Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

luga
7. sep 2011

@dorotka_ , ja uz som na konci stimulacie, zajtra idem na odber vajicok

tigi
7. sep 2011

ahojte 🙂
amiruska gratulujem, super ze to vyslo 🙂

@luga ty uz si zacala vcelickovat? 🙂

ja idem na krv na buduci tyzden, tak uvidime ako sme dopadli. 🙂

silvia545
7. sep 2011

@luga držím ti palce,aby si mala čo najviac kvalitnych vajok,nech sa pekne oplodnia a potom pekne uchytia u mamičky v brušku 🙂

tigi
7. sep 2011

@luga akurat som zbadala ze uz si aj skoncila... 😀 drzim teda na zajtra palce 🙂

dorotka_
7. sep 2011

@silvia545 ja som v GF absolvovala IUI 4x bohuzial neuspesne, my sme tam isli, lebo jeden nas znamy lekar nie je gynekolog nam to odporucil, ich tam pozna, no a potom ked polovicka zacala robit drahoty, som si trochu urobila prieskum a aj jeden nas vyborny gynekolog nam doporucil toto centrum FC, tak sme isli sem, a na neho da aj polovicka tak je taky spokojnejsi 😀 , tak sa mi paci taka rodinna atmosfera, su mily, v GF sme mali taky neosobny pocit hoci sa snazili byt mily, uz len nech sa nam dari 😉 , som velmi zvedava dufam, ze uz coskoro mi potvrdia ziadost z poistovne nech mozme zacat 😉

dorotka_
7. sep 2011

@luga tak drzim palce nech je ich vela a potom nech sa pekne delia 🙂

st2
7. sep 2011

kocky ferticent ma aj nejaku web stranku? lebo akosik ich nemozem najst

tigi
7. sep 2011
dorotka_
7. sep 2011

@st2 ja som nasla tuto web stranku www.ferticent.com

st2
7. sep 2011

@dorotka_
@tigi aha dakujem vam , a ja stale blba hladam pod koncovkou sk 😀

dorotka_
7. sep 2011

ja som mala uz ziadost schvalenu v GF, takze teraz to muselo ist nanovo kedze som zmenila centrum len dufam, ze tu prvu nebudu brat uz ako pokus lebo tam sa nic nerobilo ani recepty sa nevybrali 😀 , lebo niekde som citala, ze jednej babe za to, ze si vybrala lieky jej to zaratali ako platny pokus pricom nebola na ivf

noa_33
7. sep 2011

Ahojte kocky. Tak uz mame termin na prvu konzultaciu, v pondelok 12.9 vo Ferticent (Iscare som nakoniec zamietla) u MUDr. Pintera. Kto sa so mnou podeli o skusenosti a info vopred dik 🙂 🙂 🙂

tigi
7. sep 2011

@dorotka_ mojej kamoske to tak zaratali, ked si vybrala lieky, ratali jej to ako platny pokus, aj ked nebola na IVF, pretoze sa im podarilo tesne predtym prirodzene. ale neviem ako je to v tvojom pripade, ale to by ti dufam neratali ako platny pokus.

dorotka_
7. sep 2011

@tigi no dufam ze nie to by som im dala na holu chichi 😀

tigi
7. sep 2011

@dorotka_ a nedalo sa to preniest do ineho centra? vies, ze by si nemusela cakat na opatovne schvalenie.

dorotka_
7. sep 2011

@tigi asi sa to neda, lebo hovorila som ze tam uz mam schvalenu ziadost a doktor aj tak musel vypisat novu on tam asi aj pisal ze sa ziada o novu kvoli zmene centra a ze ta nebola vyuzita, no bolo by to jednoduchsie a rychlejsie kebyze sa to da preniest ale co uz

dorotka_
7. sep 2011

@noa_33 ahoj, ja som do FC uz prisla z ineho centra a hned s tym ze ideme na ivf lebo som uz mala za sebou IUI, ale dr. je mily a aj personal, vsetko ti vysvetli, mozes sa pytat co ta zaujima, ja som mala uz so sebou vysledky napr. laparoskopie, spermiogram si urobili svoj a aj mne spravili na novo tie testy ci nevytvaram protilatky voci spermia a este nieco, lebo som ich mala niekedy z konca roku 2010

tigi
7. sep 2011

@dorotka_ tak drzim palce aby schvalili cim skor.

dorotka_
7. sep 2011

@tigi dakujem dufam, ze do dvoch tyzdnov to stihnu to by sme stihli zacat este aj v septembri inac to ostane az na oktober, a ty ako?

tigi
7. sep 2011

@dorotka_ ja uz som po, cakame na vysledok. buduci tzyden idem na krv. 😉

dorotka_
7. sep 2011

@tigi jej tak to drzim palce nech su same pozitivne vysledky, aj ja uz by som chcela byt po 😉

tigi
7. sep 2011

@dorotka_ dakujem. neboj, to ubehne tak rychlo, ze zachvilocku budes aj ty cakat na vysledok. 🙂

dorotka_
7. sep 2011

😉 uz sa tesim hlavne ak bude pozitivny, tak ja sa na dnes lucim a drzim nam vsetky palce nech sme cim skor tehotne 😵

luga
7. sep 2011

@silvia545
@tigi
@dorotka_ , dakujem vam, dievcata 🙂
a tigi, dufam, ze bude pozitivna - tfuj, tfuj, tfuj 😉

tina4931
7. sep 2011

@dorotka_ Ahoj, mna to vyšlo presne polovicu toho, ako kamarátku v Gin-five a to aj so zmrazením. A hlavne prístup je celkom iný ako som zažila v GF 🙂 , čo bolo pre mňa veeeeľmi podstatné, aj mm bol spokojný.

noa_33
7. sep 2011

@dorotka_ dakujem za info ...ja sa tesim ale aj trosku obavam 😝

amiruska
8. sep 2011

@tigi Ďakujem a držím palce! Na budúci týždeň máme kontrolný ultrazvuk, síce už jeden som absolvovala u svojho gynekológa tento týždeň, lebo som si musela dať predpísať utrogestan, ale ešte nebolo nič vidieť, síce mi hovoril, že on má veľkú fantáziu a nie je problém tie malé fľaky tam domyslieť. Tak uvidíme budúci týždeň!

tigi
8. sep 2011

@luga dakujem. 🙂 ako dneska? budes aj doma teraz? ja som isla na druhy den do roboty, ale veru mohla som radsej zostat doma, dost ma bolel cely spodok 😖

@amiruska chrobatko je este malunke na ultrazvuk, hadam buduci tyzden sa uz trosicku ukaze 🙂

babule co ste po ET, aj vas tak boleli prsia? ja ich mam asi z tych hormonov aj zvacsene a bolia ma dotyk. zajtra som tyzden po ET.

luga
8. sep 2011

@tigi , ahoj, dobre relativne - dnes som tam bola sama - bola to rychlovka (az nato, ze sme meskali polhodiny 😒 a to ma prosili, aby som prisla skor - mi to bolo dobre trapne) ... vycucli zo mna pat oocytov - zajtra (klasika) zavolaju, ako sa maju ...ja som si vzala dva tyzdne dovolenky (od pondelka), takze oddychujem ... ale mna to az tak neboli - zatial som bez analgetik a akurat teraz o pol druhej som si musela lahnut, lebo mi prislo zle (skor od zaludka, podbrusko boli len trosku)
mna po ET boleli prsia priserne, ale len asi 4 dni, potom to preslo a mne bolo jasne, ze to nevyslo ...tak hadam to bude u teba dobre znamenie 😉

tigi
8. sep 2011

@luga my sme tiez minule meskali asi 20 minut, ale to bola iba kontrola tak to sa dalo. tfuj tfuj, nech sa tym tvojim vajulkam malinkym pekne dari a zajtra nech absolvujes pozitivny telefonat. mne trvalo asi tyzden kym som sa zacala citit lepsie, najskor tie vajecniky, tie boleli dost, potom brucho, az som mala pocit ze schytavam ohssko, ale teraz je uz dobre, az na tie prsia a sem tam citim podbrusko, ale to je uz malina.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre