Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vika34
18. jan 2010

AHA,Až TAK ZASE TOMU NEROZUMIEM,V KAžDOM PRíPADE DRžíM PALCE

siouxie
18. jan 2010

pre tie, ktoré poznajú - Vierka rodí! 😉 😉 😵 😵

awe
18. jan 2010

siouxie 😉 aj ja som to nahodou citala v inej teme...Vieri, drzime palce 😵

bubulka722
18. jan 2010

Siou super!!! Ako ten čas letí. Vierke držím palce, nech je všetko o.k.! 😵

floskula
18. jan 2010

aj ja som to citala v babatkach, ako pisala cestou do porodnice. 😀

siouxie
18. jan 2010

veľmi sa teším, dúfam, že čoskoro bude malý na svete 😀 😵

bubul, zabudla som ti referovať, mám za sebou konzultáciu s Kočím... žiadne dobré správy. 😒

lenca.b
18. jan 2010

vika comu konkretne nerozumies?

vika34
18. jan 2010

lenca konkretne tomu,že či vlastne ked si si pichla ten di.....,a budeš mať OPU ,či môže pri dobrom počte vajok ,prísť aj k transferu.

awe
18. jan 2010

ahoj vika, ako sa citis? 😉

vika34
18. jan 2010

alebo už sadajú iba zamraziť a bude KET

lenca.b
18. jan 2010

vraj mozem co som citala ine temy ine centra tak tam baby maju toto bezne diphereline 🙂 a ano ak doktor usudi ze sa to bude dat tak mi zajtra pichnu asi pregnyl 🙂 toto bolo len na ukoncenie stimulky

lenca.b
18. jan 2010

babulky aj vas boleli pred OPU vajecniky?

lenca.b
18. jan 2010

fuuu co mi treba zajtra okrem dobrej nalady papuc a nocnej kosele zdravotnej dokumentacie zmluv a interneho vysetrenia doniest?

vika34
18. jan 2010

MANžELA 😀

vika34
18. jan 2010

vaječníky aj mňa boleli a ked ma vyslovene ťahalo,pila som o 100 šesť

lenca.b
18. jan 2010

jaaaj heheh no to som zabudla a to tam musi ist aj oooooon 😀 😀

awe
18. jan 2010

kocky, neviem, ci ste uz citali v babatkach, Vierka dnes o 14:00 porodila🙂)) ma zdraveho Patrika 😉

Vieri - blahozelam 🙂

siouxie
18. jan 2010

awe, čítali 😀 aj ja srdečne blahoželám! 😵

nemko
18. jan 2010

lenca pokial ti pichli diphelerine tak vklad uz teraz mat nebudes, tym diphelerine to zrusili a par dni po odbere dostanes menzes - presla som tym istym tak viem o com to je a na kolena som prosila Pintera aby mi spravili ET a vysvetlil mi, ze kvoli diphelerine ET byt nemoze a tri dni po odbere som dostala menzes

lenca.b
18. jan 2010

no mne povedal ze sa da este v den OPU pichnut pregnyl tak neivem ☹

floskula
18. jan 2010

lenca, pregnyl je na prasknutie folikulov, takze ten ti pichat v den opu nemusia, ked uz ti aj tak budu vyberat vajicka.

lenca.b
18. jan 2010

no vidis ved to som si neuvedomila 🙂 uz radsej nejdem nic pisat ani citat uz som z toho len domotana a nemam zrovna dobru naladu ☹

floskula
18. jan 2010

lenca, mysli na tie, co ostali tehotne po KET. hlavne keby si mala dost mrazacikov, bolo by to dobre, ze mas aj viac pokusov. ta stimulka pred KET je uplna malina oproti ivf.

rikuska21
18. jan 2010

Lenca, floskula hovori uplnu pravdu, ze je to malina oproti IVF, a je nas velmi vela co sme ostali tehu prave po Ketku, j a som jasny dokaz😀 , babulky drzim vam vsetkym palce

floskula
18. jan 2010

ahoj rikus. ako sa ti dari? mas sa fajn?

lenca.b
18. jan 2010

baby mali ste aj vy pocas stimulky mykozu? a viem dr mi hovoril ze teraz mali na KET 8 % vyssiu uspesnost no lenze oni mrazia len kvalitne embryjka

awe
18. jan 2010

lenca - drzim palce na zajtra, neboj, zvladnes to 😉 a budes tehulka, ci uz po ET teraz alebo o 3 mesiace po KET 🙂

a je pravda, ze v FC mrazia len kvalitne embryjka, neviem sice ako pri OHSS, ked sa odklada transfer, tam asi mrazia vsetky, co sa oplodnia, ale ked je ET normalne, tak potom mrazia len tie, co preziju do 5 dna.

rikuska -ako sa ti dari? kde mas tt? 😉

lenca.b
18. jan 2010

ET nebudem proste to uz viem takze jedine ostava KET ak bude co mrazit bo uz neviem co si mam o tom vsetkom myslet 😢 uz mi je aj do placu aj vselijak ale tak skoro sa uz na dalsie IVF nedam ☹ to viem isto

awe
18. jan 2010

lenci - nespustaj sa do pesimizmu, teraz musis byt silna a hlavne na zajtra a plna optimizmu, aj ked je to tazke, musis proste veriiit, ze budes mat kvalitne vajicka a ver mi, staci jedno kvalitne, aby si bola tehu. Nie je dolezita kvantita. Ver mi, viem, co hovorim 😉

Budem ti drzat palce a nestracaj nadej, sme tu na to, aby sme ta podporili, kazda sme si tym prasli, raz radost, potom sklamanie, ale tuzba po babatku je silna a uvids aka silna si ty 🙂 Babo potrebuje silnu a stastnu maminu 🙂

lenca.b
18. jan 2010

no na zajtra plna optimizmu nebudem budem isto vystresovana doteraz som sa tesila lebo som dufala a verila ale teraz uz dako prestavam ale dakujem vam vsetkym za podporu a viem ze staci jedno vajko ale ked sa bude mrazit je to dost malo jedno jedine ☹ hoci je to vaic ako nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre