• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
Gregy si tu? Ten kontakt na internistu vo Vrakuni: Dr. Sokolová, Rajecká ulica ( to je pešia zóna ako je lekáreň). Tel. 02/45521158. Pondelo a štvrtok je od 11-17 hod. a v utorok, streda, piatok od 8.30- 13.30.
Gregy ona nie stále dvíha telefón, najlepšie ak sa k nej objednáš osobne.

Skús aj v ružinovskej nemocnici Dr. Payer: 02/48234827. Ten sídli na 1. poschodí.
6. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex ahoj. Ako sa máš? :slight_smile:
veam - no hadam sa najde niekto kto bude vediet rady :grinning: petka je v tomto naistejsia, asi jej napisem IP :grinning:
viem kolko budem pichat - kedze som pribrala a som tak na hranici kedy sa zvysuju davky, tak mi ju doky zvysil... budem mat 4 merionaly denne :grinning:

drobec - inak som si vsimla, ze tie baby sa nahle stracaju a potom len napisu ze su tehu :grinning:

mimka - ahojcek, ciarky ti kraaaaaasne silneju... zajtra sa tesim na to tvoje HCG - potom musis hned napisat :grinning:

alex - ahojky mojka :grinning:
mimka v pohode,trošku nuda, som bez práce, takže žiadne rozptýlenie pri čakaní na výsledky genetiky. Ide to strašne pomaličky, keby nás tak chceli prekvapiť a boli by skôr, to by bolo super.

Vierka ty si ďalšia na rade, budem ti stráááášne držať palce! :wink:
6. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky dík za info nakoniec ma zobrali v ŠNOPE ideme tam zajtra ráno na krv a v pondelok na EKG takže to nakoniec stíham ... teda dúfam dnes som len druhý deň stimulácie tak hádam do pondelka OPU nebude ...
6. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieruš- bojím sa bojím. Furt chodím kontrolovať čiarky. To čaká aj teba neboj sa :grinning: Uvidíš to sledovanie. :grinning:
No počkaj Vierka, už zachvíľu budeš stresovať aj ty. :grinning: Bojím sa zajtra na ten odber.
Ako sa máš? Ešte nepicháš?

Alex- nebojkaj, všetko dobre dopadne. :wink: To čakanie je fakt stresujúce. :angry:
6. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka podľa mňa sa báť nemusíš, ty si jasná, čiarky silnejú a len tak z ničoho to nie je :wink:
Hej, hej, to čakanie je najhoršie. Predsa to nie sú dva týždne, ale dva mesiace. A sú to len tri týždne čo sme tam boli... :confounded:
6. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex aj tak sa bojím, ale to je asi normálne :wink:
6. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - dakujem, si zlaticko :grinning: ved ja budem priebezne informovat aj na "clostilkach" :grinning:
to cakanie je najhorsie, ale drzim palce, aby vam to trochu posurili a aby ste mali vysledky cim skor.. a mozno ich nebudes ani potrebovat :grinning:

mimka - neboj sa mojka, urcite tam ostanu, nemaju dovod miznut, lebo su podla mna krasne a ty si jasnaaaaaaaa tehulka :grinning: odberu sa neboj, sme s tebou :wink:
no ja som sa minule ani nesledovala, ani som netestovala, ani som nestresovala - teda stresovala som len posledne dve hodiny cakania na telefonat :grinning: :grinning: :grinning:
este nepicham - az niekedy buduci tyzden... mrchu ocakavam najskor v stredu a kedze mi zvykne par dni meskat, tak do buducej nedele hadam uz pichat budem :wink:
6. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mam za sebou prvu chilli tabletkuuuuuuuuuuuuuu :grinning: a uuuuuplne v pohode :grinning: ... zatial :confused: :sweat_smile: :grinning:
6. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :slight_smile:

mimka - no Ty uz nestresuj, zajtra budes mat HCG nad 1234 :grinning: :grinning: a budu to jasne dvojicky :grinning: :grinning:

gregy - drzim palce, nech je toto Tvoje posledne IVF :wink: :wink: citala som Tvoj pribeh a fakt si to uz konecne zasluzis :wink:

vierka - Tebe sa to uz kraaati, ako Ti len zaaavidim :sweat_smile:
ja si musim este do augusta pockat :sweat_smile: .... najradsej by som isla uz zajtra do druheho kola :sweat_smile: :sweat_smile:
6. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka 1 ďakujem za povzbudenie :wink: ja pevne verím, že sa aj na nás konečne šťastie usmeje ... to zlé som už hodila za hlavu ...
6. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - kazdy dalsi IVF pokus, vlieva kazdej z nas, nove nadeje do zivota, a na tie stare neuspesne pokusy rychlo zabudame :wink: ....budem Ta sledovat, dufam, ze nas budes informovat :wink:
6. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to chilli uz zabralo :confused: nejako je mi divne :sweat_smile: ale na to si treba len zvyknut... chce to silu vole a ja som silnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:

emka - neboj sa, ani sa nenazdas a je tu august a o to rychlejsie to teraz pojde, lebo je leto a clovek bude mat aj vela aktivit a budes chodit na kupka a tak... takze ti to ubehne esteeeeeee rychlejsie ako mne, :grinning: neboj... a ze mne to ubehlo sakra rychlo :wink:
6. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka vieš ja som si po tých všetkých útrapách dala od všetkého pokoj a prestala som chodiť aj na MK a teraz sem tiež chodím veľmi málo, ale v sobotu idem na kontrolu tak dám vedieť či to moje telo konečne niečo vyprodkukovalo ... :wink: už som aj zabudla aké je to milé ked sa takto podporujeme :slight_smile:
6. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence...mam otazočku ktora ste už bola na (neviem či to teraz dobre napíšem) kryoembryotransfere?
6. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - no ved prave to virtualne podporovanie je na tom uuuzasne :grinning: ... vobec sa nepozname, ale zije to tu ako na velkom babskom stretku :grinning:

kolko Merionalov pichas ??
6. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gani - chodis do FC ? .... ja som mrazacikov po 1.IVF nemala, takze KET som nezazila ...
6. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gregy laaaaaaaska moja.. ver mi ze my s kobylkou ta podporujeme na dialku.. aj pahu.. juuuuj tak na vas myslim ze si to nevies ani predstavit.. aj stikutat sa ti bude..
6. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja vas uz dlho citam ale este som neprispela
mame za sebou prve IUI neuspesne
zajtra idem na ultrazvuk a ak vsetko ok tak dufam ze cez vikend druhe
inac riadne sa tu rozbehlo tehulkovanie co je pre nas snazilky velka inspiracia
6. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuuuuul sia cecilko! ja to cítim neboj!!!!!!
Emka pichám až 4 merionaly ...
6. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregusik - to si na tom este dobre, mimka30 pichala 5 Merionalov - to by som asi praskla z tolkych folikov ... ja som pri 3 Merionaloch vyprodukovala 13 vajok.
6. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ti úprimne závidím :wink: (v dobrom) ja som sa ešte k vajkám nedopracovala :pensive: ale čo nie je môže byť však??? :wink:
6. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gregy ja som davala tiez 4 merionaly.. a vidis ... takze nebooj a ver tomu.. cmuuuk
bud. tyzden by sme sa mohli vidiet.. rada by som si zkecla.. aj s pahu.. nieco dohodneme ok???
6. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dohodneme už som sa včera o tom s Pahu bavila ... všetko závis od sobotňajšej kontroly, ozaj ako dlho ste kočky stimulovali?
6. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na kolky den sa chodi 1x na kontrolu??? lebo mne to vychadza na cca 11 -12 dni po OPU... takze kratucko...
6. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy - ja som stimulovala 10 dni, a na 12 den bol odber vajok. Mala som 3 utz.kontroly na 6, 8 a 10 den stimulky. Od 6 dna stimulky som uz pichala aj Cetrotide. Choragon bol az na 10 den stimulky o 21:00 hod.
6. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo tak nejako to vychadza aj mne.. ja uz presne neviem ...
6. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka1 ahoj chodila som v 2006 a mame doma odtial jedno zlatíčko a teraz uvažujeme či sa ešte trocha nerozrastieme...4 embryjka su ešte zmrazene
6. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gani - pozerala som v albume, ze mam doma zlaticko :slight_smile:
supeeer, ze vam zostali aj mrazacikovia .... mala by brat nejake lieky na podporu vystelky maternice - doki vo FC by Ti mal dat instrukcie ... kedy sa chystas na KET ??
6. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok