Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
10. máj 2011

@henika40 dakujem Ti,,v takejto situacii nepomozu ziadne slova,,chce to len cas a vela casu ☹ ale ani ten cas nezahojí tu velku ranu,ktora mi zostala v srdiecku 😢 😢 ta rana mi zostane navzdy ☹ ta bolest je neopísatelna ☹ 😢 neprajem to nikomu na svete,,aby prezili to,co sme prezili my ☹

natalik8
10. máj 2011

@lucitas 🙂 IP

zlatarybka10
10. máj 2011

@lucitas Ahoj, ďakujem pekne že si mi odpovedala, určite zavolám.

zlatarybka10
10. máj 2011

@boncusik ďakujem ti veľmi pekne, už sa neviem dočkať.

noemifc
10. máj 2011

@lucitas Ahoj. Ako sa máš? Čo bola u Dr. Pintéra v FC. Čo Ti povedal? Kedy ideš zase? Ja stále čakám na menzes 😒 Už som veľmi nedočkavá 🙂 Išlo Ti pichanie Gonalu? Aj ja to skúsim zvládnuť sama. Napíš.. 😉

henika40
10. máj 2011

@silvia545 je mi to strasne luto, neskutocne, neverila by som, ze v dnesnej dobe sa este taketo nieco stane.. a este k tomu, paru, ktory sa roky rokuce snazi, vynalozi aj nevynalozene.. podari sa, prezije tolko radosti a potom sa s tou radostou musi rozlucit navzdy... ☹ je to strasne a zaroven velmi smutne, prajem vela sil, aby sa bolest pominula... drzkaj sa

boncusik
10. máj 2011

holky, dnes som dostala mrchu a idééééééééééééééém na toooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucitas
11. máj 2011

@noemifc Ahoj, takže mám 8 celkom pekných folikulov 🙂 . Na kontrolu idem aj zajtra a uvidím, kedy bude OPU. 😉 . Určite zvládneš sama pichanie gonalu.

lucitas
11. máj 2011

@boncusik Ahoj, to je super, tak od dnes stimulkuješ? 🙂 Teraz som sa aj ja tešila, kedy už dostanem mrchu, aby som už začala stimulovať, a teraz sa budeme modliť, aby sme ju už najbližších 9 mesiacov nemali 🙂

boncusik
11. máj 2011

lucitas gratuluje k urode 🙂
ja od dnes dávam estrofem na perinku v maternici 😀 pre babenká ktoré sú ešte v mrazáčiku 😕

luga
11. máj 2011

@silvia545 ☹ .... mam zimomriavky ...vela sil vam zelam 😔

silvia545
13. máj 2011

@henika40 dakujem,,ja som tiez zo zaciatku tomu neverila,,bol to ako zly sen ☹ ale skutocnost bola ina ☹ je to velmi nespravodlive,,hlavne pre nas,,ktore sa roky snazíme o dietatko,,obetujeme vsetko preto,,aby sa nam to podarilo,,a ked to stastie uz mame na dosah ruky,,tak zrazu príde velka rana,,ktora ta poznací na cely zivot 😢 😢 hovorí sa ,ze cas zahojí vsetky rany,,ale tuto velku ranu a bolest nezahojí ani cas ☹ na toto sa urcite neda zabudnut ☹ 😢

@luga dakujem,,tej sily budem urcite vela potrebovat 😢

noemifc
13. máj 2011

@lucitas Ahoj 😉 Čo máš nové? Ako bolo štvrtok u Pintéra? U mňa ešte stále nič ☹ Už som veľmi nervozná 😖 Nikdy som nečakala menzes tak veľmi...ako teraz.. ☹

lucitas
13. máj 2011

@noemifc Ahoj, to verím že čakáš, kedy dostaneš 😀 . Ja som tiež tak čakala 😀 . Včera som bola na kontrole, takže folikulov mám 9, ale vraj akosi pomalšie rastú 😒 Zvyšovali mi dávku merionalu, tak dúfam, že to bude v poriadku. 😉 Zajtra idem zasa na kontrolu a pravdepodobne v pondelok OPU 😉 , tak uvidíme. 😵
Držím palce, aby si dostala mrchu čím skôr 🙂 .

lucitas
13. máj 2011

@boncusik Ďakujem, takže nakoniec ich je 9, ale vraj rastú trochu pomalšie ako by mali. Zvýšili mi dávku, tak dúfam že rýchlejšie porastú.
Tak super, že aj Ty picháš 🙂 . To sa ako dlho berie? Kedy budeš mať KET?
Držím palce, aby Ti to vyšlo 😵

katarinka13
14. máj 2011

@silvia545
viem ze slova nepomozu...citime s tebou

boncusik
14. máj 2011

lucitas, ja beriem len tablety, KET je oproti ET len prechádzka ružovou záhradou 😀
len tablety a cca na 19 den cyklu sa rozmrazia bambulky a šup do perinky do bruška 😀

taááááákže okolo 29.05 by mal byt KET táááááákže okoko 14.06 budem mat potrvedené žebudem opat mamina

😀 😀 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😝

a ty ked ideš na OPU?

lucitas
15. máj 2011

Ahojte, takže zajtra mám OPU 😵 , držte palce 🙂

natalik8
15. máj 2011

@lucitas ahoj,vcera som na teba myslela,ze ako si dopadla. 🙂 Tak ti zajtra budem drzat palce.Nevies nahodou kedy budu mat dovolenku vo FC ??? 😨

noemifc
15. máj 2011

@lucitas Ahoj, ja budem myslieť na Teba zajtra 😉 Všetko bude v poriadku, uvidiš. Potom napíš ako bolo. U mna ešte stále nič ☹ Drž sa. Papa

boncusik
15. máj 2011

lucitas držim držim palčeky nech všetko dobrade dopadne bude súúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúpéééééééééééér
úrodička 😀

natalik8
16. máj 2011

@lucitas Ahoj,no ako si dopadla???? 😕

natalik8
16. máj 2011

@lucitas IP 😉

lucitas
16. máj 2011

Ahojte, OPU bolo v pohode, trochu ma bolia vaječníky, ale inak je to dobré. Len som dosť sklamaná, lebo z mojej úrody mám len 3 vajíčka ☹ . Tak už len čakať a modliť sa do zajtra rána, aby sa niektoré oplodnilo. 😉
Verím, že manželove bičíky spravia maximum 😀 😀 😀 a povedia nám optimistickú správu 😉

lucitas
16. máj 2011

Ešte som zabudla - v FC majú v júli dovolenku 😒

natalik8
16. máj 2011

@lucitas DRZIM PALCE! 😉

tigi
17. máj 2011

ahojte 🙂
dlhsie som nebola, pretoze nebolo nic nove. cakala som na vysledky na chlamidie, ale mam konecke vsetko hotove, v poriadku a poslane do ferti. momentalne cakam na schvalenie poistovnou, ale vzhladom na to, ze viem ze vo ferti maju dovcu v juli, my sa na IVF dostaneme az po dovolenke. uz by sme to nestihali, takze budem zase cakat. ale tak aspon budem moct este popracovat cez leto na nasom dome, ideme prerabat, tak budem moct byt uzitocna 🙂

@lucitas moc drzim palce aby sa oplodnili vajka a IVF bolo "pozitivne" 😵 uf, ale to leti, este si pamatam ako si cakala na schvalenie poistovnou a to sa mi zdalo uplne ze predchvilkou. nuz tfuj tfuj, nech to vyjde 🙂

lucitas
17. máj 2011

@natalik8 Ďakujem, si zlatá 🙂

lucitas
17. máj 2011

@tigi Ahoj, veru si tu už dávno nebola, myslela som na Teba, že čo je s Tebou. Tak držím palce aj ja 🙂

lucitas
17. máj 2011

Ahojte, takže volali mi z FC, oplodnil sa len jeden pampúšik ☹ , ale pevne verím, že bude veľký bojovník a bude sa mu u mňa páčiť 🙂 🙂 🙂 . Zajtra si ideme pre neho, alebo pre ňu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre