Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kellynka7
8. júl 2009

slniecko doktor ma plasil aj mimomaternicovym tehotenstvom lebo ze tam vidi len mal plodovy vacok a nic ine hcg som mala v pondelok 2507.

bittka13
8. júl 2009

kellynka - ja som bola na druhy UTZ 30.6. (prve ratam v centre po kladnom krvnom teste, ale tam bolo vidiet len prazdnu bublinku), tj 26 den po ET, babatko uz bolo krasne vidiet dokonca malo uz viditelnu aj akciu srdiecka... 😉

kellynka7
8. júl 2009

mam z toho obavy lebo som aj spinila tak som bola 6 dni v nemocnici
ze na sono mam prist o 14 dni

loginka
8. júl 2009

kelly, no v 3 tt ani nic ine vidiet nemmohol

kellynka7
8. júl 2009

tak ja nechapem len krutia hlavami ze tam nic nevidia a plodovy vacok ze je maly

loginka
9. júl 2009

cafte 🙂 🙂
gregy kde si?

gregy
9. júl 2009

Ahojte dievčence 😀 no ja som už začala pomaličky robiť už chodím aj po zákazkách ... takže vás veľmi nestíham ale je to fajn konečne nie som zavretá medzi 4 stenami ... zajtra ráno idem na kontrolu tak držte palce 😉
inak baby ja som za tie dva mesiace od stimulky pribrala 5 kíl čo je hrozne veľa viem že sa na to podpísalo aj to ležanie pri špinení ale aj tak keby ste videli aké mám stehniská a ramená ☹ no ak mi doki zajtra povolí chcem začať cvičiť však budem širšia ako dlhšia o chvíľu 😖

v podstate som OKi sem tak mám žalúdok ako na vode a musím predýchať ale ináč som fit 😵

bittka13
9. júl 2009

gregy - tak drzim palce na zajtra, ano verim toto lezanie pri spineni je zabijak na vahu... 😖 potom tie kilecka naskakuju skoro ako same, este ked sa nudis cely den a vsetci ti znasaju dobrotky 😀 😝 😀

babulka123
autor
9. júl 2009

gregy ty to s cvicenim neprehanaj.. chces aby sa ti to vratilo... baba jedna.. troska jej otrnie a uz vymysla..
no pockaj..
a baby chce to troska rozmunej stravy a bude to ok..
ja som prelezala celych 8 mesiacov s minimalnym pohybom a som plus 17 kg... dr. ma dnes pochvalil.. takze nebojte..

gregy
9. júl 2009

babul fu ale si mi dala nakladačku ja sa veľa ani neprejedám a jem 5 krát denne malé porcie a z toho 2 dávky ovocia, sladené nápoje skoro žiadne nanajvýš vineu a aj tak som pribrala!!! no možno sa to zmení aj ked vysadím ten prednison uvidíme ale ked to je také frustrujúce ked nič neoblečiem 😠

ale neboj nebudem to preháňať všetko závisí od toho čo mi povie dr. ...

loginka
9. júl 2009

ze si sa ozvala 🙂 baby hlaste sa, ja mam potom strachy 😨
ja som tiez pribrala, moja dlhorocna vaha bola 49, ale uz pred stimulkou po dovolenke som nejako pribrala na 53 a teraz mam 55
ja sa snazim rozumne stravovat stale, aj ked niekedy clovek nevie co so sebou a musi mlsat 😔
ale cvicit by som chcela tiez chodit v 2 trimestri, baby vo februarovkach to riesia, tak uvidim ako na tom budem
potom sa mozme dohodnut

slniecko01
9. júl 2009

gregy no čo už, aj ja som pribrala pri stimulke 4 - 5 kg, ale čo nesparíme pre deťúrence. Veď to schudneme...časom, ale aj ja som doma. V robote mám síce sedavé zamestnanie, ale prejdem sa cestou do prace a z prace

babulka123
autor
9. júl 2009

slniecko.. presne tak..

poznam osobne gregy a loginku.. baby mooooooc ste sa natrapili aby ste nieco dos...
takze navrhujem, pekne dodrziavat co pisete, rozumnu stravu .. a ked priberiete.. co teda priberiete urcite date po porode dole ani nebudete vediet ako ..
cca 12-13 kg je len o tehotenstve.. takze nebooojte .. a okrem toho vase vychodzie vahy su ok.. baby ja som zacinala na 90!!!!!!kg a zijem.... nebojte.. a gregy ak si nebudes mat co obliect pridi .. nieco najdem.. hehehehehheeh
cmuuuk

gregy
9. júl 2009

babuuuul ďakujem ... už som bola aj v tehu obchodoch ale žiadne nohavice neoblečiem resp. oblečiem L na brušku ešte veľké ale na stehnách obtiahnuté ... takže som nič nekúpila lebo to by bola kúpa na mesiac max. 2 čo mi príde zbytočné ... no však uvidíme možno sa to neako ustáli ...

ak doki odsúhlasí zajtra začíma s rannou pol hodinkou okolo bežeckej dráhy poobede alebo večer sa mi už nechce ráno som šte ako tak fit ...

ozaj baby opúchajú vám ruky??? ja mám dni ked už nemôžem mať ani prstene na rukách ☹ svokra ma nastrašila že to nie je dobre takto skoro ale možno je to len z tepla lebo nie každý den to mám

loginka
9. júl 2009

gregy , myslim, ze je to normal v teple

loginka
9. júl 2009

no v nasej rodine to ide nad 20 kg, kedze na zaciatku sme dost stihle a kolko priberiem pri dvojkach ja ?
ale to je jedno, to vobec neriesim, hlavne nech je vseeeeeetko v poriadku

babulka123
autor
9. júl 2009

gregy na prstene zabudni..
ja som ich nemala od zaciatku a dobre som spravila.. teraz uz mam problem aj teniskami.. ale to je hlavne z tepla.. zaklad je pit.. najlepsie nie bublinkove ale pit a sledovat si ci chodite adekvatne k tomu aj cikat..

gregy
9. júl 2009

no ved ja viem .... už sa nevem dočkat zajtrajška ... po kontrole chcem ísť na nákupy ... potom sa ozvem že ako som dopadla ... strach sa mieša s radostným očakávaním ... ale to asi všetky poznáte však

slniecko01
9. júl 2009

Gregy a nechceš skusiť radšej bicykel alebo ako sa to volá vo fitku ? To sa mi zdá bezpečnejšie, než behať okolo štadiona a vytriasť si dušu. Moc nepokušaj osud

gregy
9. júl 2009

slniecko ja som nemyslela beh to by som neriskla ale rýchlu chôdzu 😉

siouxie
9. júl 2009

gregy, ahoj 🙂 (aj všetky ostatné, samozrejme 😵 ).
K tomu prednisonu - ako poznám jeho účinky (aj keď nie na sebe), kľudne to priberanie môžeš pripísať aj tomu. Aspoň z časti určite, je to pekné svinstvo 😒
Inak, ja sa k tomu gyn. stále neviem dovolať, tak budem skúšať ešte zajtra ráno, to už by snáď mal niekto zdvihnúť... 😕 😖

vierka
9. júl 2009

ahojte babulky, ja som bola dneska v ZOO a tak som toho nachodilaaaaaaaa, ani cvicit nemusim 😀
inak ja som sa dokiho pytala, ci uz mozem zacat chodit cvicit s tehulkami a sa vyjadril, ze este minimalne do 16 tt nie, tak teda cakam dalej, ale ked sa nebude dat, tak sa nebude dat... dolezite je to moje srdiecko co nosim v brusku co tam po kilach - som najstasnejsia na svete aj keby som mala tych kil sto 😀

loginka
9. júl 2009

vieri a preco az do 16 tt nie?

gregy
9. júl 2009

ahojte siouxie aj ja dúfam že ked vysadím prednison niečo pôjde dole ako som ostala tehotná zadržujem určite viac vody v tele, ako netehu som to nemala ..... no a zajtra ak dostanem povolenie začnem s tými prechádzkami ... každé ráno pol hoďka po tých 2,5 mesiacoch nič nerobenia sa určite prejaví ... no a že je to svinstvo radšej neriešim možno to pomohlo že som mimi udržala takže ťažko povedať aj tie inekcie sú pekné svinstvo ale bez nich by som tehu nebola ... radšej sa nad tým nezamýšľam ...

loginka ževraj cvičenie odporúčajú nasjkôr v polovici II. trimestra ... som to niekde vyčítala

gregy
9. júl 2009

jéj a práve mi volal muž že ma berie na večeru a potom na prechádzku tak sa idem nahodiť 😵 😵 😵 paaaa

siouxie
9. júl 2009

jasné gregy, ja len že poznám účinky prednisonu na mojom manželovi, preto som sa ozvala. Hlavne, že budete v poriadku a na kilá sa vys..ť. Ale chápem aj tvoju túžbu po pohybe, tiež veľmi rada chodím. Veď uvidíš, čo zajtra doktor povie, držím palce! 🙂

vierka
9. júl 2009

loginka - nepovedal konkretny dovod ze preco nie, ale povedal ze nech pockam aspon do toho 16 tt... a ja pockam, ved pohyb mam kazdy dne - chodim do prace, tak sa trochu aj hybem a zacnem pomaly cvicit ked to doki povoli - nebudem nic riskovat....

gregy - tak to si uzi nadherny vecer 😵

gregy
9. júl 2009

siouxie ja viem videla som čo to narobilo so setrinou svokrou 😖 ale pokiaľ len preberám to je zvratný proces tak sa nejdem trápiť ...

vierka ved ani ja nechcem riskovať preto radšej len vyčkávam na povolenie od Dr. ...

zajtra sa Vám určite ozvem už bežím 😀 pekný večer aj Vám babuľky

bobjan
10. júl 2009

Ahojte🙂

Ako sa máte?

loginka
10. júl 2009

ahoj a ty bobjan? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre