Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

leon123
14. feb 2012

Ďakujeme Silvinka, aj Tebe krásneho Valentína 🙂 😉 😀 😎

camelco
14. feb 2012

babulky prajem vám krásneho valentína 😉

camelco
14. feb 2012

idem si prečítať čo ste tu popísali

silvia545
14. feb 2012

@leon123 Neni začo 🙂 dakujem 😵 😵

silvia545
14. feb 2012

@camelco no moja len čítaj,,čítaj 😀 a ty ako?drobček je už v brušku 😉

camelco
14. feb 2012

@silvia545 áno, od včera je v brušku, 8-bunkový bojovníček, takže uvidíme čo nám prinesie za 14 dní 😉

leon123
14. feb 2012

@camelco veľa šťastia,držíme palčeky a veríme, že budeš prvá snežienka tento rok 🙂

wejbynka
14. feb 2012

@silvia545
@camelco
@lienkalienocka
@luga nooo kocky takze boli sme dnes vo fc na tej kontrole, gonal som ani nestihla vybrat cely a Pinto bol v nemom uzase kolko vela a ake krasne mame foliulky🙂....dalsia kontrola vo stvrtok a vyzera to tak ze v sobotu bude odber🙂.....dnes prva davka merionalu a centrotide, tak to vyzera ze mi aj nieco ostane🙂...tak ked budete chciet napiste🙂.....silvia tebe uz volali z FC?🙂

silvia545
14. feb 2012

@wejbynka jeeejda 😉 no supeeer,,určite budete mať aj mrazáčikov 😉 no moja ide ti to rýchlo,,čochvíľa budeš tehu 🙂 ešte mi nevolali 😖 dúfam,že do konca týždna zavolajú 😉

camelco
14. feb 2012

@wejbynka to je supeeeeeeeeeeer, takže všetko je v najlepšom poriadku, a ty si toľko bála 😉
@leon123 ďakujem 😉

silvia545
14. feb 2012

@camelco júúúj,tak tehulka naša pekne sa staraj o chrobáčika 🙂 pekne ho hladkaj,,rozprávaj mu 😉 máte aj mrazáčikov? 😉

camelco
14. feb 2012

@silvia545 nemáme ☹ z 9 vajok, boli zrelé len 2 a nakoniec vyšlo len 1, ale rozpravám sa s ním a mám pri sebe takého chutného macka, takže mu dohovárame dvaja 😀 ............ dúfam, že už ti čoskoro zavolajú a začneš aj ty 😉 ........... dokonca mám aj pyžamo s mojou obľúbenou postavičkou, somárik z macka Pú 😀

silvia545
14. feb 2012

@camelco škoda ☹ my sme mali tiež len jedného bojovníčka a to bol náš anjeliček 😉 určite bude ten pravý a zabojuje 🙂 ja som tiež synčekovi stale niečo vravela,,hladkala ho 🙂 no keby ma tak niekto videl,by si pomyslel 😀 😀

camelco
14. feb 2012

@silvia545 nech si každý myslí čo chce, tento týždeň mám dovolenku, takže tu tak pekne vegetím, a ďalší pôjdem do roboty aby som na to myslela čo najmenej, veď vlastne uvidím ako sa budem cítiť

tigi
14. feb 2012

ahojte babule 🙂

dlhsie som sa nehlasila, mali sme pauzu, avsak teraz sa k vam opat pridam. v piatok ideme podat ziadost. ja som si musela odbery na HP aj chlamky urobit u svojho gynekologa, neviem preco, ale tak nevadi. uz to mam hotove, mam potvrdeny aj ten odporucaci list od gynekologa, tak pomaly sa to znova rozbieha.

drzim vam vsetkym moc palce, @luga tebe moja hrozne moc, nech je to tfuj tfuj tentokrat pozitivne 😵
@silvia545 silvi tebe tiez strasne moc fandim, nech sa to podari 🙂
@camelco tebe drzim palce na krvicku o dva tyzdne 🙂

camelco
14. feb 2012

@tigi ďakujem, aj tebe nech to tentokrát výjde

evickav
14. feb 2012

@camelco tak som sa dočítala,že miminenko už je tam kde má byť, u maminky v brušku,,, držím palčeky 😀
@silvia545 v tej poisťovni tuším zaspali,,,

musím vám napísať,že dnes som volala do gf,aby mi nachystali výsledky,že prechádzam do Brna,,, no tak bola na mňa hnusná tá sestrička, že to som ešte nepočula,,, že jasné,vyšetrenia sme vám porobili my a teraz idete do Brna,,, ten komentár k tomu... škoda hovoriť,,,
vo fc mi Pinter ešte zaželal,že nech sa nám to podarí a bol fakt milý,,,
vybrali ste si určite správne centrum a ja vám všetkým držím palce,,, aj keď nepôjdem na ivf vo fc, občas si vás prečítam

camelco
14. feb 2012

@evickav to preto bola taká "milá" lebo im práve odišli euráče!!!! strašne držím palčeky aby ti to v Brne vyšlo, vraj majú veľmi dobré výsledky 😉 ........... sem tam čítam aj tému slovenky v reprofite, dúfam, že nám priebežne budeš dávať infošky čo a ako 😀

evickav
14. feb 2012

@camelco 😀 😀

lienkalienocka
14. feb 2012

@luga aha 😉
@kristina81
@silvia545 takze baby. no dr ma teda vobec nepotesil. dal mi sice ziadost vypisanu, ale stale hovoril, sak to pride neschvalene a podate si odvolanie. potom zas ze aj tak to nevybavia. muz vyberal vysledky zas mu to povedal. uz chcel hodit vysledky o zem a ze odide, ale ze posledny krat to vydrzi. ked to neschvalia ideme inde.

camelco
14. feb 2012

@lienkalienocka to čo také ofuky robia s tými žiadosťami 😠 😠 😠 ............ dúfam, že to nakoniec bude dobré, a že to schvália

lienkalienocka
14. feb 2012

@wejbynka len tisko zavidis, samo ze v dobrom 😉 nech mate veeeela dobrych folikulov a nech sa dobre oplodnia 😉
baby, naco mate ten list od svojho gynekologa? mna k nemu neposlal 😕

lienkalienocka
14. feb 2012

@camelco verila som, ze to schvalia, ale po dnesku som stratila vieru. ked ti to dr. dookola omiela tak uz aj prestanes verit. idem to zachvilu odniest do poistovne, tak sa tam spytam co sa deje 😖

camelco
14. feb 2012

@lienkalienocka dúfam, že v poisťovni ti povedia, že čo sa deje, akú máš vlastne poisťovňu, možno si to aj niekde písala, len si to nepamätám

wejbynka
14. feb 2012

@silvia545 dakuuuujem moc, mala som fakt super pocit z toho ze je vsetko tak ako ma byt a aj lepsie🙂...mrazacikov nebudeme mat sme sa dohodli, lebo sa bojime zmrazovania a rozmrazovania, ale chcela by som sa s pintom porozpravat o moznosti darovania vajicok🙂....ak by to bolo mozno samozrejme🙂

camelco
14. feb 2012

@wejbynka a prečo nechcete aj mrazáčikov?

lienkalienocka
14. feb 2012

@camelco teta v poistovni sa len usmievala, ze ona nevie. nevedela mi dat ani cislo, na ktorom si zistim, v akom stadiu je ziadost. takze som prd vybavila. asi tak. keby som mohla, tak reveeeem jak o dusu ☹ zacina mi to liezt na nervy, priznam sa

wejbynka
14. feb 2012

@camelco ked ja som vela o tom citala a aj pocula zevraj to vajicko po rozmrazeni neni take ake ma byt ze nema taku kvalitu a ze je po zmrazeni viac potratov:(...tak sa toho bojim:(....radsej sa znova napicham🙂....nieje to az take zle , az na to ze sa citim jak balon:(...jaj

wejbynka
14. feb 2012

@camelco siiilno drzim palceeeeeeeeee aby vsetko dopadlo co najlepsie🙂....a budes tehu🙂

camelco
14. feb 2012

@lienkalienocka hlavu hore moja, určite sa to vyrieši 🙂
@wejbynka ten balon je super 😀 a ďakujem o chvíľu budeš aj ty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre