Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
3. feb 2012

@kristina81 ahoj 😉 ak máš VšZP tak žiadost posiela FC 🙂

kristina81
3. feb 2012

@silvia545 to viem.nie som a musim si ju zobrat sama.vo stvrtok mi volali z FC,ze mam vysledky ok takze mi posielaju domov ziadost.pravdepodobne v pondelok dojde a po robote to moc nestiham a nechcem velmi chybat ak nemusim.preto som sa pytala ci to moze aj priatel alebo len ja.A o tom si nepocula nahodou ci aj union poistovna prestala schvalovat alebo len dovera?

silvia545
3. feb 2012

@kristina81 juuj tak to neviem,,hádam napíšu baby čo majú Union 😉

kristina81
3. feb 2012

@silvia545 no dufam,ze nebudem mat taku smolu. 🙂

camelco
3. feb 2012

@kristina81 držím palce, aby ti to schválili 😉

michelitta
3. feb 2012

@dorotka_ myslis cez ten Cookovy kateter?🙂 neviem zlatik,kedy to rozmrazovali,my sme boli na izbe a prisla embryologicka,ze sa ich podarilo rozmrazit a ze sa pekne vyvijaju..ale kedy to robili,to ani neviem..a to som ani netusila,ze by sa nemohli nejak rozmrazit 😖 drzkaj sa!

michelitta
3. feb 2012

@luga ahoj moja,to som ani nevedela,ze si potratila :( to sa vam podarilo prirodzene otehotniet?a v ktorom tyzdni,to mi je luto..zas vidis,my tu zeny vsetky trpitelky a nakoniec nasi milovani maju ten problem..a vsetko si to odnesieme my ☹ s hovori,ze ked su spermijky nizsej kvality,aj to embrio nie je dost silne..my mame pocet,rychlost ok,ale asi sa pojde na fragmentaciu :( uvidime..Kedy pojdes Luga do toho z nova,budem ti drzat palce!

camelco
3. feb 2012

@silvia545 škoda, že to teraz nevýjde, možno na budúce ..... veď v nedeľu budem vedieť viac, aspoň by sme zašli na kávu 😀 alebo sa ponúkneme kávou priamo v čakárni 😀 😀 😀

lienkalienocka
4. feb 2012

@luga ja stale dufam ze to bude ok 🙂 za dva tyzdne volaaaam 😉

lienkalienocka
4. feb 2012

@silvia545 na jeden dusok s ato da inak ma napina 😒 a co sa tu udialo nove?

luga
4. feb 2012

@michelitta , v poho , bol to mikroabort na konci piateho tyzdna - dlho som sa netesila 😒 ... a ano, bolo to po prirodzenom otehotneni .... dakujem za palce 🙂 - verim, ze to vyjde .... aj vam 😉
@lienkalienocka , musia to nejako v tej poistovni riesit - neschvalovanie ziadosti nie je riesenim - snad to bude skoro

lienkalienocka
4. feb 2012

@luga to by bolo ake nespravodlive keby iba dovera prestala schvalovat. ja mam tiez pocit ze to dopadne dobre 🙂 najprv som stresovala ale uz je to ok 😉

silvia545
4. feb 2012

@camelco no to dúfam,že sa tam stretneme 🙂 možno ked pojdeš na ET a ja pre liečiky 🙂 ja čakám ze by mi už mohli aj tento tyžden volat,že žiadost je schválená 🙂
a ešte prinesiem aj šampus a rozlejeme si to tam 😀

silvia545
4. feb 2012

@lienkalienocka 😀 já som už tak zvyknutá na ten čaj,že fakt ho už pijem ako vodu 🙂 ved už dlho ho pit nebudeš a to ešte vydržíš 😉 zatial nič nové,,čakáme na schvalenie 😉

tinuska16
4. feb 2012

no tak už som doma po odbere celkom sklamana mali sme 7 ale iba jedno schopne hmmm to je smola minule boli aspon 3 takže neviem čo stoho bude ved zajtra sa dozvieme ale už tomu nedavam velku nadej

luga
4. feb 2012

@lienkalienocka , maju noveho "poradcu" - tak skusa "setrit" - len asi na nespravnych miestach 😝 😝 😝

luga
4. feb 2012

@tinuska16 , juuuuj 😒 ..... drzim palec , aby bolo kvalitne a nech je z neho babo 🙂

lienkalienocka
4. feb 2012

@luga no tak ten ma asi uz dieta normalnym "sposobom" alebo je to nejaky stary chren, co tomu nerozumie! 😒
@silvia545 prave som ju kupila a idem si ju uvarit. ja ju budem pit len do ovu, co ak sa nam podari normalne? 😉 (ze ha ha) ty si podavala min tyzden vsak? ci tento?
@tinuska16 mysli pozitivne, urcite bude z neho velky bojovnik a dotiahnete to az do konca. drzim palce.

silvia545
4. feb 2012

@lienkalienocka toto je už druhy tyžden,,tak dufam,že na druhy mi volajú 🙂 jednej babe schvalili za dva tyždne,tak dúfam,ze aj mne 🙂 piju každy den okrem dní,ked máš ms 🙂

silvia545
4. feb 2012

@tinuska16 držím palce,,určite to bude bojovníček 🙂

lienkalienocka
4. feb 2012

@silvia545 ja som citala praveze, ze ju mas pit od ms do ovu, lebo pocas tehotenstva by sa nemala.no tak to v priebehu buduceho tyzdna by malo byt. drzim palce

silvia545
4. feb 2012

@lienkalienocka ja som to čítala zase inak 😀 to viem,počas tehu sa nepije,,ale niektoré pijú už ku koncu tehu 😉 pije sa iba do dna ET,potom už nie 🙂

lienkalienocka
4. feb 2012

@silvia545 su to sice iba bylinky, ale neovplyvnuju lieky co predpisu vsak? jasne, to som uz bola informovana 🙂

silvia545
4. feb 2012

@lienkalienocka myslím,že by nemali,,viem,že viaceré pili až do ET 🙂 tak ti pripíjam na zdravie s alchemilkou v šálke 😀

camelco
4. feb 2012

@lienkalienocka držím palce aby veľmi bojovalo, určite to bude bojovník

dorotka_
4. feb 2012

@michelitta no ten som myslela xixi 😀 , tak som zvedava ako to bude u mna ked mne ich budu rozmrazovat az po zavedeni toho Cookovho katetra, dufam, ze sa pri tom cakani nepocuram 😀 kedze mechurik musi byt plny

dorotka_
4. feb 2012

@tinuska16 drzim palce

kristina81
4. feb 2012

@camelco dakujem a velmi dufam aj ja. 😉

kristina81
4. feb 2012

@lienkalienocka ahoj.veru nestresuj,to nam nepomoze. 😉 No dufam,ze v pondelok mi uz dojde postou ziadost z centra a tak idem do poistovne,aj ked nie do dovery,a ja sa na to schvalovanie ziadosti opytam a dam vediet.Nemozeme mat taku smolu aby to prave teraz prestali schvalovat ked sa do toho pustame. 🙂

silvia545
4. feb 2012

@kristina81 veru tak,spytaj sa na to a daj vediet 🙂 predchvílou som čitala na jednej teme,čo písali tam baby,že neschvalujú niektoré poistovne žiadosti 😖 a že teraz im ešte len podochádzali schválené zo VšZP,čo mali ešte podané v novembry 😖 no mna už z toho picne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre