Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
6. máj 2009

Gregy si tu? Ten kontakt na internistu vo Vrakuni: Dr. Sokolová, Rajecká ulica ( to je pešia zóna ako je lekáreň). Tel. 02/45521158. Pondelo a štvrtok je od 11-17 hod. a v utorok, streda, piatok od 8.30- 13.30.
Gregy ona nie stále dvíha telefón, najlepšie ak sa k nej objednáš osobne.

Skús aj v ružinovskej nemocnici Dr. Payer: 02/48234827. Ten sídli na 1. poschodí.

mimka30
6. máj 2009

Alex ahoj. Ako sa máš? 🙂

vierka
6. máj 2009

veam - no hadam sa najde niekto kto bude vediet rady 😀 petka je v tomto naistejsia, asi jej napisem IP 😀
viem kolko budem pichat - kedze som pribrala a som tak na hranici kedy sa zvysuju davky, tak mi ju doky zvysil... budem mat 4 merionaly denne 😀

drobec - inak som si vsimla, ze tie baby sa nahle stracaju a potom len napisu ze su tehu 😀

mimka - ahojcek, ciarky ti kraaaaaasne silneju... zajtra sa tesim na to tvoje HCG - potom musis hned napisat 😀

alex - ahojky mojka 😀

alex
6. máj 2009

mimka v pohode,trošku nuda, som bez práce, takže žiadne rozptýlenie pri čakaní na výsledky genetiky. Ide to strašne pomaličky, keby nás tak chceli prekvapiť a boli by skôr, to by bolo super.

Vierka ty si ďalšia na rade, budem ti stráááášne držať palce! 😉

gregy
6. máj 2009

Ahojte kočky dík za info nakoniec ma zobrali v ŠNOPE ideme tam zajtra ráno na krv a v pondelok na EKG takže to nakoniec stíham ... teda dúfam dnes som len druhý deň stimulácie tak hádam do pondelka OPU nebude ...

mimka30
6. máj 2009

Vieruš- bojím sa bojím. Furt chodím kontrolovať čiarky. To čaká aj teba neboj sa 😀 Uvidíš to sledovanie. 😀
No počkaj Vierka, už zachvíľu budeš stresovať aj ty. 😀 Bojím sa zajtra na ten odber.
Ako sa máš? Ešte nepicháš?

Alex- nebojkaj, všetko dobre dopadne. 😉 To čakanie je fakt stresujúce. 😠

alex
6. máj 2009

Mimka podľa mňa sa báť nemusíš, ty si jasná, čiarky silnejú a len tak z ničoho to nie je 😉
Hej, hej, to čakanie je najhoršie. Predsa to nie sú dva týždne, ale dva mesiace. A sú to len tri týždne čo sme tam boli... 😖

mimka30
6. máj 2009

Alex aj tak sa bojím, ale to je asi normálne 😉

vierka
6. máj 2009

alex - dakujem, si zlaticko 😀 ved ja budem priebezne informovat aj na "clostilkach" 😀
to cakanie je najhorsie, ale drzim palce, aby vam to trochu posurili a aby ste mali vysledky cim skor.. a mozno ich nebudes ani potrebovat 😀

mimka - neboj sa mojka, urcite tam ostanu, nemaju dovod miznut, lebo su podla mna krasne a ty si jasnaaaaaaaa tehulka 😀 odberu sa neboj, sme s tebou 😉
no ja som sa minule ani nesledovala, ani som netestovala, ani som nestresovala - teda stresovala som len posledne dve hodiny cakania na telefonat 😀 😀 😀
este nepicham - az niekedy buduci tyzden... mrchu ocakavam najskor v stredu a kedze mi zvykne par dni meskat, tak do buducej nedele hadam uz pichat budem 😉

vierka
6. máj 2009

inak mam za sebou prvu chilli tabletkuuuuuuuuuuuuuu 😀 a uuuuuplne v pohode 😀 ... zatial 😕 😅 😀

emka1
6. máj 2009

caute babule 🙂

mimka - no Ty uz nestresuj, zajtra budes mat HCG nad 1234 😀 😀 a budu to jasne dvojicky 😀 😀

gregy - drzim palce, nech je toto Tvoje posledne IVF 😉 😉 citala som Tvoj pribeh a fakt si to uz konecne zasluzis 😉

vierka - Tebe sa to uz kraaati, ako Ti len zaaavidim 😅
ja si musim este do augusta pockat 😅 .... najradsej by som isla uz zajtra do druheho kola 😅 😅

gregy
6. máj 2009

emka 1 ďakujem za povzbudenie 😉 ja pevne verím, že sa aj na nás konečne šťastie usmeje ... to zlé som už hodila za hlavu ...

emka1
6. máj 2009

gregy - kazdy dalsi IVF pokus, vlieva kazdej z nas, nove nadeje do zivota, a na tie stare neuspesne pokusy rychlo zabudame 😉 ....budem Ta sledovat, dufam, ze nas budes informovat 😉

vierka
6. máj 2009

to chilli uz zabralo 😕 nejako je mi divne 😅 ale na to si treba len zvyknut... chce to silu vole a ja som silnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

emka - neboj sa, ani sa nenazdas a je tu august a o to rychlejsie to teraz pojde, lebo je leto a clovek bude mat aj vela aktivit a budes chodit na kupka a tak... takze ti to ubehne esteeeeeee rychlejsie ako mne, 😀 neboj... a ze mne to ubehlo sakra rychlo 😉

gregy
6. máj 2009

emka vieš ja som si po tých všetkých útrapách dala od všetkého pokoj a prestala som chodiť aj na MK a teraz sem tiež chodím veľmi málo, ale v sobotu idem na kontrolu tak dám vedieť či to moje telo konečne niečo vyprodkukovalo ... 😉 už som aj zabudla aké je to milé ked sa takto podporujeme 🙂

gani
6. máj 2009

ahojte dievčence...mam otazočku ktora ste už bola na (neviem či to teraz dobre napíšem) kryoembryotransfere?

emka1
6. máj 2009

gregy - no ved prave to virtualne podporovanie je na tom uuuzasne 😀 ... vobec sa nepozname, ale zije to tu ako na velkom babskom stretku 😀

kolko Merionalov pichas ??

emka1
6. máj 2009

gani - chodis do FC ? .... ja som mrazacikov po 1.IVF nemala, takze KET som nezazila ...

babulka123
autor
6. máj 2009

gregy laaaaaaaska moja.. ver mi ze my s kobylkou ta podporujeme na dialku.. aj pahu.. juuuuj tak na vas myslim ze si to nevies ani predstavit.. aj stikutat sa ti bude..

kamilla23
6. máj 2009

ahojte ja vas uz dlho citam ale este som neprispela
mame za sebou prve IUI neuspesne
zajtra idem na ultrazvuk a ak vsetko ok tak dufam ze cez vikend druhe
inac riadne sa tu rozbehlo tehulkovanie co je pre nas snazilky velka inspiracia

gregy
6. máj 2009

Babuuuuul sia cecilko! ja to cítim neboj!!!!!!
Emka pichám až 4 merionaly ...

emka1
6. máj 2009

gregusik - to si na tom este dobre, mimka30 pichala 5 Merionalov - to by som asi praskla z tolkych folikov ... ja som pri 3 Merionaloch vyprodukovala 13 vajok.

gregy
6. máj 2009

no tak to ti úprimne závidím 😉 (v dobrom) ja som sa ešte k vajkám nedopracovala 😔 ale čo nie je môže byť však??? 😉

babulka123
autor
6. máj 2009

gregy ja som davala tiez 4 merionaly.. a vidis ... takze nebooj a ver tomu.. cmuuuk
bud. tyzden by sme sa mohli vidiet.. rada by som si zkecla.. aj s pahu.. nieco dohodneme ok???

gregy
6. máj 2009

hej dohodneme už som sa včera o tom s Pahu bavila ... všetko závis od sobotňajšej kontroly, ozaj ako dlho ste kočky stimulovali?

babulka123
autor
6. máj 2009

na kolky den sa chodi 1x na kontrolu??? lebo mne to vychadza na cca 11 -12 dni po OPU... takze kratucko...

emka1
6. máj 2009

gregy - ja som stimulovala 10 dni, a na 12 den bol odber vajok. Mala som 3 utz.kontroly na 6, 8 a 10 den stimulky. Od 6 dna stimulky som uz pichala aj Cetrotide. Choragon bol az na 10 den stimulky o 21:00 hod.

babulka123
autor
6. máj 2009

nooo tak nejako to vychadza aj mne.. ja uz presne neviem ...

gani
6. máj 2009

emka1 ahoj chodila som v 2006 a mame doma odtial jedno zlatíčko a teraz uvažujeme či sa ešte trocha nerozrastieme...4 embryjka su ešte zmrazene

emka1
6. máj 2009

gani - pozerala som v albume, ze mam doma zlaticko 🙂
supeeer, ze vam zostali aj mrazacikovia .... mala by brat nejake lieky na podporu vystelky maternice - doki vo FC by Ti mal dat instrukcie ... kedy sa chystas na KET ??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre