Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

amiruska
22. aug 2011

@patricia00 My sme sa rozhodli pre SPF, zvyšuje šancu a tých 150,- Eur je nič, veď za injekcie a lieky tiež zaplatíš dosť. Odpoveď z poisťovne nám prišlo do dvoch týždňov a potom sa to už rozbehlo, len nám do toho došla dovolenka vo Ferticente /celý júl/. Ja tiež som sa bála, tiež my tu snažilky veľa pomohli. Tak kľudne sa obráť na nich so svojimi otázkami. A určite sa ohlás, keď už si budeš pichať! Držím Ti palce!

amiruska
22. aug 2011

@jozefinka9 My sme síce mali zlý spermiogram, ale nie najhorší. Partnerove spermie boli len pomalé. O ICSI sme sa tiež neinformovali, ale ako som to už napísala na prepúšťacej správe po embryotransfere je napísané, že bola použitá metóda ICSI. Tá asi musí byť bezplatná, lebo len na SPF sme dostali faktúru. My sme mali len dve babuľky, takže ich vložili obe. Držím palce!

patricia00
22. aug 2011

Ahojte, ide tu niekto na IVF s diagnozou - zlý spermiogram ( len b pohyb spermii, nízky počet, 70% zlá morfológia ), ja by som mala byť ako tak v poriadku ?

patricia00
22. aug 2011

@amiruska Ďakujem

luga
22. aug 2011

@zabka1124 , ahoj, aj ja doporucujem laparku rovno ... vo Fc ju nerobia , ja som bola na jednodnovej chirurgi v Sliaci - bolo ok 🙂

luga
22. aug 2011

@patricia00 , my ideme , pokus c.2

patricia00
22. aug 2011

@luga Ahoj, aj vy mate podobne zlý spermiogram ?

luga
22. aug 2011

@patricia00 , ano, zly pohyb a patolka 70 percent a pocet taky rozny (naposledy bol uz aj v norme)

patricia00
22. aug 2011

Som rada, ze niekto tu ma podobnu diagnozu. Je mi luto, ze ti to 1x nevyslo. Neboj, teraz to uz urcite vyjde.

luga
22. aug 2011

@patricia00 🙂 dakujem, nechame sa prekvapit a urcite je tu takych "holiek" plno

renkita
22. aug 2011

@veracruz no vsak to, nebolo mi vsetko jedno, ked mi volali bola som v robote, dobre ma to polozilo. Ale nevzdavam sa a verim, ze aj na mna sa konecne usmeje stastie. 😉 😉 😉

boncusik
22. aug 2011

@amiruska ja som už dne bola v robote a hned samé nepríjemnosti aj som lutoval žee somn do roboty išla, no aj tak by si ma počkali ☹ takže neviem či dnešný stres bambulkám pridal na nálade zostat u mna v brušku 😕
ja pocitujem trocha vaječníka a občas sa tak bolest na mrchu a z toho utrogestanu som na nervy lebo ako trocha vyteká vystrašene utekám na wc či ssom to nedostala no už aby bolo 30,08, pojdem na krv do ferticentra nemám to až tak daleko a na obed bude výsledok 😝

amiruska
22. aug 2011

@boncusik Ja tiež cítim sem-tam takú slabú bolesť v podbrušku, presne ako pri mrche. My ideme na krv 02.09. Dúfam, že aj Tebe aj nám to vyjde a budeme najšťastnejšie tehuľky na svete!

zabka1124
23. aug 2011

@luga ty si bola na Sliaci??Mozno mamee aj rovnaku Dr 😀 😀, ta moja ordinuje v ZH, ale laparky robi na Sliaci.Zajtra volam do Iscare v BA, tam to neni problem, viem ze to nerobia vo Fc, mozno skoda, uvidime ako dopadnem🙂🙂!!!Prajem krasne a uspesne snazilkovanie 😉

luga
23. aug 2011

@zabka1124 🙂 urcite nemame rovnaku doktorku - ja mam gyndarku v Ba, tu aj byvam, ale na Sliac som dostala dobre referencie, tak som nevahala a myslim, ze som dobre urobila 😉
dakujem, podobne - nech sa dari a nech vsetko skoro vybavis 🙂
a ja uz mam lieky doma .... je tu niekto, kto zacina buduci tyzden?

luga
23. aug 2011

inak s tym PISCI je to teraz uz ozaj tak, ze si to nempzes len tak vybrat - zevraj "niekto zhora" sprisnil kriteria 😒 ...nerozumiem tomu, ze preco

veracruz
23. aug 2011

@luga a to preco? keby si si vyberala, ze chces mat modrookeho blondaka, tak dobre... ved sa tym vyberaju len "zdrave" spermie, ktorym mame napr. my veeelmi malo...

veracruz
23. aug 2011

@renkita viem si predstavit, asi by som to brala ako istou, pri takom mnozstve... ale dost bolo minulosti... teraz sa tu vsetky sustredime na pozitivnu buducnost...

boncusik
23. aug 2011

@amiruska no dnes som začala špinit 😢 tak ležím ako sa to vyvinie 😖

stastenka42
23. aug 2011

@boncusik ahojky,neud smutná,to špinenie môže byt dobrý príznak uhniezdovania sa embryjka 😉 sama som to mala,neboj 😉

michelitta
23. aug 2011

@boncusik ahoj boncu, hlavne klud a do roboty ani nechod ak by Ta to malo vystresovat.. najblizsie dva tyzdne su rozhodujuce takze sa sebe povenuj ako len mozes, prajem vela stastia 🙂

jozefinka9
23. aug 2011

@boncusik tak ako, všetko v poriadku? prešlo špinenie? držím palce!!!

luga
23. aug 2011

@veracruz , ved prave neviem, preco, tiez nevidim na tom nic negativne, ale tak niekto zase na nieco prisiel 🙄

boncusik
24. aug 2011

Dík holky, že na mna myslíte 🙂
zatial dalej špiním je slabé len ked sa utrem na papaieri hnedej farby no uvidéme ako sa to vyvinie 😖

leontinka27
24. aug 2011

Baby ahoj prosim Vas predtym ako ste isli do ferticentra robili Vam niekde niekto PCT - poskoitalny test???,dakujem

luga
24. aug 2011

@leontinka27 , ahoj, mne nie ... ale nejako mi to neprekaza 😅

leontinka27
24. aug 2011

@luga no ja zasa citam a citam a docitala som sa ze 8 z 10 dievcat co sa snazia otehotniet maju alergiu na muzske spermie.....

boncusik
24. aug 2011

holky tak dnes 8 den po ET mám HCG z krvi 6, doktor že je to tak 50 na 50 ale nadšený moc nebol, takže čakat dalej do 14teho dna ☹

amiruska
24. aug 2011

@boncusik Neboj všetko bude ok. Ja mám byt rozhádzaný po maľovke a nerobím si z toho ťažkú hlavu. Máme dôležitejšiu misiu: ochrániť naše babuľky! Nestresuj sa! Držím palce! Ja musím dúfať, že v mojom brušku ostane aspoň jedna babuľa, lebo zamrazené nemáme, tak by som musela zopakovať celú tú tortúru znova.

luga
24. aug 2011

@leontinka27 , aha, tak ja neviem, ale mne robili z krvi protilatky proti spermiam a to mam v poriadku
@boncusik , pevne verim, ze to bude dobre - tfuj, tfuj, tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre