Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

qwertinka
17. máj 2011

@lucitas hlavu hore, toto bude to prave mimco pre vas. 😉 aj my sme mali len jedneho bojovnicka a aj sa pekne vyvijal ale bohuzial si nasiel zle miestocko na uhniezdenie (pravy vajcovod). ☹ tak teraz len pozitivne mysli a od vkladu sa prihovaraj a hladkaj brusko. drzim palce

lucitas
17. máj 2011

@qwertinka Ďakujem, si zlatá 🙂 . Ja tiež verím, že je to bojovníček. 🙂 A bruško budem určite hladkať 😵

luga
17. máj 2011

...juuuj, ste ma nepotesili, ze maju vo FC dovolenku v juli - akurat mi vyjde asi schvalenie ziadosti na vtedy a chcela som zacat stimulku ☹ ...a neviete, ci cely mesiac? 😒

mojmacik
17. máj 2011

@luga FC maju vzdy cely mesiac dovolenku 😒

luga
17. máj 2011

@mojmacik ☹ dakujem za odpoved - sa mi to musi stale vsetko predlzovat a komplikovat - no nevadi, tak august bude moj 🙄
krasne deticky 😉

mojmacik
17. máj 2011

@luga ved su z FC 🙂...a tam maju stastie na trojky...a z dvoch embryi

luga
17. máj 2011

@mojmacik 😵 ...sikovnici 🙂... nam by stacilo na zaciatok aj to jedno

qwertinka
17. máj 2011

cau Lulu, aj vy ste sa spoliehali na jul? aj my ☹ takze sa tam mozno zase zideme v auguste 🙂 ako sa citis? uz ste aj boli podat ziadost? ja sa este len chystam na HP a podobne zalezitosti.

luga
18. máj 2011

@qwertinka , ahoj, Tinka ... ja som dnes bola konecne na HP (min. mesiac som nestihla, lebo ms akurat na velky piatok "dorazila"), chlamydie uz mam z aprila, dnes som volala do FC a ziadost ideme podat bud. tyzden
ten jul mi naozaj "skrtli cez rozpocet", ale tak nezblaznim sa - stretneme sa tam v auguste - tesim sa na teba 😉 ...nech to rychlo vybavite
inak sa mam fajn - po laparke "ani stopa" (okrem uz hojacich sa ran) ... a ty ako? praca?

noemifc
18. máj 2011

@lucitas Držím Ti palčeky aby sa tvoj bojovníček čo najskôr v Tebe uhniezdil. Mysli pozitívne. Ja idem na prvú kontrolu do FC nedelu, teraz si picham Gonal. Maj sa. 😉 Ty si mala embryotransfer s mikroinjekciou spermií do zárodočnej bunky, však?

lucitas
18. máj 2011

Ahojte, takže bubáčik je už vo mne 🙂 , už len čakať a modliť sa, že sa mu u mňa bude páčiť 🙂

@noemifc Ahoj, to je super že už stimulkuješ 🙂 , držím palce,aby bolo veľa kvalitných folikulov. 😵

boncusik
19. máj 2011

lucitas držím palce 😀 😀 😀

mata1782
20. máj 2011

@lucitas Ahoj 🙂 držím palce aby ti to vyšlo 😉 😉

maticap.
20. máj 2011

@lucitas ahoj lucia, drzim palce, nech o dva tyzdne najdes na teste kolajnicu! 😉

lucitas
20. máj 2011

@mata1782 Ahoj, ďakujem si zlatá 🙂 . A ako sa máš? 😵

lucitas
20. máj 2011

@maticap. Ahoj, ďakujem 🙂 . Bodaj by si mala pravdu. Ja si už hladkám bruško, rozprávam sa s ním 🙂 , tak dúfam že nie nadarmo 😵 .
Ako sa máš? Aj chodíš do práce?

maticap.
20. máj 2011

@lucitas Ahoj, mam sa relativne dobre, tento tyzden som bola nachcipana, tak som doma na PN-ke, ale uz je to lepsie. Inak chodim normalne do prace.

boncusik
20. máj 2011

holky, tak idem v stredu ma transfer 😀 😀 😀 😀 😀 aked sa mi rizmrazia všetky tri bambulaky budem mat trojičky 😀 😀 😀 😀

mata1782
20. máj 2011

@lucitas Ahoj mame sa fajn nič ma neboli a nevolnosti nemam zatial pohoda 😉 vo štvrtok idem na dalši ultrazvuk tak som zvedava ako dropcovia podrastli 😀

lucitas
21. máj 2011

@boncusik Ahoj, držím palce, aby to dobre dopadlo 🙂

lucitas
21. máj 2011

@mata1782 Ahoj, to je super, že Ti nebýva zle. 🙂 Drobčekovia sa majú v brušku určite výborne 😵 Držím palce 🙂
Mňa akosi pobolieva brucho, ako keď mám dostať menzes ☹ , tak dúfam, že to nie je zlé znamenie 😒 .
Stále verím, že bojovníček bojuje 🙂

mata1782
22. máj 2011

@lucitas Ahoj a dakujem aj ja ti džim palce 😉 mna tiež pobolievalo brucho hlavne 4 den po ET 🙂

lucitas
23. máj 2011

@mata1782 Ahoj, no to som rada 🙂 , možno to naozaj nie je zlé znamenie 🙂 . Stále myslím pozitívne 🙂 . Ale test sa asi neodvážim spraviť 😉 . Na koľký deň si si po ET spravila test?

7bambulik9
23. máj 2011

@maticap. Dobrý deň, ako tak sledujem a čítam rada by som sa opýtala, keď máte dobrú skúsenosť s ferticentom, koľko vám vkladali embryí? Boli ste na IVF prvý krát alebo ste boli aj inom centre. V auguste ma čaká stimulka je to moja druhá ale prvá bola v Gynfive. Ďakujem za odpoveď.

maticap.
23. máj 2011

@7bambulik9 ahoj, v FC sme minuly rok riesili nase prve IVF. Pri OPU mi odobrali 7 oocytov, z toho sa oplodnilo 5 - cize pred PK sme mali 5 embryi. Po predlzenej kultivacii nam ostalo iba jedno embryo, ktore sme aj vkladali. To bolo minuly rok v decembri. Bohuzial sa nechytili a pocas vybavovania ziadosti o druhe IVF (takisto vo FC) som otehotnela prirodzene. No mozem povedat, ze moje skusenosti s FC boli vyborne - odporucam. Mily personal a prijemne prostredie 🙂 .

mata1782
23. máj 2011

@lucitas ahoj ja som si robila test na 6 den dost skoro ale bola som nedočkava 🙂 a ty si už kolky den po ET?

lucitas
24. máj 2011

@mata1782 Ahoj, ja som tiež 6 deň po ET 🙂 , ale akosi sa bojím si spraviť test 😉 . Hovorím si, že počkám ešte týždeň do krvi, ale neviem či vydržím 🙂

lucitas
24. máj 2011

@noemifc Ahoj, no ako stimulkuješ? 🙂 Ani nepíšeš - kedy máš OPU? Ako rastú folikuly? 😉

mata1782
24. máj 2011

Ahojte tak akosi mi to nedalo mala som čudny pocit tak som rano isla ku doktorke na sono a zistila mi ze je tam len jedno babo že to druhe nevidi a ktomu mam ešte aj dve cysty jednu 3,5cm a druhu 4cm za tyždem mam ist znova na kontrolu tak uvidime čo bude.Ale mam radost lebo doki povedala že babo je dost velke ze podla vkladania by som mala byt v 7tyždni ale podla sona som v 9+1 babo ma 2cm 🙂

babulka123
autor
24. máj 2011

@mata1782 jeeej gratulujem.. pockaj sranda bude ak to druhe bude schovane za tym prvym a preto je take velike.. drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre