• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
@wejbynka
@silvia545 babule gratulujem :slight_smile: aj ja uz chcem apriiiiiiil :sweat_smile:

a nie je tam ta pani nervozna, ked jej vyvolavaju baby, ze ci uz maju schvalene, cize ked su netrpezlive? :grinning:
9. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka :grinning: asi len len tesne mi to vyjde :wink: ktovie prečo :confounded: :angry:
9. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisian dakujem :slight_smile: asi si už na to zvykla :grinning: bola milá a ešte mi popriala veľa šťastia :slight_smile:
9. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisian urcite nieee , je velmi ochotna by som povedala:slight_smile:...heh:slight_smile:....
@silvia545 no len tak tak ale podla mna stihnes ale ja byt tebou tak este v stredu tam zavolam ze ci uz je to na posielani aspon:slight_smile:....heh silvi?...inak kolko cca trva odo dna prveho pichu az po transfer?...
9. feb 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka na 12 den je tuším odber :wink: a na 3 den po odbere je ET a ked je PK tak na 5 den byva vklad :wink:
9. feb 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 fiiiha to ide vsetko velmi rychlo:slight_smile:...to je super.....a na odber ked pojdeme tak uz musi dat drahy spermosky?.....ci kedy?:slight_smile:...ja soms toho jelen a pinto nic viac nepovie:Dpokial sa nespytam:slight_smile:
9. feb 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka :grinning: to je celý dr. :wink: on viac nepovie,iba koľko má,,ked chceš vedieť viac musíš sa ho spýtať :wink:
ked pojdeš na odber tak aj mužík dá potvorky :slight_smile: musí dať :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 uz sa neviem dockat, inak pinto vravel ze nemam sexovat az po vklade, preco nevies?
9. feb 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka asi preto,aby sa ti predčasne neuvolnili folikuly :wink: a po vklade by som to ja určite tiež neriskovala,,nie sme ako iné,čo otehotneli prirodzene :wink: my si musíme dávať potom veľký pozor :slight_smile:
9. feb 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka a potom ešte pred odberom mm spermijek,,nesmú byť staršie ako 4 dni :slight_smile:
9. feb 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 nesmu byt starsie takze ked nam daju termmin tak aby mali maximalne 4 dni hej?...potom su uz ,,po zaruke,,?
9. feb 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka áno,,5 dní je už veľa :wink: nesmú byť staršie najviac ako 4 dni :slight_smile:
9. feb 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 Ahoj.Gratulujeeeem!!!!!To si sa nepytala,ze odkedy nebudu preplacat?Komu treba inak volat do poistovne?Ja sice nie som vseobecna ale u koho sa treba informovat?
9. feb 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 dakujem :wink: to som sa veru zabudla spýtať :confounded: skús sa informovať vo svojej poisťovni,,ja som si číslo našla na nete :wink: neviem,teda či to je naozaj pravda,,ale tak mi to povedala tá pani vo VšZP :frowning2: ti poviem,to je už hrúúúza čo robia tie poisťovne :angry:
9. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ja som nasla na moju poistovnu len neake beyplatne cislo.No hruuuuza veru.Ale ty to mas uz zasebou. :wink: Ja to skusim az o dva tyzdne.Dufam,ze sa este zmestime do limitu. :slight_smile:
9. feb 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,pocula som skvele recenzie na centrum Ferticent,ak sa najde niektora,ktora mi poradi,co sa tyka ivf a vsetkeho okolo toho budem vdacna :wink: ...dakujeeem pekne a drzim palceky kazdej snazilke
9. feb 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 , ahoj :slight_smile: co by si potrebovala vediet presne?
9. feb 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ferticent je najlepsi;)vo vsetkom;) ak si sa rozhodla pre ivfko tak jedine pre ferti;)
9. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga
@wejbynka ahojte,chceli by sme ivf a pocul som,ze by tam ivf vyslo tak 250 eciek a nejde mi to do hlavy,ked v kazdom dalsom care je to vyse 1000eciek...mame slaby spg 97% morfo,tak neviem,co nam bude treba
9. feb 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 predpokladam ze to isteee ako aj nas, aj my mame slabe spermosky:slight_smile:....no je rozdiel v tom ze toto centrum nechce klamat ludi o peniaze a niesi pre nich len zarobok a cislo, tu je taka domacka atmoska, navyse vsetko teda skoro vsetko hradi poistovna , iba za lieky doplacas cca tych 250e ale moze aj menej mna lieky stali 160e:slight_smile:.....takze preto:slight_smile:....IUI vam urcite neodporucia hned pojdete na IVF alebo ICSI::slight_smile:
10. feb 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 a skúšala si volať aj na to číslo :slight_smile:
10. feb 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 , ano, je pravda, ze vo Fc sa vela "veci" neplati ... napr. ICSI a PK ... cize ano, IVFko ta vyjde do tych 250 eur - len doplatok za lieky ..... samozrejme, keby ste chceli a potrebovali mrazenie embryi, SPF alebo napr. PISCI, tak za to sa plati uz zvlast - sumy ti ale neviem povedat - nepamatam uz
10. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 nie nevolala.Ziadost som podavala len teraz pondelok.zavolam az o dva tyzdne.tebe to za ako dlho schvalili?
10. feb 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 ja som tiež volala po 2 týždnoch a 3 dni :wink:
10. feb 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 tak tam potom zavolam aj ja tak. :slight_smile: Len sa bojim toho,ze mi ju odmientu.Neviem co urobim v tedy.Hladala som na FC stranke cennik ale nenasla som.Nevies nahodou,ze ako samoplatca to kolko stoji?Jedna tu myslim pisala 1300,Ze by?
10. feb 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545
@luga zeny moje, pocujte je normalne ked mam po 2. dni pichania krce v brusku?...niesu su moc silne ale nemozem robit moc namahave prace potom ma normalne zacne pichat v bruchu, preco?...dufam ze sa nic zle nedeje?:slight_smile:
10. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka skús zavolať do centra, už nemám letáčik, skús prečítať, či tam niečo nie je napísané, a s tým sexíkom, to je kvôli tomu, aby ti nepopraskali folikuly :wink: ......... v utorok sa dokyho na všetko opýtaj, dokonca aj na ten sexík, uvidíš čo ti povie ........... ale určite je všetko v poriadku :wink:
10. feb 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka mna len boleli vaječníky pri stimulke,ale to je normálne,ked sa berú hormony :wink: krče som nemávala,,vieš čo skús zavolať do centra aj dnes a spytať sa na to :wink: možno aj dnes tam niekto bude až majú kočky na kontrolu :slight_smile: a prečítaj si letáky ako napísala camelco,aké sú tam nežiadúce účinky :wink:
11. feb 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco a ty ako pokračuješ??? :slight_smile:
11. feb 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 aj mne sa zdá tych 1300eur a ešte k tomu lieky :slight_smile: ale to neviem kolko by vyšli ako samoplatci :unamused:
11. feb 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok