Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

matuska111
28. aug 2009

ahojte ...neviete mi povedat ci je normalne ze este dnes ma boli brucho - ale len pri chodzi (doktor vcera povadal, ze do hodiny to prejde)

tvojka
28. aug 2009

Ahojte,
ja som vás len chcela podporiť,takto pred rokom som čakala na výsledok nášho prvého IVF a dočkala som sa krásnej správy(vid môj pas).Držím vám všetkým palce,nech dopadnete podobne 😵 😵

floskula
28. aug 2009

matuska, ty si po odbere? aj ano, mozne to je, aj ked by to asi nemala byt nijako vyrazna bolest. ak sa ti to zda podozrive, tak jednoducho zajtra doobeda zavolaj do Ferticentu doktorovi, on ti povie, co s tym. mozno ta zavola na ultrazvuk a pre istotu ta pozrie. alebo tam rovno prid. urcite ta neodmietnu.

matuska111
28. aug 2009

ahoj tvojka...tak videm ze je realna sanca na uspech po prvom pokuse :o)
ak by ti to nevadilo mozes mi nejak priblizit tvoj pripad (ci ste mali problemy so spermiami alebo bol problem v tebe - a pod.)
ked si zistila ze si tehotna zostala si doma, alebo si este chodila do prace ?
dakujem

floskula - ja som po odbere - ten bol vcera - nie je to niak vyrazna bolest....len to nepoznam je to pre mna vsetko nove a nechcem zbytocne stresovat :o)))

floskula
28. aug 2009

matuska, ja som bola tiez prvy raz vystresovana, tomu sa asi neda vyhnut, kym clovek tie reakcie tela neovlada. pockaj do zajtra a ak sa ti nieco nebude pozdavat, za jeden telefonat fakt nic nedas. potom budes aspon kludnejsie. ja som volala doktorovi aj 3x mimo dohodnutych kontrol a vzdy bol velmi ustretovy a chapajuci. 😉

matuska111
28. aug 2009

asi mas pravdu....uvidim ako zajtra a ppotom zavolam - vies mi povedat ak su tam cez vikend?

.....a dakujem ...

a ty ako?

sylvusa
28. aug 2009

ahojte, tak vám závidím, už som mohla ísť aj ja na odber,istí to september, martuska koľko si dáš vložiť vajok? dve alebo tri,

loginka
29. aug 2009

matuska mna bolelo brucho po odbere aj 2 dni plus pichanie pri moceni
drzim Vam vsetkym palce, budete mat krasne majove babatka 🙂

bambibam
29. aug 2009

ahoj baby ,no včera sme mali šťastno nešťastný deň. 😖 Operačka super 🙂 ,aj personál dokonalý, vajek - z vela máme málo 😲 ale veríme že je dôležitá kvalita ako kvantita . Cakáme na telefonát čo a ako kedy.

loginka
29. aug 2009

neboj bambibam, aj my sme mali z potencionalnych 11 nakoniec 3 a 2 sa oplodnili a uz maju 15tt 🙂

bambibam
29. aug 2009

ani mi nič iné neostalo iba veriť 🙂

matuska111
29. aug 2009

bambibam - dzrzim palce....daj vediet ako si dopadla :o)

matuska111
29. aug 2009

loginka - podarilo sa na 1. pokus ???

rikuska21
29. aug 2009

Matuska kamoska mala tiez dva dni po odbere bolesti, ak to nie je nicvyrazne tak to je asi normalne

Bambi, stacia ti ti naj naj a uvidis ze sa pekne uhniezdia

Dne s sme boli v FC a doki mi potvrdil hy

perstimulku, takze lezim a som ubolena, dnes mi uz pichli aj cetrotide a v pondelok kontrola, baby ja asi prasknem, nic sa mi neda iba na boku lezat, ale doki povedal, ze odber urobia, len s vlozenim budeme musiet asi 2 mesiace cakat, som z toho smutna, ale nic nenarobim ☹ ☹

Nestretli ste sa s tym ako to bude asi teraz nasôledovat???

matuska111
29. aug 2009

ahoj rikuska - bolesti tu uz o maaaalinko mensie ako vcera ale este stale nic moc - ale vydrzim - sak som volaka baba - no nie ?

neboj sa - myslim ze bude lepsie pockat ako by mal byt nejaky velky problem.....hlavne ze uz budu mat vajka a urcite ich bude vela
myslim na teba 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

rikuska21
29. aug 2009

Matus, dakujem ty teraz cakas na telefonat alebo si s dohodnuta uz aj na vklad...

matuska111
29. aug 2009

telefonovali vcera a na vklad idem 1.9.

bambibam
29. aug 2009

baby - vklad nebude. 😢 😢 😢

Hmm....a ani už sa nebudeme o to pokúšať. Povedali sme si raz ,aby sme si to nevyčítali a tak sme to prijali ako fakt ,že nie všetko musí byť ako mi chceme.

matuska111
29. aug 2009

bambibam - co sa stalo - teda ak chces o tom pisat

rikuska21
29. aug 2009

Bambi myslim na 😔 😔 teba velmi

Matus takze 1 september, to je krasne budm na teba mysliet

matuska111
29. aug 2009

rikus dakujem - je 01.09.2009 o 9,00 😀

rikuska21
29. aug 2009

Fakt krasny datum, iank 9 , 7, 10 su moje stastne cisla, tak tpfuj tpfuj, aby to bolo tak 🙂 🙂 🙂

matuska111
29. aug 2009

no mozno aj mojim stastnym sa stane 9 - ale ved v odstate narodila som sa v 9. mesiaci, 9.9. mam meniny takze by to aj mohlo byt 😉

riska
29. aug 2009

bambi - 😔 😔 😔

bambibam
29. aug 2009

matuska grat. a daj vedieť ako si dopadla... 🙂 ja vás budem tu na koníku špehovať. 😀 😀 😀

ani sama neviem ,iba si myslím,asi pred rokom som pod mikroskopom videla mužove spermiká a myslím ,že v nich je zrada. Preto som myslela ,že cez IVF by to mohlo byť fain. Ale čo už pretvarovali sa potvory 😠
Teda dávam si to všetko do truhličky a jedna vec je čo ti povedia,a druhá čo vidíš , a potom čo čítaš a študuješ ako lekár od nevidím do nevidím. No jedinu útechu mám v tom ,že som uchránená od potratu.
Uvidíme ako povedal slepí a raz možno aj motyka vystrelí 🙂 🙂 🙂 Dáme to ešte asi potvrdiť genetikou a potom zvážime čo a ako. 🙂

myslím tým že sa teraz ani nebudeme pokúšať ,necháme si zas pauzu ,uvidíme kde je pes zakopaný.

katka14
29. aug 2009

ahoj bambibam, ani neviem ako je mi to strasne luto. nedavno kamaratka zazila do iste, dnes ma po vysledkoch genetiky, vsetko je fajn a teraz sa rozhoduju spolu s FC co dalej.

nevzdavaj sa, daj tomu teraz trosku casu a uvidis, casom zvazite co a ak dalej. a nikdy nevies, mozno prave ked to budes najmenej cakat, najdes na teste // moc ti to prajem. 🙂

bambibam
29. aug 2009

katka14 ja si to myslím tiež,že ked to budem najmenej čakať a budem mať najviac starostí tak potom. To je zákon prírody.

Ved ked si to zoberem ani prvé tehotenstvo nebolo plánované 😀 😀 😀 a bol to zážitok.

katka14
29. aug 2009

a co sa vlastne stalo? ved si mala tusim 8 vajok. ani ICSI im nepomohlo?

bambibam
29. aug 2009

ja som mala len 3 a čo ja viem ,čo sa stalo. Nevyvíjali sa potvory.

katka14
29. aug 2009

no to ma mrzi fakt ze ti to takto dopadlo. ☹ ani nemam slov, držkaj sa moja. neboj to prejde, a hlavu hore. aspon môzete veselo snazilkovat dalej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre