Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
27. jún 2009

siouxie - ono zlezi hlavne od toho v com je problem, ked je problem aj v mangelovi, tak je IUI uplne zbytocne a poistovna by to nemala vyzadovat, lebo je to bezpredmetne... myslim, ze ked je zly spg, tak nerobia IUI... mozno petra ma iny problem a spg maju v norme, tak preto je tam mozno aj ta poziadavka na IUI....

vika - neboj sa, ja som bola v ZOO pred dvomi tyzdnami a bolo tam toooooooolko bocianov, ze sa pre kazdu z vas ujde a nielen jeden, ale aj traja, tak vela ich tam bolo 😀

vika34
27. jún 2009

ahoj vierka ,nám stači jedno bábo a nemusí nám ho doniesť ani bocian 😀

siouxie
27. jún 2009

vieri, dík, dúfam, že to tak je a nebudú nás zdržiavať nezmyslami 🙂 . Hneď začiatkom augusta máme v pláne tam ísť a vyplniť žiadosť.
U nás je IUI naozaj bezpredmetné, povedal to aj dr. Pinter.

petra2505
27. jún 2009

Baby dakujem, my mame taky problem, ze ja mam nepriechodny lavy vajcovod a Pinter mi povedal, ze to IUI musim absolvovat len kvoli poistovni takze snad nebudme na IVF musiet dlho cakat a dockam sa ho tento rok.Som zvedava co ma teda v najblizsich mesiacoch caka, ale tri roky snazenia boli ovela dlhsie ako cakanie na prve IVF tak uvidime.Povedal mi, ze na lieky na IVF budem doplacat okolo 150 Eur a IUI budem platit len 100 Eur tak som plna ocakavania ze co a ako bude aj ked mam z toho IVF troska strach, ale ja som taka bojazliva vo vsetkom.

gregy
27. jún 2009

Ahojte tak už sme sami segra už odišla, MM tak unavil deti hrou a spevom že mi už 10 km za BA posielala mms ako majú deti otvorené hangáre a drichmú 😵 joj ale som sa s nimi vyblbla (teda v rámci mojich možností) ale ked synovec naťahoval ku mne tie malé rúčky a ja som ho nemohla zobrať na ruky veru mi nebolo jedno 😔 ale som rada že tu boli 😀 to sú také moje dve slniečka 😵 😵 😵

vika34
27. jún 2009

moja tehulka čo už nespíš,?utekaj oddychovať,alebo už trpíš tehotenskou nespavosťou? 😀

vika34
27. jún 2009

gregy ja vyzeránm stále na 4 mesiac 😀 ,tak ty máš právo byť nafúknutá 😀

vika34
27. jún 2009

v kútiku duše verím,že to čo videl Tabor.bude druhé mimi,aby si to mala tiež jedným vrzom ako loginka vybavené,viem ,že skáčeš od radosti aj tak ,ale s vašimi problémami,by to bolo najidealnejšie riešenie nie?

vika34
27. jún 2009

tak si mi asi ozaj zdupkala spať ,IP som si všimla neskoro ☹ ,tak pekné sníčky

gregy
27. jún 2009

ahoj nie nezdupkala som tu ale čítala som o Jacksonovi 😢 No v tomto stave sa mi veľmi spať nedá stále sa mi vracia obsah žalúdka do krku takže musím byť v polo sede ale tak ma zase bolí to nafúknuté bruško no tak si vyber a to zajtra končím 2 mesiac tak ja neviem čo budem robiž zvyšných 7??? No a čo sa týka dvojok to by bol iný zázrak!!!!

vika34
27. jún 2009

ooooooooo fajne,ešte nespíš

vika34
27. jún 2009

ja na zázraky moc neverím,ale ked spomínal,ešte niečo,tak je to možné,moja známa bola na prvom utz až niekedy v 12 tt a bolo jedno an ked išla v 5 mesiaci boli dve 😀 ,skoro odpadla

vika34
27. jún 2009

a kde si čítala o michaelovi,je to smutné,ale celý jeho život bol z môjho pohladu smutný a ešte som si minule hovorila,ked som počula,že sa chystá po 10 rokoch koncertovať,že si trúfa,že ako to chce zvládnuť a vidíš chytil infarkt ešte pred prvým vystúpením 😒

gregy
27. jún 2009

no ale vikuš pri tom našom HCG a krvácaní by to bol ozaj zázrak hoci na ja na zázrak verím aj nám sa jeden stal 😵 no nech už bude ako bude sme štastní 😀 😀 😀 a ty ako? si OKI?

vika34
27. jún 2009

mne začalo bývať zle až tak v 10 tt a to zásadne podvečer,ale grckala som asi iba tri razy,ale neťahovalo ma v kuse.prešlo to tak o mesiac a potom bolo všetko o.k.

gregy
27. jún 2009

ja som dnes ráno mala taký závrat že som nevládala stáť z gauča normálne ma musel prísť zdvihnúť mm, po obede som spala na gauči s mojou neterou a chcela som ísť na záchod a ona sa ma pýta "Krstná a zvládneš vstať? nemám ti pomôcť?" skoro som odpadla z nej a to mala v apríli 4 roky 😀 😀 😀 zlatá dnes mi celý deň nosila veci len aby som nemusela vstávať 😵

vika34
27. jún 2009

čo myslíš,že či som o.k.?
Vo štvrtok som si bola u gyndoša pre papier na prsníkovú poradňu a skúsim tam tento tt zavolať,že kedy by mi dali termín,ale kolegovci ma strašia,že sa nebudú moc ponáhľať,ja by som to chcela mať z krku čo najskôr,aj ked si absolutne nepripúšťam,že by to mohlo byť pozitívne
nejde mi to odoslať 😒

vika34
27. jún 2009

no konečne

vika34
27. jún 2009

budeeš asi celý čas na rizikovom,nie?

gregy
27. jún 2009

no myslela som práve na to ... ale fajn že si sa rozhodla to vybrať ... aj ja verm že budeš OK 😉

vika34
27. jún 2009

ja neverím,ja som o tom presvedčená,nič ma nebolí,ale ma aj tak na tom sone naplašili,keby som im nepovedala,že idem na IVF,tak by ma podľa mňa nikam nehnali,ale ked som to povedala,tak sme počkali na inú doktorku a tá povedala,že to musí von

gregy
27. jún 2009

vikuš no snáď nie tie závraty začali len dnes ráno možno to je aj tým debilným počasím ... 10n júla idem znova na kontrolu tak uvidíme čo povie DR. ak povie že na rizikové tak ho poslúchnem ale ak povie že môžem normálne fungovať tak chcem začať robiť ale ak ti mám povdať pravdu bojím sa pri týchto stavoch šoférovať 😖

gregy
27. jún 2009

vikuš možno keby si nešla na IVF tak by to nechali tak ... ale kedže ideš na ďalšie tak je to podľa mňa rozumnejšie dať von ... no mne sa to píše ľahko ale ja som taký posero že ked som zistila že mám zase rozmlátené koleno radšej som trpela ako kôn aby si druhí nič nevšimli len aby ma nehnali na operáciu ...

vika34
27. jún 2009

😀 ,ja som vtedy síce už šoferovala,ale mali sme iba jedno auto a to mal môj muž ,takže ja som sa flákala MHD a pamätám si ,že ma raz natiahlo v električke ,musela som si čupnúť ,určite si všetci mysleli ,že som naťahaná 😀

gregy
27. jún 2009

no ožratá po MHD čupí 😀 😀 😀 vika ty fakt môžeš o svojich zážitkoch memoáre písať 😀 😀 😀

vika34
27. jún 2009

ved to ,rozhodnutie je na mne a ja fakt chodím vkuse po lekároch a nerada by som niečo podcenila a počúvalkapotom doktorov,že ako som také niečo mohla podceniť,ved uvidím čo mi tam povedia

vika34
27. jún 2009

a ked som bola asi dva dni pred termínom,vybrala som sa na inter na trhy ,vyžrala som celý bufet,bol november a ja som sa už z bruchom nezmestila do kabáta ,tak som ho mala rozopnutý ,bola dosť kosa ,ale mne bolo strašne hladno a teplo a vtedajší muž mi vynadal,že čo keby som tam začala rodiť/vtedy boli mob,tel,veľmi zriedkavé/,tak som mu povedal,že hádam by mi niekto tú sanitku zavolal 😀

gregy
27. jún 2009

vikuš ty si teda odvážna žena 😀 😀 😀 no idem si skúsiť ľahnúť lebo mi je všeliako len nie odbre 😝 dobrú noc a pozdrav doma 😉 pa

vika34
27. jún 2009

pa,pá,pekné sny

loginka
28. jún 2009

caute kocule 🙂

my mame tiez teraz navstevu - sestru s rodinou , skoro rocnym synovcom - neskutocne utesene dieta, tak sa na mna cape a tulika, taka som rada, lebo casto sa nevidime a hned bol ku mne taky familiarny (asi sa podobam na sestru 🙂)
tiez sa natahuje na ruky, takych 10 kil, trosku ho podrzim, ale dlho nie 😉
treba s nim chodit za rucky a to je riadna makacka na chrbat 🙄
ale je strasne zlaty
namiesto Spanielska ci ho uzijem, lebo budeme este tyzden spolu 🙂

peknu nedelu, dufam, ze uz slnecnu, lebo uz mam toho dazda dost! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre