Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vika34
22. jan 2010

ved jasne,to máš šťastie,ten môj ked je nahnevaný,vie byť poriadne zlý,je z toho veľmi nešťastný a nevie a hlavne nechce sa s tým zmieriť,že by ostal bezdetný

marrad
22. jan 2010

Vika tvoju dceru nemas s tzmto partnerom?

lenca.b
22. jan 2010

jemine vy ste toho zrazu popisali hodne vela 🙂 ja som si bola dat sprsku a dalsie pivo uz fuj fuj nechcem dako mi nebere ☹ uz som tak naliata ze staci

marrad
22. jan 2010

lenca sme ukecane 😀

floskula
22. jan 2010

ahoj lenca, ja som si pivo otvorila na zaklade toho, ze si ma navnadila. ale len nealko, lebo uz som mala 4 deci vina. 😀

lenca.b
22. jan 2010

no heheh nemate na mna 😀 ja uz budem kecalek dokonca posobenia v FC ☹ si zo mna srandu robili ale co ja za to mozem nikto nevie ako reaguje na narkozu a toto bola moja piata mm mi hovoril ze som tak zacala nahlas hovorit ze ma isto aj na recepcii poculi 😀

lenca.b
22. jan 2010

floskula diiiik ze ma nasledujes mne manzel nukal este jedno ale uz do mna nejde po tej obrovskej porcii hranoliek 😀 😀 😀 😀 uz to vidim ze zajtra budem makat zas hodinu ak budem vladat 😀

floskula
22. jan 2010

vika, moj povedal, ze on denne dakuje niekde smerom k nebu, ze ma stretol, on vlastne nikdy nebyva nahnevany a to si so mnou prezil uz rozne veci, ja som skor ta horsia, zla, naladova, co dokaze ublizit slovne. my to mame proste otocene. 😀 asi som mala byt chlapec.

vika34
22. jan 2010

marrad toto je môj druhý manžel a ten ma vyfasoval aj s 4 mesačnou dcérou 😅

lenca.b
22. jan 2010

floskula tak to si potom ako ja akurat ze ten moj uz to nevladze niekedy tolerovat aj teraz sa na mna pohneval ako som sa spravala to proste chalpi niekedy nevedia pochopit ako nas to rani ze do sebaa cpeme hormony na kvanta a ze ocakavame samozrejme na konci snazenia ze nam vlozia babusko nooo tak potom sa niet co cudovat ze som sa radsej aj sto raz pytala ci isto neeexistuje moznost ako to zmenit ze musim cakat dalsie 3 mesiace proste v tu chvilu som to nevedela prezit a bola som hrozne rozladena hnevala som sa na cely svet a na vsetko ale co uz no asi to bola narmalna reakcia na to citove vypetie a to vsetko

lenca.b
22. jan 2010

vika a ten prvy co vykaslal sa na teba ci co?

floskula
22. jan 2010

lenca, my sme mali pecene zemiaky a take rezniky, len maso v muke obalene, ale o takej 19.30 az. super zivotosprava. sme sa natlacili, napili, teraz este zurujeme. 😀

marrad
22. jan 2010

aha jasne....
to bola dost malicka...Aky maju vztah?
Ano jeden kamarat raz povedal, ze su veci v zivote, ktore si clovek rad urobi sam 🙂
Toto je pripad aj mojho manzela /odmieta adopciu/

lenca.b
22. jan 2010

no hej aj ja zurujem hore pupkom vyvalena na gauci heheh notebook na kolenach a skerim sa jak viiicko z leca 😀 a u mna toto je jednorazovy vykyv z normalu inak sa stravujem az prehnane triezvo koli zdravotnym problemom

floskula
22. jan 2010

vika, robili ti vsetky vysetrenia, co sa taky potracania?

floskula
22. jan 2010

baby, inak poznam par, ktory boli manzelia od mlada, 10 rokov, zacali riesit dieta, neslo to, sli do centra a jemu nenasli ziadne spermie. ma nejaku zvlastnu diagnozu, ze sa mu ziadne netvoria. tak skusili darcovske viac krat, nic nevyslo. jemu aj nejake hormony nasadili, vraj mal nejake zle hodnoty, tak mu to zmenilo psychiku to vsetko, ze sa rozviedli. pre chlapa to musi byt rana, ze nemoze mat nijako a so ziadnou zenou deti a este aj lieky brat dozivotne.

vika34
22. jan 2010

ten prvý mi v šestonedelí oznámil,že má inú,ktorá ho vic chápe,viac mu rozmie a viac ho potrebuje,ha,ha a to sme boli už 7 rokov spolu a bola som po dvoch potratoch,šťastná ako blcha,že som porodila zdravé dieťa,teraz sa iba zasmejem,vtedy mi nebolo moc do smiechu,myslela som že žartuje a on to myslel vážne

lenca.b
22. jan 2010

vika je ti lepsie bez neho bol to kreten ked toto dokazal ale aj na takych musi slnko svietit

marrad
22. jan 2010

vika to je sila /ako vidim prezila si si svoje/

floskula
22. jan 2010

no tak to bud rada, ze si sa ho zbavila. je to taka tema, kde pisu baby, ktore nechali muzi pocas tehu alebo tesne po porode. je ich teda fakt dost.

lenca.b
22. jan 2010

to su proste zbabelci nevedia podla mna zvladnut zodpovednost

floskula
22. jan 2010

vika, no zistovali ti pricinu potracania? dialo sa ti to skor v prvom trimestri, ci neskor?

lenca.b
22. jan 2010

baby co ste utiekli spat ci tiez do sprchy 🙂

marrad
22. jan 2010

co si Lenca, sedim tu a cumim do bedny...

lenca.b
22. jan 2010

no ja len ze ste secky tak rychlo stichli 🙂

floskula
22. jan 2010

ja som este tu, ale uz sa asi sklatim do postele coskoro. ale este nemozem. po tom, ako sme si pozreli euroviziu moj drahy sklada piesen, lebo ze iste bude lepsia ako ta hroza, co sa dnes prezentovala. 😀

marrad
22. jan 2010

Prave rozmyslam, ze kde je vlastne v BA najelsie Ruzinove pohotovost...
rano si mam ist pichnut merional....

lenca.b
22. jan 2010

floskula co mas doma mm je daky hudobny skladatel 🙂 ci to len taka recesia

lenca.b
22. jan 2010

marrad a to mm nezvlada?

vika34
22. jan 2010

babi najlepšie bolo ,že ked nás rozviedli a ich tiež&úbola vydatá a 2 detmi,tak o mesiac sa s nou rozišiel
nebolo to tým,že by nevedel zvládnuť dieťa on Vi´ku chcel aj do výchovy,to mu samozrejme neprešlo,on chcel dieťa hned ako sme sa zobrali mala som 19 a bola som radikálne proti,proste mu v nesprávnom čase roztiahla nohy,bola som na rizikovom o sexe som ani nesnívala,bála som sa,len aby som znovu nezačala krvácať a on sa proste zamiloval,teraz z odstupom času to vidím aj ´ja ináč

príčiny mi zistovali ale na nič neprišli,najskôr mám autoimunny problem s hrubým črevom a ten vypudí plod ako cudzí element,keby sa mi nepodarilo vynosiť Viku asi by som to už vzdala,aj Pinto mi povedal,že mi dáva šance ,že nepotratím tak 10%

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre