• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
a ja som si chcela vybavit interne ze sa objednam, a prd. nedá sa, že prídite, vybavíme vás. no len dokedy, minule som tam sedela od rána do pol jednej na obed. to zasa poviem v práci že "prídem trošku neskôr" a to prídem akoze na poobednu zmenu? ha-ha. zasa si budu zo mna robit srandu :angry:
19. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, o kultivácii rozhodne lelár, alebo si môžem požiadať o prdĺženie, ak to je, a je bezplatná
19. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvusa, ak máš 4 embryjka a viac, robia 5 dní PK ak menej embryok, tak 3 dni :wink:
19. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka - no pekne... ja som si v pohode zaplatila 10 eciek za objednanie na presny den a hodinu a bolo :grinning: za 15 minut som bola vybavena :slight_smile:

sylvusa - za to sa neplati nic, vsetko je v cene IVF - sledovanie ultrazvukom, odber, transfer, predlzena kultivacia, krvny test.. okrem mrazenia embryjok - keby ti nejake ostali a SPF je vsetko ostatne v cene...
no pokial mas 4 a viacej, tak to robia automaticky... ja som sa pytala ze keby bolo menej, ci by mi tiez pravili a vtedy sa doki vyjadril, ze keby som si to ziadala, tak oni to spravia, ale ten risk, ze by som mozno prisla o vsetky embryjka je na mne... tak sa kludne opytaj ci by to nebol problem...
19. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak už skoro všetky picháte, ja mám mať dneska menzes, ale určite bude mešať, 7 dní, takže stále čakám, ja mám tiež gonal, k tomu merionalu mi dá sestrička injekciu, a keď chcem isť kamoške dať si pichnúť, je na materskej a je zdravotná sestra, odkiaľ zoberiem injekciu?
19. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, ja som len sestričke poveda, že čo sa stane, keď manžel nebude so mno v deň odberu, ona povedala, že môže prísť skôr, ale neskôr nie -
19. aug 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa spýtam, vo FC pracujä aj v sobotu a v nedeľu, ak náhodou dostanem menzes v sobotu ako im zavolám, alebo dostanem v nedeľu, ešte ma napadlo, odber a transfer sa robí v nejakých určerných hodinách, napr. ráno, po obede, a tak
19. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :grinning:

sylvusa - ja som si normalne kupila ihli a strikacky v lekarni... povies, ze chces taku hrubsiu ihlu na miesanie a taku tensiu na pichanie, kupis normlane striekacku, dezinfekciu - uplne v pohode a nie je to drahe :wink:
no tak to je dobre, ze moze prist skor, zoberu matros a teda nemusi byt s tebou, ale urcite s niekym chod, lebo budes po narkoze dost take nijaka :wink:
cez vikendy ked chces oznamit ze si dostala menzes, tak volas priamo na mobilny telefon doktora :wink: cez pracovne dni volas do centra sestrickam...
odber sa robieva v rannych hodinach, prides na lacno myslim na 7.00 - 7.30 a okolo tej 10.00 by si uz mohla ist domov (podla toho kolko dievcat tam na ten odber bude) a transfer sa robieva okolo tej 11.00 - to nemusis byt nalacno.... jedinez ze to padne na vikend, tak vtedy sa aj transfer robi v rannejsich hodinach :wink:
20. aug 2009 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: Vyzerá to, že tu začnem ako posledná :pensive:
20. aug 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - ale ako sa hovori, to najlepsie na koniec :wink:
este ti nevolali a uz prisla mrcha??? :confused:
20. aug 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, no len aby....nevolali, mrcha ešte má čas, ak nepríde skôr....ale obyčajne mi pred stimulkou meškáva,tak by trošíííííčku mohla aj teraz, ak by sa dalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to este nezufaj, podla mna by ste to mohli stihat... :wink:
kedy si podavala ziadost???
20. aug 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme tam pred dvoma týždňami a dr. povedal, že tam pôjde ju dať min. týždeň...

Nezúfam, ale už by som taaaaaaaaaaaaaaaak chcela pichaaaaaaaaaaaaaaaaať :sweat_smile: :grinning:
20. aug 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty mas tusim vseobecnu, tak to ti podla mna bude sestricka tento tyzden volat, ze to mate schvalene :wink:

nejako sa na to pichanie tesis... ale ved sa ti necudujem, aj ja som sa tesila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. aug 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mám všeobecnú...no veď uvidíme...

veru teším sa....na 1.IVF som sa toho bála, druhé bolo také normoš a minule som sa už tešila a aj teraz, lebo konečne sa niečo deje a sme krôčik od //....
20. aug 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si myslim, ze uz tento tyzden zavolaju, hned ako budes mat sestricku na linke, tak sa mozes objednat na utz a hura do toho!!! :grinning:
ja som sa toho prveho IVF bala len odberu vajok, teda uspatia... ale inak som sa tesila zo vsetkeho, aj na druhe... treba sa tesit a naozaj ste len krocik od // ciarok a to by v tom bol cert keby tam uz konecne neboli!!! :grinning:
20. aug 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby som namiesto tých // čiarok nemala toho čerta :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jedine keby to bol taky maly zlaty certik co by kakal do plienok :grinning:
20. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan posledna zacinam ja :slight_smile: ja cakam M az 11.septembra :slight_smile: uz mam vsetko vybavene len mrsulda mrsuldovata by mohla vynimocne prist skor :grinning:
20. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,tuto temu uz ani nestiham citat,chcem vam povedat,ze vam drzim vsetkym palce,co idete do ivf,velmi moooccc vam prajem,nech je to uz posledne ivf :wink:
20. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!!!
My sme boli s drahým u Pintera minulý týždeň v piatok a bola som veľmi prekvapená zo super prístupu. Po SONO mi doktor povedal, že u mňa je to ideálne (mala som práve ovulku), ale manžel katastrofa. Len 1 mil/1 ml a počet normálnych plavcov hrozých 100 000, takže nám bolo odporučené jedine IVF/ICSI, čomu som sa chcela vyhnúť. 8.9. nás čaká genetika a tá rozhodne o všetkom. Všetky vyšetrenia manžela ohľadom horm. profilu boli O.K., takže je tam predpoklad nejakého genetického defektu. Potešila ma len správa, že nás to bude stáť len nejakých 180,-€ ako doplatok za stimulku, ICSI ani predĺžená kultivácia sa u nich neplatí. Doktor povedal, že ich centrum si nechce robiť kšeft z nešťastia niekoho. Je to tam fakt super a som rada, že som tam išla. Takže moje drahé, patrím do tejto témičky na dlhý čas a verím, že sa všetky dočkáme tak vytúžených //!!! :wink:
V našom prípade sa na IVF dostaneme nejako začiatkom decembra, lebo výsledky genetiky by mohli byť až koncom októbra. Babulky máte nejaké skúsenosti s genetikou? Na nete sa o tom nedá nič poriadne nájsť, alebo je to pre lajika nezrozumitelné.
20. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, ďakujeme :dizzy_face:
20. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubulka my sme na nej boli, ale Pinter mi povedal, ze hematolog.vysetrenia a genetika nie su pre neho prioritou, ale mozno to zavisi aj od diagnozy.Drzim palce!!!
20. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som bola na kontrole po 5 injekciach a od zajtra zacimnam s inj. aj do bruska (dost sa tej injekcie bojim) a v nedelu opat na kontrolu....a ak vsetko dobre pojde pan doktor vravel ze uz v utorok by sme mohli robit odber....tak sa tesim :o))))
papa
20. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubulka, ja mám genetiku za sebou a šla som na ňu sama od seba po 1.IVF, ktorý nemal ET :cry: Ale nič nezistili...embyjká nám stále po 3-4 dni degenerujú, tak neviem čím to je :angry:
Ak genetiku chceš, tak si ju daj urobiť ako ja - "pre pokoj duše" ale môže byť u vás hlavne problém s spg...
Ty si priechodná?

Matuska, super, len tak ďalej :wink: Pichať do bruška nič nie je, tak neboj :dizzy_face: Ja mám radšej "pichy" do bruška, ako do zadnice :grinning:
Držím palce na krásnu úrodu a dúfam, že sa to tu rozbehne s // :sunglasses:
20. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som myslela, ze stale sa picha do brucha :confounded: Tam to boli menej ako do zadku :frowning2:
No jo,budem musiet vydrzat.
20. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zavolám do FC, keď náhodou dostanem menzes v sobotu, aby som mohla nahlásiť, že druhý deň pichám , ale kam zavolám , dúfam, že mi dajú číslo,
takže ešte raz gonal sa pichá pod brucho a merional do zadku do svalu, aspoň tak mi to vraveli,
človek sa Vás pýta ako blbý, ale vidíte, nepovedali, že si mám kúpiť striekačky a ihly , ja som začiatočníčka, takže mne povedať všetko po lopate,
a to si koľko mám kúpiť tých ihiel a striekačiek
pichám si merionla , na každý deň musí byť jedna ihla a striekačka ,
dík
20. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som do FC, nik mi nezdvíha, takže neviem kam budem volať, .....
20. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočendy, tak mam uspesne za sebou samopichnutie injekcie - GONAL do brucha. trosku do bolo divne, taka nejaka mala bublinka sa mi tam najprv spravila pod kožou, ale potom to zmizlo. ale mala som nahnáno !!! a mam za sebou aj interne, teda, od 8,15 do 12,45 hod som tam čakala, objednat sa nedalo. ale uz mam aspon pokoj a môžem v klude stimulkovat. :slight_smile: ráno ma čaká dalsi GONAL, no to zas bude :unamused:
20. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a internistka mi povedala že ma chce vidiet najblizsie az pred pôrodom :slight_smile: zlatá že.

ale nás je tu teraz fajne požehnane, tak nech nám to pekne všetkým vyjde s // :slight_smile:

peťka, AHOJ. ďakujeme. :slight_smile:
20. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok