• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@lienkalienocka hovorili za 2 tyždne :wink: ony asi zavolajú,ked bude žiadost schválená,,maslím si,že by mali aj zavolat,ked budú vysledky HPa chlamídií :slight_smile: u mna to bude piatok,čo budú 2 tyždne :wink:
21. jan 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka neboooj,,mysli do budúcnosti a pripravuj sa na tehulkovanie :slight_smile:
21. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: no ved toto,či sa nebudem s náhodou stresovat preto,lebo tomu nerozumiem :grinning: :grinning:
21. jan 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ja som bola vo stvrtok :slight_smile: lenze mam ist k inemu lekarovi a muz ma len stvrtok volno, potom ide do prace. tak neviem ci mam zavolat ten druhej ze sa chcem preobjednat. a ked pridem do fc tak este nebudu? tak neviem ci cakat ci co
21. jan 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 , nemas sa preco stresovat :slight_smile: .... vy idete na istotu :wink:
21. jan 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka len počkaj zatial,,alebo tam vo štvrtok zavolaj,či majú vysledky,aby si tam zbytočne nechodila :wink: ja si myslím,že ony nám budú určite volat :wink:
21. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mojaaaa,tak pekne si to napísala :wink: ja iny výsledok ani nechcem očakávat,,teda ani neočakávam :wink: len pozitýýýýývne výsledky :slight_smile: a teba to čaká tiež :slight_smile:
21. jan 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 tak teda pockam, popripade tam skocim v piatok ked uz budu :slight_smile:
21. jan 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka potom napíš či máš už vysledky,,ja by som mala mat hned po tebe :wink:
22. jan 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 už sa strašne tešim a verim
22. jan 2012 o 16:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 jasne, ozvem sa :slight_smile:
22. jan 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuska16 to je hlavnéé verit a mysliet ,že to dobre dopadne :wink: nech ti v hlavičke chodia len pozitívne myšlienky :slight_smile:
22. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ty si bola 12.vo FC?teraz neviem,ale asi si ta mylim s jednou babou tá bola sa mi zdá 19. :wink:
22. jan 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no 12. ked sme tam boli tak tam nikto nebol. aj nam to bolo cudne ze preco tam nikto neni :slight_smile: prosim ta maju sa davat tie "sacky" na topanky? :grinning:
22. jan 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka my ked sme tam boli v piatok,tak nás bolo dost :wink:
:grinning: nie,iba ked ide mm na spermijky a potom,ked pojdeš na odber,mm bude potom stebou na izbe,tak vtedy si ich dá :wink: ja som si ich nedávala ani,ked som išla na wc :wink:
22. jan 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 som nevedela :slight_smile: dakujem. lebo muz ich mal ked bol na odbere a nikto mi nic nepovedal. a to sa deje vsetko tam na tej druhej chodbe? som to tam nestihla ani omrknut jak som bola vyklepana :slight_smile: a presso maju straaasne silne. muz im to tam vypol :slight_smile: potom nejaky chlapik ze ja vam pomozem. to bol kto prosim ta? taky v okuliaroch
22. jan 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ano na tej chodbe,,vlavo je wc a v pravo su celkom na konci chodby izby a hned oproti izbám sa robí odber aj vklad :wink: spoznáš to tam neboooj :grinning: :grinning: plusom je to,že može byt tvoj mm s tebou na izbe aj pred odberom aj po odbere :wink: no ten moj tam pri odbere behal von,,dnu,,von,,dnu,,bol viacej nervozny než ja :grinning: :grinning: ved aj ja som pozerala na toho chlapa kto to je :confused: asi majú nového neviem presne :slight_smile: ale ked sme tam boli,tak čo boli pred nami pary,tak si ich volal,,nemám ani šajnu kto to je :confounded:
22. jan 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 @lenkalienocka,baby to je embriolog:slight_smile::slight_smile: tak ja idem v patek na KET,paráda teším sa aj bojím..slizku mám 12 deň 9mm,tak už tlacim utros,ble:slight_smile:
22. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta ahááá,,no ešte som ho tam nevidela,,až teraz :wink: bol tam aj predtym alebo je nový :slight_smile: kolko si dávaš vložit jedno alebo dve :wink:
23. jan 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no ak to bol taký mladý,čierny s brilami,tak by to mal byť on..sem tam tam býva ešte sanitar,keď majú toho veľa..ja som tam bola naposledy pred 3 mesiacmi,takže neviem,možno sa zmenil:slight_smile: no určite dve..však keď sa nemá uchytiť ani jedno,tak nech to máme naraz z krku..nie,potom o ďalšie 3 mesiace ďalšie sklamanie:frowning2: potom pôjdeme na 2 ivf,myslím že to by malo byť už kvalitnejšie:slight_smile:genetic testy máme ok,ešte riešime čosi v brne,lebo to tu na sk nerobia,takže rátame že už pôjdeme na istotu..no a mne vsetky vitamíny a kyseliny ušami lezu:slight_smile::slight_smile: vy kedy SIlvi,febr?ja mám pocit že teraz na cakacke nie je nikto..
23. jan 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 tak uz sa tesim na spoznavanie :unamused: bolo tam tiez take chlapciatko a aj neho si volal on. nas volala slecna-pani. strasne sa hanbila ked nam to rozpravala :grinning: mna tam bude muz plieskat ze uz sa zobud lebo ja sa bojim narkozy ze sa nezobudim :unamused: mozno blba otazka ale pri vklade tam budem sama? co som panna maria ze si to urobim sama? ja tam chcem muza! :frowning2:
@michelitta hej bol cierny s okuliarmi a mal kratke gate co som si vsimla. inak prijemny :wink:
23. jan 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka nie moja,pri vklade nie si sama,so mnou tam sedel dráhy a všetko sme spolu plodili:slight_smile: ešte sviečky mohol zapáliť Pinto a romantika jak vysita:slight_smile::slight_smile:
23. jan 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta :grinning: :grinning: super, si ma potesila :grinning:
23. jan 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta áno bol to ten mladý :wink: no ja som ešte nanho nenarazila :grinning: máš pravdu,,a je vačšia šanca,ked sa vkladajú dve :wink: nám vkladali jedno aj sa uchytilo :slight_smile: a vidíš ako to dopadlo,,to som v živote nečakala,že by sa takéto mohlo stat nám :frowning2: :cry:
23. jan 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka :grinning: ja som sa bála tak,že sa nezobudím,ked som išla na laparku :grinning: :grinning: ale odber,to je za chvílku :wink: behom 10 min. som bola na izbe :slight_smile: horšie to bolo,ked som ešte taká omámená volala mojmu,lebo sa išiel zatial najest :wink: len po pamati som mu volala,čo som ešte poriadne nevidela na mobil,,a potom sa namne smial,lebo som mu povedala,,že už som spravenáááá :grinning: :grinning: pri vklade bude mm pekne pri tebe,,aj foto dostanete,,dr.vám ukáže aj embryjko pred vkladom ako vyzerá :slight_smile:
23. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 :grinning: :grinning: hej, hovoril ze iba na tri min ma uspia. a kolko si tam potom este lezala? lebo si neviem predstavit ze by som taka mala ist domov a nebodaj do prace :unamused: joj, tak sa tesim a aj stresujem zaroven :wink:
23. jan 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ale hodinku si ešte poležíš,,prinesú ti čajíček a koláčik,,zmerajú tlak a potom ešte počkate na dr.a poviem,čo bude dalej :wink: aj embryologička nás potom informovala aké sú spermijky a kolko folikulov bolo :wink:
23. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no mne sa presne toto stalo,aj som sa normalne s mm po ceste domov pohadala,lebo anesteziolog nam hovoril pred odberom ze ma dvojicky a mne moj mm povedal,ze to bolo po odbere ked som tam lezala a ja ze nie,nie,nie,ty si mimo,az som potom si zistila cislo na toho anesteziologa a mu volala,ze kedy to bolo a on ze to bolo po odbere :D NEVIEM,pekne halucinogeny to tam davaju asi :slight_smile:))))))))))
23. jan 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 to tak rychlo povedia? ja ze na dalsi den zavolaju ze mate tolko a tolko. tak to je super :slight_smile:
23. jan 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta :grinning: :grinning: je to sranda po tej narkoze :wink:
24. jan 2012 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok