• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@silvia545 no teraz si ma nepotesila.a to nepisali,ze preco neschvaluju?A ze sa slovaci nerozmnozuju.Vsak nam v tom brania.Nie ze by sa tesili,ze niekto este v tomto svete chce mat deti.A to ma serie najviac,ze roky platime do poistovni a za nase peniaze nam este oni davaju podmienky. :angry: Slovenskooooo :grinning:
4. feb 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 @kristina81 baby dúfam, že vám tie žiadosti schvália, ja som čakala 2 mesiace vo VšZP, schválili ju koncom decembra
4. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco 2 mesiace????to im tak dlho trva precitat jeden papier a podpisat?a ja ze v aprili uz budem tehu. :frowning2:
4. feb 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 papiere sme mali v centre už v októbri, ale potom ešte chceli nejaký nový papier potvrdiť od gynekologa, pri 1.ivf to nebolo treba, takže koncom októbra, začiatkom novembra odosielali z centra žiadosť, a 27.12. nám volali že je schválená :slight_smile:
4. feb 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 akú máš poisťovňu?
4. feb 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja union.ale natejto stranke som asi jedina. :grinning:
4. feb 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 hlavne že keď sa menili poisťovne boli všade a aké oni majú výhody ............ a podobne :unamused: .......... ešte dobre že som si ju nezmenila, aj keď som nad tým uvažovala
4. feb 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ja si myslim,ze kazda ma neaku vyhodu len skoda,ze mozme byt len jednu. :slight_smile: Ale je to cele dost na nervy.A spon ty uz mas schvalenu a budes o par dni tehu. :wink: drzim palce aby vam to vyslo!!
4. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 ďakujem, zajtra idem do FC na kontrolu, už som začala som stimulkou od stredy som pichala gonal, a od zajtra merional, takže už o chvíľu budú konečne aj // :grinning:
4. feb 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco samozrejme,ze budu. :wink: A to naco musis ist na kontrolu?mne dr. hovoril,ze na raszt folikul budem chodit doma k mojmu.
4. feb 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 na 5 deň po pichaní gonalu, ako sa vyvíjajú folikuly a či je všetko v poriadku
4. feb 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco to som nevedela.to nehovoril.a to som tiez nevedela,ze oni su tam aj cez vikend.
4. feb 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 ja som tiež bola z toho prekvapená, ale milo, inač to majú aj na stránke napísané, že podľa objednávok robia aj cez víkendy ............ minulý rok som bola na odber vajok v sobotu
4. feb 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco a to sa vam nepodarilo?
4. feb 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 1.ivf nevyšlo :frowning2: .......... ale teraz to určite výjde :wink:
4. feb 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco urcite anooo..a nemali ste zmrazene,ze zas si pychas?
4. feb 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 nemáme žiadnych mrazačikov, možno budú teraz ........ aspoň tak by som to chcela pre istotu do budúcna
4. feb 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babenky za podporu ale bohužial sa nepodrilo oplodnit to nase jedine vajicko hmmm
5. feb 2012 o 09:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuska16 :frowning2: :frowning2: tak ma to mrzí,,aj ti povedali,prečo sa to nepodarilo,,čo sa stalo? :frowning2:
5. feb 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco :fearful: fúúha neblázni,že 2 mesiace,,ja mám tiež VšZP,,ty kokooos a ja čakám,že by mi už mohly tento tyžden volat,že je schválená :confounded: no toto je už totálne v ... :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 :grinning: no ja som zase verila,že v marci budem už tehu :grinning: tá poistovna mi zmarila plány :grinning: :grinning:
a máš pravdu,chcú,aby sa deti rodili a ony robia toto :angry: to musí schvalovat takéto niečo asi taky,čo má deti na každom kroku a nevie,aké tažké je toto čím my všetkym prechádzame :frowning2:
5. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no do telefonu mi povedal dr. len tolko že bohužial sa nepodarilo oplodnit a že po mrche na kontrolu a potom sa uvidi co sa da este robit
5. feb 2012 o 09:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ja si dam radsej kafco :slight_smile: a potom mozno aj :wink: v novembri? :confused: sak by som bola uz sediva z toho cakania :unamused:
@kristina81 ahoj, keb budes mat prilezitost, tak sa spytaj, lebo toho vela nevieme. ja som tiez hovorila, ze co nepockali aspon rok :unamused:
5. feb 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuska16 ahoj. a to by si akoze mohla hned potom dalsi cyklus znova ist na odber? tiez mi to je luto. prvykrat ste boli?
5. feb 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka nie nie on urcite mislel neake visetrenia už sme boli 2krat a ani raz sa nam nepodarilo oplodnit ani jeno vajicko prvi krat sme mali 3oocyti a teraz jedno
5. feb 2012 o 10:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuska16 aha tak. lebo vraj cim viac ivf tym vacsia sanca. tak potom asi to bude tak
5. feb 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545pitala som sa vcera doktora že ako to je stima mojima vejecnikmi a povedal mi že to nikdo eoplivni nevies neaku temu na to alebo radu co by som mala uživat
5. feb 2012 o 10:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuska16 no poviem ti,že my dve sme na tom rovnako :frowning2: ja som mala pri 2 ivf 4 vajíčka a len jedno sa im podarilo oplodnit a to bol náš milovany anjelik :cry: tiež sa bojím ako budem reagovat na lieky a skúsim sa ho potom spytat,či by sa nedalo predpísat nejaká vačšia stimulka na ti moje vajká :confounded: asi sa to fakt nedá ovplivnit,,neviem,čo by som ti poradila,,ja beriem od oktobra aj tie kvapky od DR. Valoviča Femi kvapky,,tie sú dobre na vaječníky a ešte som pila čaj zo železníka lekárskeho,ten je dobry na funkciu vaječníkov,,len sa nesmie pit v tehu :unamused: ja som už tiež hocičo študovala tu na nete a nenašla som nič :confounded:
5. feb 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka no moja mi hovor to čakanie je ešte horšie na tú žiadost ako ked si po ET :grinning: ja už asi začínam aj šediviet :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ked mam pravdu povedat, tak mna to uz preslo. ked to budu schvalovat, potesim sa, ked nie tak ideme v lete na dovolenku a potom to zacnem riesit s financiami. predsa to neni lacny spas :frowning2:
5. feb 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok