• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@lucitas hlavu hore, toto bude to prave mimco pre vas. :wink: aj my sme mali len jedneho bojovnicka a aj sa pekne vyvijal ale bohuzial si nasiel zle miestocko na uhniezdenie (pravy vajcovod). :frowning2: tak teraz len pozitivne mysli a od vkladu sa prihovaraj a hladkaj brusko. drzim palce
17. máj 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qwertinka Ďakujem, si zlatá :slight_smile: . Ja tiež verím, že je to bojovníček. :slight_smile: A bruško budem určite hladkať :dizzy_face:
17. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...juuuj, ste ma nepotesili, ze maju vo FC dovolenku v juli - akurat mi vyjde asi schvalenie ziadosti na vtedy a chcela som zacat stimulku :frowning2: ...a neviete, ci cely mesiac? :unamused:
17. máj 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga FC maju vzdy cely mesiac dovolenku :unamused:
17. máj 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik :frowning2: dakujem za odpoved - sa mi to musi stale vsetko predlzovat a komplikovat - no nevadi, tak august bude moj :rolling_eyes:
krasne deticky :wink:
17. máj 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved su z FC :slight_smile:...a tam maju stastie na trojky...a z dvoch embryi
17. máj 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik :dizzy_face: ...sikovnici :slight_smile:... nam by stacilo na zaciatok aj to jedno
17. máj 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Lulu, aj vy ste sa spoliehali na jul? aj my :frowning2: takze sa tam mozno zase zideme v auguste :slight_smile: ako sa citis? uz ste aj boli podat ziadost? ja sa este len chystam na HP a podobne zalezitosti.
17. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qwertinka , ahoj, Tinka ... ja som dnes bola konecne na HP (min. mesiac som nestihla, lebo ms akurat na velky piatok "dorazila"), chlamydie uz mam z aprila, dnes som volala do FC a ziadost ideme podat bud. tyzden
ten jul mi naozaj "skrtli cez rozpocet", ale tak nezblaznim sa - stretneme sa tam v auguste - tesim sa na teba :wink: ...nech to rychlo vybavite
inak sa mam fajn - po laparke "ani stopa" (okrem uz hojacich sa ran) ... a ty ako? praca?
18. máj 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Držím Ti palčeky aby sa tvoj bojovníček čo najskôr v Tebe uhniezdil. Mysli pozitívne. Ja idem na prvú kontrolu do FC nedelu, teraz si picham Gonal. Maj sa. :wink: Ty si mala embryotransfer s mikroinjekciou spermií do zárodočnej bunky, však?
18. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže bubáčik je už vo mne :slight_smile: , už len čakať a modliť sa, že sa mu u mňa bude páčiť :slight_smile:

@noemifc Ahoj, to je super že už stimulkuješ :slight_smile: , držím palce,aby bolo veľa kvalitných folikulov. :dizzy_face:
18. máj 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucitas držím palce :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj :slight_smile: držím palce aby ti to vyšlo :wink: :wink:
20. máj 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas ahoj lucia, drzim palce, nech o dva tyzdne najdes na teste kolajnicu! :wink:
20. máj 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1782 Ahoj, ďakujem si zlatá :slight_smile: . A ako sa máš? :dizzy_face:
20. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. Ahoj, ďakujem :slight_smile: . Bodaj by si mala pravdu. Ja si už hladkám bruško, rozprávam sa s ním :slight_smile: , tak dúfam že nie nadarmo :dizzy_face: .
Ako sa máš? Aj chodíš do práce?
20. máj 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj, mam sa relativne dobre, tento tyzden som bola nachcipana, tak som doma na PN-ke, ale uz je to lepsie. Inak chodim normalne do prace.
20. máj 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak idem v stredu ma transfer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aked sa mi rizmrazia všetky tri bambulaky budem mat trojičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj mame sa fajn nič ma neboli a nevolnosti nemam zatial pohoda :wink: vo štvrtok idem na dalši ultrazvuk tak som zvedava ako dropcovia podrastli :grinning:
20. máj 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boncusik Ahoj, držím palce, aby to dobre dopadlo :slight_smile:
21. máj 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1782 Ahoj, to je super, že Ti nebýva zle. :slight_smile: Drobčekovia sa majú v brušku určite výborne :dizzy_face: Držím palce :slight_smile:
Mňa akosi pobolieva brucho, ako keď mám dostať menzes :frowning2: , tak dúfam, že to nie je zlé znamenie :unamused: .
Stále verím, že bojovníček bojuje :slight_smile:
21. máj 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas Ahoj a dakujem aj ja ti džim palce :wink: mna tiež pobolievalo brucho hlavne 4 den po ET :slight_smile:
22. máj 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1782 Ahoj, no to som rada :slight_smile: , možno to naozaj nie je zlé znamenie :slight_smile: . Stále myslím pozitívne :slight_smile: . Ale test sa asi neodvážim spraviť :wink: . Na koľký deň si si po ET spravila test?
23. máj 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. Dobrý deň, ako tak sledujem a čítam rada by som sa opýtala, keď máte dobrú skúsenosť s ferticentom, koľko vám vkladali embryí? Boli ste na IVF prvý krát alebo ste boli aj inom centre. V auguste ma čaká stimulka je to moja druhá ale prvá bola v Gynfive. Ďakujem za odpoveď.
23. máj 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@7bambulik9 ahoj, v FC sme minuly rok riesili nase prve IVF. Pri OPU mi odobrali 7 oocytov, z toho sa oplodnilo 5 - cize pred PK sme mali 5 embryi. Po predlzenej kultivacii nam ostalo iba jedno embryo, ktore sme aj vkladali. To bolo minuly rok v decembri. Bohuzial sa nechytili a pocas vybavovania ziadosti o druhe IVF (takisto vo FC) som otehotnela prirodzene. No mozem povedat, ze moje skusenosti s FC boli vyborne - odporucam. Mily personal a prijemne prostredie :slight_smile: .
23. máj 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucitas ahoj ja som si robila test na 6 den dost skoro ale bola som nedočkava :slight_smile: a ty si už kolky den po ET?
23. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1782 Ahoj, ja som tiež 6 deň po ET :slight_smile: , ale akosi sa bojím si spraviť test :wink: . Hovorím si, že počkám ešte týždeň do krvi, ale neviem či vydržím :slight_smile:
24. máj 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemifc Ahoj, no ako stimulkuješ? :slight_smile: Ani nepíšeš - kedy máš OPU? Ako rastú folikuly? :wink:
24. máj 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak akosi mi to nedalo mala som čudny pocit tak som rano isla ku doktorke na sono a zistila mi ze je tam len jedno babo že to druhe nevidi a ktomu mam ešte aj dve cysty jednu 3,5cm a druhu 4cm za tyždem mam ist znova na kontrolu tak uvidime čo bude.Ale mam radost lebo doki povedala že babo je dost velke ze podla vkladania by som mala byt v 7tyždni ale podla sona som v 9+1 babo ma 2cm :slight_smile:
24. máj 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mata1782 jeeej gratulujem.. pockaj sranda bude ak to druhe bude schovane za tym prvym a preto je take velike.. drzim palce.
24. máj 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok