• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@dorotka_ tak veľmi si prajem,aby sa nám to všetkym podarilo a zostali všetky tehu :slight_smile: tie čo možu byt tehu prirodzenou cestou nevedia,čím všetkým musíme prechádzať,kolko stresu prežívame :confounded: a niektoré si to ani nevedia vážiť,že toto nezažívajú a najhoršie je,že ani vlastné deti si niektoré nevážia :frowning2:
13. feb 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kristina81 takze idem zajtra podpisovat :slight_smile: ze aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! normalne som z toho happy :grinning: nad tym rozmyslam aj ja, ze ked to bude na spadnutie tak idem na pn. no este uvidim ako to bude v praci. mne to tiez asi vyjde na april najskor, bo teraz som v strede a kym to schvalia tak ubehne aj mesiac. takze april to isti :wink:
13. feb 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som poradiť dobrého odborníka vo ferticentre. Ja chodím do Gyn-fiv ale chcem odísť nie som spokojná s prístupom. Ďakujem za odpoveď
13. feb 2012 o 17:42  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka , supeeeeer :slight_smile:
@ada06 , ahoj, vo FC je len jeden doktor, takze si nenavyberas :wink:
13. feb 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada06 a zda sa celkom fajn :wink:
@luga ze? :grinning:
13. feb 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka , aaaaa tak aj ano :grinning: ... ale zase kazdemu sediet nemusi .... kazdopadne ja by som inam v Ba nesla
13. feb 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za odpovede.Snáď to bude lepšie ako v GF.
13. feb 2012 o 18:15  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka a uz schvaluje Dovera teda?
13. feb 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ked mam pravdu povedat, tak ma raz odbil ze sanka dolu sefe ale som mu uz odpustila :grinning:
raz sme boli v iscare a tam sme boli iba cislo. ochota len taka aby sa nepovedalo a tu su sestricky ovela milsie :wink:
dnes som volala do FC a ze maju uz nove papiere tak mam prist. 100% zaruka tam asi nebude, bud alebo. ja verim ze to bude bud :grinning:
13. feb 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka , ja som zatial s nim ziadne problemy nemala ...
tak super, vyzera, ze bude bud :wink: - ked su nove papiere .... cize o papiere islo - o blbosti - ako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
13. feb 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka no supeeer,,teším, sa s tebou,že sa to rozbieha :wink: za mesiac bude žiadosť schválená a v apríli už budeš tehulka :slight_smile: :wink:
13. feb 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga presne blbosti a zbytočne vystrašia,že nebudú schvalovať :angry: ale tak to je,10 inych ludí a každy ti povie niečo iné,ked sa pytaš a chceš na jedno vedieť odpoved :unamused: a ty si ako pokročila?? :slight_smile:
13. feb 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada06 ahoj,,jednoznačne neváhaj a prestupuj do FC :wink: ľutovať nebudeš :slight_smile:
13. feb 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga no asi tak. nie aby riesili ze budu preplacat viac ivf ked sa nepodari ale oni taketo veci :rolling_eyes:
@silvia545 tak to by som ujovi dr. radila! :grinning: len nech sa teraz poistovna pohne a budem spokojna. dakujem :wink:
13. feb 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka Pinťo sa určite postará o naše detičky,,pekne nás oplodní :grinning: a budeme konečne tehu a šťastné :slight_smile:
13. feb 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 uz ma ten stres presiel a teraz ma uz zase nasiel. este ze pojdete niektore predomnou a budem vediet co sa bude diat. teda ked sa podelite o radost :wink:
13. feb 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545, @lienkalienocka, dufam, ze to strasenie skoncilo a uz to pojde hladko ...
ja cakam na vysledky HP a chlamydii - ale mne to nejako nesuri :sweat_smile:
lienocka, chce to hlavne co najvacsi pokoj :wink: :sunglasses:
13. feb 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a nohy v teple :sweat_smile: ja to chapem ale moj mozog pracuje na plne obratky ( aspon niekedy :grinning: ) a som strasne zvedava co sa bude diat. a hlavne ako to dopadne. keby mi to niekto povedal na 100% tak som pokojna :pensive:
13. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka , ved ja viem - mne sa teraz este hovori, ked sa zatial nic extra nedeje :sunglasses:
na sto percent to, bohuzial, nie je, ale verit treba vzdy :wink:
13. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mylim sa, alebo si uz raz bola? no pri mojom stasti to bude na prvy krat :wink:
13. feb 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka , mylis sa, bola som dvakrat :grinning: :pensive: .... krasne stastie, prajem ti to :slight_smile:
13. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 Ďakujem za odporúčanie ale tak veľmi som sklamaná z GF že neviem či bude to dobre riešiť práve teraz.Ale roky nezastavím........
13. feb 2012 o 19:44  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka no huraaaaaa.takze zacneme spolu. :wink: No ja mam teraz ms ale kym to schvalia aj mne ak schvalia hned bez problemov.Takze uz zacali schvalovat v dovere??????
13. feb 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka to je normálne s tym stresom :wink: nemože nikto povedať,že ja strach nemám,,bude ako bude :confounded: každá jedna to prežíva :wink: aspon v kutiku duše sa každá bojí ako to dopadne :wink: ja mám niekedy také dni,že sa teším,kedy už začnem :slight_smile: a potom príde strach a myslím si,že čo ak sa to nepodarí :frowning2: myslím si,že to je normálne :wink:
13. feb 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga :grinning: dúfam,že je už pokoj :wink: vystresovali dosť a to mi teraz najmenej potrebujeme :confounded: a kedy by si chcela začať? :slight_smile:
13. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada06 ved skús ísť na konzultáciu do FC a potom sa rozhodni :wink: budeš spokojná vo FC :slight_smile: máš pravdu,roky nezastavíme :wink:
13. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 , hej, mna tie spravy o neschvalovani dost nastvali, ale zase povedala som si, ze je to zbytocne, ked neschvalia, tak pojdem do Brna
zacat? uvidim, mozno maj a mozno aj hned, ako mi schvalia ziadost - ked ma tu budete takto inspirovat :grinning:
13. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ešte sa to len začína :wink: zatiaľ ani jedna nepísala,že je tehu :confounded: dúfam,že sa to tu rozbehne a ako si napísala nech je dosť inšpirácií :slight_smile: :slight_smile:
14. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 , v to dufam aj ja :slight_smile:
14. feb 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásneho Valentína Vám prajem Ferticenťáčky :slight_smile: :wink:
14. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok