• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
co si? ved to je normalna injekcia.... nemame ani striekacky....
nevies, ze ja som taka padavka :slight_smile:
ze aj gonal som si chodila pichat do centra :slight_smile:
22. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika a to myslis ze to za to moze len ten autoimunny problem?aj ti to zistovali alebo sa len za to slovicko skryli doktori lebo nidc ine nevedeli vymyslet respektive zistit?
22. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, a co tym chce Pinto povedat? to ta fakt povzbudil. :confounded: :angry: nejaka moznost s tym prednisonom neexistuje? napriek teda jeho vedlajsim ucinkom?
22. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad aaale no ved to je brnkacka :slight_smile: to je ina pohodicka to pichat hehe ja som nakoniec zistila ze ten diphereline som si asi pichla hrubsou ihlou ale to som zistila az ked som ju tam pomaly do brucha strkala a ze co to ide tak tazko :slight_smile: xixix ale tak zas ja som voci bolesti dost necitliva abo co
22. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dnes mal Pinto dobru naladu ....
sestricka si robila zo mna srandu ze sa nedokazem pichnut a potom ze ani ona by sa sama nepichla a doki , nebojte sa ani ja....
22. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej dnes mal fasa naladu sak ked mi to s tymi pivami zapotil som len kukala jak puk ci som dobre rozumela :slight_smile: ved ale co je na tom si pichnut do brucha inekciu ja by som si aj do zadku keby dociahnem :grinning:
22. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som necitliva, len to neviem vrazit cez tu kozu, respektive nedokazem.... :slight_smile:
no pinto mi dal dost velkú nadej,ked som u neho bola hned ako otvorili centrum v roku 2007,nedal mi žiadnu,tak teraz postupil
lenca b bude správne na nič neprišli a hlavne nikoho to extra nezaujímalo,všetky vyšetrenie mi robil gastroenterolog,mám pocit,že je jediný komu záleží na tom aby som porodila
vika a robili ti aj na hematologii vsetky vystrenie, aj protilatky na stitmu zlazu a celiakiu?
22. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som minule u neho sedela v ordinacii, tak mu yayvonil mobil a s k amosom sa dohadovali na vecerne pivo /chlapsku jazdu asi/
22. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby moj mm ma celiakiu, no lekari vravia ze to niej eproblem...
22. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad ale sak ten gonal do brucha to je tak tenka ihla ze ja som ani nezbadala kedy som ju tam pichla :slight_smile: ale tak ano treba na to sa premoct ja napriklad mam hroznu traumu z ihiel ale po tomto zazitku uz asi nie :slight_smile:
22. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad pokial ma spg v poriadku tak to problem asi nebude :grinning:
22. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi keby som byvala daleko od centra tak by som sa premohla :wink:
HEMATO,endokrimo,celiakia ,infektologia,genetika atd,no proste všetko ,jeduine kde som nebola na hystoskopii či ako sa to vola
no skoda, ze nie si z BA, lenca. marrad by rano k tebe zbehla, ty by si ju "napichla" a nemusela by lietat po pohotovosti. :wink:
floskula veruuuu :slight_smile: hihi to fakt nie je ziadny problem picham bezbolestne a moj manzel tiez dokonca ma to menej bolelo ako od sestricky :slight_smile:....vika a endometriozu ti zistovali ci nemas?
22. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne floskula :slight_smile:
nevies kde je v ruyineove pohotovost?
v RUzinovskej poliklinike?
babulky ja už dnes končím idem hajuškať,pá,fajn som si pokecala
ahoj vika
aj az pojdem
dobruuuuuuu
22. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikaaaaaaaaaa :slight_smile: bruuu noc ale potom napis co som sa pytala :slight_smile:
22. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
floskula uz aj ty ides?
marrad bru nocku teda
Lenca ved Teba za chvilu moze Pinto zamestnat ako sestricku :slight_smile:
22. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa zistuje endometrioza,ved by mi to hádam povedali,každý rok som ležala na Antolskej s potratom,tak hádam by si všimli
ahojte, dobru noc. lenca, ja este zeriem rezen. to je obzerstvo doslova. budem ako basa do rana.
marrad nooo a vies ze by ma to celkom bavilo len problem ze moja specializacia je trochu odlisna :grinning:
na sone sa da yistit, aspon mojej kamarakte zistili...
22. jan 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, napravo od dveri, kde sa vchadza na poliklinike k ambulanciam, su dvere na pohotovost.
vika to sa da na sto pro zistit len pri laparke :frowning2: a je to dost problem aby sa udrzalo tehotenstvo
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok