robit, ale ja musim?????????????? 😕 😕 😕

veam
6. máj 2009

😀 potom bude z neho maly slon 😀

nebojis sa pichania?Ja by som sa bala,ale ty uz si skusena,nie?

vierka
6. máj 2009

veam - slonov mam velmi rada - moje oblubene zvieratko 😀 😀 😀
pichanie je uplne v pohodeeeee 😀 budem mat sice vacsiu davku, ale tesim sa na to, vobec nic to nie je 😀
ty si sa tak bala tych injekcii, ze si to tvoje telo radsej velmi rychlo rozmyslelo a radsej otehotnelo 😀

veam
6. máj 2009

vierka s tym ti ja neporadim bohuzial... 😖

veam
6. máj 2009

No asi tak to bolo 😀 ...kolko budes pichat?ci nevies este?

drobec123
6. máj 2009

a kde sa stratila cigaretka, ta by mala mat za sebou sobotnajsi odber a uz mozno ma aj chrobacikov u seba. haloooo !!!!!

mimka30
6. máj 2009

Ahojček baby. Čo nové?

alex
6. máj 2009

Ahojte kočky, ahoj mimka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre