• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
vika ty si presne narodena ako moja mamaaaaaa :slight_smile: ta je tiez 3.2. marrad nevymyslaj vynde ti toto IVF a hotovo :slight_smile: hyperstimulak ti nehrozi takze pohoda :slight_smile:
22. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika a ako vlastne si na tom?
kedy sa budes testovat?
22. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad a IUI ste skusali ? ci mate zly spg?
22. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca si zlata...
hyperstimulak mi nehrozi ale ani vajka mi nehrozia aspon tak to dnes vyzeralo :wink:
22. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi nezúfajte
ešte nebudem testovať,na teste je napísané ,že 5 dní od oplodnenia ,to ma dosť pobavilo z krvi je to rozpoznatelné tak na 8 deň,v GF berú na 10 a 14 deň po ET,a neráta sa deň vkladu,tak si myslia ,že som padnutá na hlavu,aby som vyhadzovala prašule a hlavne sa nervačila,mám čas
22. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz sme skusali... nevyslo, ale bez stimulka ani ziaden liek
len mi to tam striekol.
10 dc som mala prirodzene 19 mm vajko.... 10/09 sme absolvovali....
spg mame ukazkovy..
to asi budem skusat IUI ked nebudeme mat na IVF ako samoplatcovia....
22. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika jasne
ja sa len pytam
ja sa tiez nerada prilis skoro testujem....
22. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru marrad a kde teda je problem sak ked mas ovulku a mm ukazkovy spg tak je to divne :frowning2:
22. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to.....
my sme ten pripad, ze nezistene priciny...
preto sme neisli do IVF no teraz vlastne ideme len preto, ze mame poslednu sancu na preplatenie poistovnou....

co vsetko sme uz vyskusali.....
a manzel sa smeje kolko nas to stale :wink:
Kreta, Tassos, Krk, split, a tak dalej..... na kazdu dovolenku sme isli s tym ze teraz to uz musi vyjst a zakaydym nic...
ale verim, ze raz motzka vystreli....
22. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy takto ponocujete? drzim palce marrad, nech este nieco dorastie. ja som mala male vajka na prvej kontrole, hned som doma revala, ze vsetko bude na ho..no a potom dorastli. dufam, ze to bude aj tvoj pripad este sa rozbehnu.
22. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik floskula.....
poobede ked som prisla do prace tak som mala slzy na krajicku
ale teraz som uz kludnejsia....
dufam, ze aj ja budem takz pripad, ze mi to este dorastie........
22. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
floskula a Ty si v akom stadiu?
22. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi prepadol ma hlad ,tak sa tlačím párkami,
lenca ktoré pivo máš v sebe?
ja tretí párok :grinning:
22. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak ono je to na poradzenie, clovek si od toho slubuje nieco viac, ked uz pchame tie hormony a potom je to take sklamanie.
inak ja si citam uz istu dobu temu o adopcii, pomaha mi to, ze stale je nejaka sanca. tie deticky, co sa dostanu do rodiny...su strasne zlate na tych fotkach. :wink:
22. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm nie je s adopciou stotozneny, tak u nas to je tazko....

ale ked som bola este studentaka na VS tak som mala taky plan, ze ked nebudem mat deti, tak budem vzhladavat nadane deti , napriklad y detskych domovov a budem ich podporovat v studiu ....
tak uz sa mozem zacat obzerat po nejakych talentoch...
22. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, moj na to povedal, ze "ale ved nam sa urcite podari". on je rodeny optimista. :grinning: ja presny opak. hlavne ked su uz iste neuspechy, tak ja vela viery v sebe nemam .co je asi zle.
22. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás adopcia vôbec neprichádza do úvahy,môj muž už má jedno dieťa takto ,to moje a túži po biologickom vlastnom
22. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi,ked prežijete tolké neúspechy čo sa týka plodenia čo ja ,potom môžete byť pesimistky/to sa mi dobre kecá ,čo? :sweat_smile:
22. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
floskula aj moj povedal to iste....
onak moja krstna mal syna ked mala 41 rokov a dnes je z neho uspesny a velmi pekny mlady muž.....
Krstna stael hovori ze oplatilo sa rodit aj v takom vyssom veku..... je mojim vzorom....
22. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máš ešte rok čas :sweat_smile:
22. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tiez optimista, len niekdy uz nevladzem..... :slight_smile:
22. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika 2 roky :slight_smile:
22. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, aj ja hladam take priklady. tiez ma potesila Monica Belucci. :o) prve mala ako 40-rocna, druhe teraz caka ako 45-rocna. :wink:
22. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, ty este nespis? z embrysa bude nocny vták neskor. :grinning: :grinning: ked uz ho takto zaucas. :grinning:
22. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nevladzem,ked pri hádke to vždy skončí pri tom istom ,že nemôžem donosiť dieťa ,vtedy ma to veľmi zraňuje,ako keby som to nevedela,ale treba to pripomenúť,chlapi sú z inej planety
marrad, a vy ste skusali uz roky predtym, alebo len si partnera spoznala neskor, alebo preco ste sa az teraz k tomu dopracovali? ak teda chces odpovedat. mozes aj IP.
22. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad ešte t musíš aj vynisiť do 41,preto som napísala rok,ale ked nedáš tak rok a pol :grinning:
22. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, jasne, ty mas ine "zazitky" ako my. mne sa este ani len embryso neuchytil. proste ja si zas ako krava hovorim, ze keby sa aspon na par dni uichytil, ze aspon o krocik by som postupila. ale nie, este sa to nikdy nestalo. my sa aspon nehadame, moj je hrozne citlivy a tolerantny. v tom mam velke stastie asi. znasa vsetky moje stavy, nalady a hadzania flinty do zita.
22. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok vika beriem :slight_smile:
22. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok