Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
15. máj 2009

bobjan - no ty ich isto nahanat nebudes, tak teda musim byt silna a prezit a budem ich teda nadalej nahanat ja 😀 😀 😀

loginka - takze dalsia cakatelka na mrchu, tak musime si davat vzajomne info ze ako sme na tom a mozno sa aj stretneme 😀
no ked ti uz predtym pichal, tak toto urcite zvladne tiez 😀

babulka123
autor
15. máj 2009

loginkaaaaa .. drzim palce.. velmi ]
stara partia sa stretava??? aj gregy stimuluje aj vika..

babulka123
autor
15. máj 2009

a petronelka ide v septrembri ci kedy.. a dufam ze aj Pahu

vierka
15. máj 2009

apophis - drzkaaaaaam palceky, nech ti vasi bojovnici ktory su cely po tatinkovi poriadne zabojuju 😀
tak takato je tam novinka???? tak na to sa velmi tesim, to si velmi rada pozriem tych mojich spuntov zblizka 😀
ale asi mangel to nebude mat sancu vidiet, to asi len ja, ze? 😒

gregy
15. máj 2009

Ahojte, Loginka serúúúúúúús 🙂 tak po roku sa stretávame??? no ale našťastie už v inej téme ... resp v inom CAR???? 😀 😀 😀
Ja idem zajtra na kontrolu a dúfam že poslednú a konečne určíme termín OPU neako mi nerastú folíky ....

Držím Ti palce paaa

mia28
15. máj 2009

apophis ďakujem :DDDDDD

loginka
15. máj 2009

caute stara banda!!! 🙂 😀 😀
cau babulka, cau gregy - strasne rada vas tu vidim 🙂
gregy tak to nam vyslo, ze sme sa tu tak stretli, vidim, ze si ma predbehla, ja som tiez chcela ist pred mesiacom na to, ale boli sme na dovolenke - predvcerom sme sa vratli z Kuby takze som to posunula
moc ti drzim palce!!!

babulka, mas uz krasne cislo, neuveritelne rychlo to rastie, verim, ze sa mate so snazivcom dobre a drzim vam palce k uspesnemu "dobacovaniu" 🙂

vierka ty tiez cakas? ja mam mat okolo 20 takze zachvilu

loginka
15. máj 2009

inak uplny rozdiel oproti GF, absolutne bez stresu 🙂
super sme si pokecali s DR, zistili sme ze sme susedia, aj ma videl okopavat zahradu 🙂
odchadzala som z tade s uplne super pocitom
inak teraz to cele vnimam trosku sportovejsie...uvidime... 😨

loginka
15. máj 2009

gregy ako si zvladala pichanie, tiez merional atd?
na kolky den ides zajtra na kontrolu, co hovori dr, ze ti moc nerastu foliky? verim, ze zajtra bude vsetko fajn 🙂

apophis
15. máj 2009

vierka, ja som bola bez manzela, tak neviem ako daleko ho pustia. mozno by mohol natahovat krk od dveri 🙂

gregy
15. máj 2009

logi to je fakt sila !!! no to je teda rodiel od GF je to úplne iný prístup ja si len pochvaľujem ...
A moje folíky, no proste mi nerastú ale mne od toho IVF začal skákať hore dole FSH čo nie je dobré a aj naznačuje že vaječníky už nie sú plne fit takže je to možno aj tým ... ja už stimulujem 10 den zajtra bude 11 a vytvorilo sa len 6 folíkov ale do normálnej veľkosti narástli len dva takže uvidíme čo bude zajtra ... Ja neviem čo si o tom mám myslieť ... ešte sme sa o tom s Dr. nebavili zatiaľ mi nakázal pozitívne myslenie takže na rozhovor príde čas asi až po OPU a to podľa výsledku ... a ty ideš čím stimulovať??? tiež merionalom???

bobjan
15. máj 2009

Vierka, ja som spokojná s tým čo mám doma 😉 😅

Apophis, držím palce, nech ti čakanie na // rýchlo ubehne a dobre to dopadne 😉

Gregy, verím, že na utz sa dozvieš, len tie naj správičky a OPU prebehne s krásnymi zdravými vajkami vo výsledku 😉

Logi, tak si to nechala na august-september? Verím, že ste si na Kube super oddýchli 😉

Ja idem teraz na stretávku s babami zo školy.....ani sa mi tam nejako nechce...

Prajem príjemný večer a slnečný víkend všetkým 😉

babulka123
autor
15. máj 2009

loginka.. noo dakujeme velmi pekne..
pahu a gregy vedia... nieje to az take ruzove somnou , rozpadava sa mi lonova kost, takze sa ledva hybem ale co uz.. mam zaruceny cisarak, takze moje babatko tu moze byt uz cca o 9 tt z coho chytam paniku ale tak ti poviem uz aby to bolo... cely cas som v podstate len doma a uz mi z toho sibe.. takze uz aj budem rada..

ja teraz hlavne pozitivne myslim aj za vas.. velmi vam drzim palce.. gregy zajtra sa mi ozvi lebo dostanes po nose.. cmuuuk

gregy
15. máj 2009

babul jasan hned ti volám ako vypadnem z FC 😉
pekný večer kočky ...

loginka
15. máj 2009

babulka 😕 co to je, ze sa rozpadava lonova kost ?, jezinku, drzim palce, aby to bolo fajn, urcite bude, 37 tt to uz nie je take zle, drzte sa mocno!!!
gregy tiez merional (tak sa mi zda, ze asi vsetky, preto som bola trosku skepticka) uvidime ako zareagujem
ale ten cenovy rozdiel - neporovnatelne
bobjan - zacinam uz teraz, ked pride mrcha, ty kedy?

vierka
15. máj 2009

bobjan - ja viem ze ty si spokojna, preto som vravela, ze ty ich urcite nahanat nebudes a musim ja 😝 😀
a uzi si dnesnu stretavku, najlepsie podla mna dopadnu vzdy akcie na ktore sa ani moc nechce ist 😀

loginka - no ja tiez cakam na mrchu... mala prist v stredu ale u nej tyzden meskanie nie je nic nezvycajne, takze este cakam... ale uz ju citim na "zakrute" 😀 😀 😀

gregy - drzim palce na zajtrajsiu kontrolu... netreba ani vela vajok, ale hlavne nech su kvalitneeeeeeeee... kolkym sa to tu uz s jednym podarilo 😵

a je super baby ze ste spokojne s novym centrom 😀

loginka
15. máj 2009

uplne najspokojnejsia budem ak sa to podari 🙂

vika34
15. máj 2009

ahojte,zdravím parťačky čo prebehli z GF a aj tie čo si vybrali hned FC
Babuľka už máš super tt v pase ,už to nejako vydržíš,chápem ,že je to asi nuda ,byť stále doma ,ale ked sa ináč nedá,držím palce
loginka som rada,že aj ty už začínaš
ja idem zajtra na prvú kontrolu,tka sa s gregy stretneme
pá a teším sa ,že sa postupne zase všetky stretneme,síce v inom CAR ,ale hlavne dúfam aj s nejakými výsledkami
Babuľka to už odštartovala

loginka
16. máj 2009

viki 🙂 , parada, tak drzim moc palce!
inak potrebovali ste si vybavovat aj odbery muza ? (vramci predoperacneho), lebo my s tym mame trosku problem
ja idem teraz do prosanusu a manzel odmieta ist k nasej dementnej obvodnej, ktora nam to pred tym nechcela spravit, teraz aj internistka z Antolskej vymysla (ktora nam to predtym spravila), ze to musi mat on cele predoperacne, inak taky ukon nerobia (teda tu jednu potrebnu ampulku)
😒 😒 😒 😠 😠 😠
nem chapem

mimka30
16. máj 2009

Loginka od manžela budú vo FC potrebovať len serologické vyšetrenie krvi- to znamená BWR, anti HIV, atď.
Teda len serológiu. 😉 Držím palce. 🙂 🙂 🙂

babulka123
autor
16. máj 2009

ahojte zlaticka.. vika ako ??? pre ostatne.. volala mi Gregy .. podrastli uplne super a ma 7 folikovv... to je taaaak uzasne.. velmi sa tesim

loginka
16. máj 2009

to je super! 🙂 ze pozdravujem!! 🙂 🙂

pikha
16. máj 2009

ahojte kocky 🙂 drzim palce vsetkym buducim tehulkam aj maminkam 🙂
babulka, tebe uz tiez tie tyzdne pekne ubiehaju 😎 😉 a coze sa ti to s tou lonovou kostou?

babulka123
autor
16. máj 2009

nooo snazim sa snaziiim hehheeh
no a ta lonovka.. no neposlucha.. rozchadza sa skor ako by mala. mrcha.. ale uz to nejako doklepem do konca..

vika34
16. máj 2009

ahojte,tak ráno sme sa stretli vo FC aj s Gregy a doktor ,že ako je tam veselo,lebo sme kecali
Gregy potešila aj mňa ,že jej to pekne podrástlo,mne zatiaľ našiel na jednej strane 4 a na druhej strane min.6,potom to už nerátal,tak cca 10 mám.Na dalšiu kontrolu idem v utorok a hovoril,že možno už aj posledná,od zajtra pichám aj cetroite/alebo tak sa to nejak volá/,tak uvidíme čo bude dalej
loginka mne doktor povedal,že Juraj nepotrebuje nové vyšetrenia,lebo ja mám vysledky z minulej IVF a povedal,že stačí,ale ked by vám to nechcel nikto urobiť ,tak jeho obvodný doktor je povinny ,lebo na tom protokole je to napísané ,ak by bol problém ako samoplatca to stojí cca 500-600 sk,pá
babulka jasné,že už to doklepeš-držím palčeky a ešte stále neviete pohlavie?

babulka123
autor
16. máj 2009

vika.. no vy ste uuuuplne paradnice.. velmi sa tesim .. tak to tu poriadne rozbehnite, uznajte ze ja to uz sama s babatkom nevytrhnem..

a nevieme lebo nechceme vediet, mame to na prekvapko, takze niekedy koncom jula potom budete pit... hehehehh snazivec vam da uuuuuurcite vediet.. len to asi nebude online lebo nebude pri porode .. ale kedze ma bude rodit kamarat tak to bube vediet veeeeeelmi skoro.. hehehe e

vika34
16. máj 2009

ved samozrejme by sme ťa radi nasledovali,nemyslím hned tú lonovú kosť,stačilo by mi to tehotenstvo 😀 ,ale keby to malo byť s podmienkou,že sa mi bude postupne otvárať aj nejaká kosť ,tak to risknem 😀
😀
Neviete ako je to vo FC s mrazením embrií,niekto mi hovoril,že dávajú skoro vždy až po PK,a že veľmi málo báb má mrazáčilky,ja sa iba informujem,saMOZREJME ,žE ICH URčITE NEBUDEM POTREBOVAť,VED V TOM BY BOL čERT ,ABY SOM NEšLA v Babuľkynich šľapajách

petkaerdal
16. máj 2009

ahojte 😉
vo FC maju techniku len na mrazenie po PK,inak nemrazia

babul,tu si zasita 😉

vierka
16. máj 2009

ako tu pekne rastu foliky - sa tesim kedy sa uz aj ja pripojim 😀

petulka - a vy ako s princeznami, drzite sa? 😀

babulka123
autor
16. máj 2009

petka.... heheh enasla si ma..

vika.. spravny pristup.. ved povedzme si otvorene, budes mrazaciky este o par rokov potrebovat? uz asi nie.. tak .. hehehheh nebooj urcite bude dobre.. ja vam verim..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre