• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

22. januára 2017 
@henika40 dakujem Ti,,v takejto situacii nepomozu ziadne slova,,chce to len cas a vela casu :frowning2: ale ani ten cas nezahojí tu velku ranu,ktora mi zostala v srdiecku :cry: :cry: ta rana mi zostane navzdy :frowning2: ta bolest je neopísatelna :frowning2: :cry: neprajem to nikomu na svete,,aby prezili to,co sme prezili my :frowning2:
10. máj 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj, ďakujem pekne že si mi odpovedala, určite zavolám.
10. máj 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boncusik ďakujem ti veľmi pekne, už sa neviem dočkať.
10. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj. Ako sa máš? Čo bola u Dr. Pintéra v FC. Čo Ti povedal? Kedy ideš zase? Ja stále čakám na menzes :unamused: Už som veľmi nedočkavá :slight_smile: Išlo Ti pichanie Gonalu? Aj ja to skúsim zvládnuť sama. Napíš.. :wink:
10. máj 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 je mi to strasne luto, neskutocne, neverila by som, ze v dnesnej dobe sa este taketo nieco stane.. a este k tomu, paru, ktory sa roky rokuce snazi, vynalozi aj nevynalozene.. podari sa, prezije tolko radosti a potom sa s tou radostou musi rozlucit navzdy... :frowning2: je to strasne a zaroven velmi smutne, prajem vela sil, aby sa bolest pominula... drzkaj sa
10. máj 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, dnes som dostala mrchu a idééééééééééééééém na toooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemifc Ahoj, takže mám 8 celkom pekných folikulov :slight_smile: . Na kontrolu idem aj zajtra a uvidím, kedy bude OPU. :wink: . Určite zvládneš sama pichanie gonalu.
11. máj 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boncusik Ahoj, to je super, tak od dnes stimulkuješ? :slight_smile: Teraz som sa aj ja tešila, kedy už dostanem mrchu, aby som už začala stimulovať, a teraz sa budeme modliť, aby sme ju už najbližších 9 mesiacov nemali :slight_smile:
11. máj 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucitas gratuluje k urode :slight_smile:
ja od dnes dávam estrofem na perinku v maternici :grinning: pre babenká ktoré sú ešte v mrazáčiku :confused:
11. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 :frowning2: .... mam zimomriavky ...vela sil vam zelam :pensive:
11. máj 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika40 dakujem,,ja som tiez zo zaciatku tomu neverila,,bol to ako zly sen :frowning2: ale skutocnost bola ina :frowning2: je to velmi nespravodlive,,hlavne pre nas,,ktore sa roky snazíme o dietatko,,obetujeme vsetko preto,,aby sa nam to podarilo,,a ked to stastie uz mame na dosah ruky,,tak zrazu príde velka rana,,ktora ta poznací na cely zivot :cry: :cry: hovorí sa ,ze cas zahojí vsetky rany,,ale tuto velku ranu a bolest nezahojí ani cas :frowning2: na toto sa urcite neda zabudnut :frowning2: :cry:

@luga dakujem,,tej sily budem urcite vela potrebovat :cry:
13. máj 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj :wink: Čo máš nové? Ako bolo štvrtok u Pintéra? U mňa ešte stále nič :frowning2: Už som veľmi nervozná :confounded: Nikdy som nečakala menzes tak veľmi...ako teraz.. :frowning2:
13. máj 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemifc Ahoj, to verím že čakáš, kedy dostaneš :grinning: . Ja som tiež tak čakala :grinning: . Včera som bola na kontrole, takže folikulov mám 9, ale vraj akosi pomalšie rastú :unamused: Zvyšovali mi dávku merionalu, tak dúfam, že to bude v poriadku. :wink: Zajtra idem zasa na kontrolu a pravdepodobne v pondelok OPU :wink: , tak uvidíme. :dizzy_face:
Držím palce, aby si dostala mrchu čím skôr :slight_smile: .
13. máj 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boncusik Ďakujem, takže nakoniec ich je 9, ale vraj rastú trochu pomalšie ako by mali. Zvýšili mi dávku, tak dúfam že rýchlejšie porastú.
Tak super, že aj Ty picháš :slight_smile: . To sa ako dlho berie? Kedy budeš mať KET?
Držím palce, aby Ti to vyšlo :dizzy_face:
13. máj 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545
viem ze slova nepomozu...citime s tebou
14. máj 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucitas, ja beriem len tablety, KET je oproti ET len prechádzka ružovou záhradou :grinning:
len tablety a cca na 19 den cyklu sa rozmrazia bambulky a šup do perinky do bruška :grinning:

taááááákže okolo 29.05 by mal byt KET táááááákže okoko 14.06 budem mat potrvedené žebudem opat mamina

:grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ty ked ideš na OPU?
14. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže zajtra mám OPU :dizzy_face: , držte palce :slight_smile:
15. máj 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas ahoj,vcera som na teba myslela,ze ako si dopadla. :slight_smile: Tak ti zajtra budem drzat palce.Nevies nahodou kedy budu mat dovolenku vo FC ??? :fearful:
15. máj 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj, ja budem myslieť na Teba zajtra :wink: Všetko bude v poriadku, uvidiš. Potom napíš ako bolo. U mna ešte stále nič :frowning2: Drž sa. Papa
15. máj 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucitas držim držim palčeky nech všetko dobrade dopadne bude súúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúpéééééééééééér
úrodička :grinning:
15. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj,no ako si dopadla???? :confused:
16. máj 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, OPU bolo v pohode, trochu ma bolia vaječníky, ale inak je to dobré. Len som dosť sklamaná, lebo z mojej úrody mám len 3 vajíčka :frowning2: . Tak už len čakať a modliť sa do zajtra rána, aby sa niektoré oplodnilo. :wink:
Verím, že manželove bičíky spravia maximum :grinning: :grinning: :grinning: a povedia nám optimistickú správu :wink:
16. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som zabudla - v FC majú v júli dovolenku :unamused:
16. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas DRZIM PALCE! :wink:
16. máj 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dlhsie som nebola, pretoze nebolo nic nove. cakala som na vysledky na chlamidie, ale mam konecke vsetko hotove, v poriadku a poslane do ferti. momentalne cakam na schvalenie poistovnou, ale vzhladom na to, ze viem ze vo ferti maju dovcu v juli, my sa na IVF dostaneme az po dovolenke. uz by sme to nestihali, takze budem zase cakat. ale tak aspon budem moct este popracovat cez leto na nasom dome, ideme prerabat, tak budem moct byt uzitocna :slight_smile:

@lucitas moc drzim palce aby sa oplodnili vajka a IVF bolo "pozitivne" :dizzy_face: uf, ale to leti, este si pamatam ako si cakala na schvalenie poistovnou a to sa mi zdalo uplne ze predchvilkou. nuz tfuj tfuj, nech to vyjde :slight_smile:
17. máj 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalik8 Ďakujem, si zlatá :slight_smile:
17. máj 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigi Ahoj, veru si tu už dávno nebola, myslela som na Teba, že čo je s Tebou. Tak držím palce aj ja :slight_smile:
17. máj 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže volali mi z FC, oplodnil sa len jeden pampúšik :frowning2: , ale pevne verím, že bude veľký bojovník a bude sa mu u mňa páčiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Zajtra si ideme pre neho, alebo pre ňu :grinning:
17. máj 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok