• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@tinka9075 ideš do FC? :wink: ..................... vidím, že v správe máš IUI ešte nevieš ako to dopadlo?
19. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ako dlho si chodila do iscaru?
19. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco chcem íst do FC v piatok idem testovat po iui ak by náhodou nevyšlo tak skúsim ivf :slight_smile: :slight_smile: a pozerám že sme skoro susedy ja bývam v Bošanoch a ty v TO :wink: :wink:
19. feb 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco do Iscaru som chodila asi 5mesiacov a bola som rada že som konečne natrafila na super doktora a potom ho prepustili :unamused: tak preto som hladala niečo iné :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 :grinning: :grinning: :grinning: ......... tak držím palce ................. no skoro susedy :wink:
19. feb 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco dakujem uvidíme čo testík ukáže :wink: :wink:
19. feb 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 my sme tiež skončili vo FC na odporúčanie :wink: ................. dúfam, že všetko bude v poho :slight_smile: ............. my sme s FC spokojní
19. feb 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ja som si tiež zistovala že kde pôjdem aj kamoška chodila do FC a už je z nej mamina :slight_smile: :slight_smile: aj ona mi povedala že ked centrum tak len FC :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 možno ani nebude treba, možno v piatok budeš mať // :wink:
19. feb 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco uvidíme ale radšej som sa poistila a na ivf chcem íst až nejako v máji ked už bude teplo :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 takže zatiaľ neriešiť ani konzultáciu, či?
19. feb 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco uvidím ako dopadne iui a ked bude neuspešné tak sa objednáme na konzultáciu :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 skus sa s niecim zamestnat aby si tolko na ivf nemyslela.Ja sa tiez chcranim a dufam,ze nic nepochytam.Ked v robote kaslu okolo mna tak im vzdy hovorim nech ma obchadzaju. :grinning: Uz si budu mysliet ze som neaka citlivka. :grinning: Nikto to totiz v robote nevie,ze idem na ivf.
19. feb 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak silno držím palčeky :wink:
@kristina81 :grinning: :grinning: :grinning: .............. u nás v robote detto
19. feb 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ved ja viem,že teraz mi to neprospieva :confounded: ja vobec neviem,čo to do mna vošlo :frowning2: normálne sa hnevám sama na seba :angry: :angry: možno,že ak mi zavojú z centra,že žiadosť už prišla,sa moje myšlienky zmenia na dobré :wink: ale myslím si,že po mojej skúsenosti čo sa nám stalo,je asi normálne,že sa bojím ako to dopadne,,určite by som mala strach aj počas tehu :frowning2: no neviem,ako sa už mám odtoho odpútať,,daj nejaký tip :slight_smile:
@kristina81 hlavne nech to výjde
@kristina81 ved lúštim aj tajničky,,skrine som upratala,aby som na to nemyslela :grinning: zajtra asi znovu ich upracem :grinning: najradšej by som niekam vypadla,ale prší a v takom počasí sa mi nikde nechce :unamused: ani mi to nikomu nehovoríme,vedia to len pár ludí z rodiny a kamoška :wink:
ešte keby si si dala na seba skafander,to by sa na teba pozerali v robote :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ja som teraz mala tie isté pocity, dokonca taká malá depka na mňa prišla včera aj v piatok, ale snažím sa to zahnať, veľa sa smejem, mňa dokonca včera rozosmiala na parkovisku stará škoda 105, dávali sme nákup do auta, a vedľa nás zastala táto škodovečka, úplne zhnitá, krídlo na zadku, akoby chcela odletieť a ten chlapík sa ešte pýta, "kľúče máš?" vieš ako som sa začala smiať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ veď to auto nestojí ani za krádež ............. takže sa snažím zabávať a tým na to nemyslím, nemám čas
19. feb 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 nie si sama ktorá má strach, ja ho mám tiež, preto sa snažím na to nemyslieť, neviem či si v piatok náhodou neurobím tes, len neviem, či budem mať dosť odvahy :fearful:
19. feb 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco :grinning: ktovie,možno tá škodovka mala plnú vybavu vo vnútry :grinning: ešte aj erbegy :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 čítala si knihu secret = tajomstvo? tam je to pekne napísané o pozitívnom myslení a vysielaní myšlienok
19. feb 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ja som pri 2 ivf nevydržala a spravila testík na 11.den :slight_smile: teraz tiež určite nevydržím :wink:
19. feb 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco nie nečítala,ale počula som že je to aj na dvd,,kamooška mi to navrhla ešte minuly rok a nejako som na to zabudla :grinning:
19. feb 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco alebo skúsim to pozrieť na internete,či sa to nedá stiahnuť :slight_smile:
19. feb 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 určite budeš spokojná :wink: vo FC sa ti bude páčiť :slight_smile:
19. feb 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. feb 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 je tam dokonca aj film s titulkami
19. feb 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco bude mi to musieť mm alebo dcera stiahnuť,,ja som v tom jelen :grinning:
19. feb 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 doktor Valky nesplnil ocakavanie ?
19. feb 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 chorim som hovorila,ze im prinesiem respiratori. :grinning: Ja som tohot mala teraz dost takze dni mi utiekli.Dufam,ze takto utecu aj do schvalenia. :grinning: Teraz sa rozhodujem ci mam skusit cez tyzden zavolat do poistovne.Zajtra budu dva tyzdne co som podavala ziadost.Som zvedava ale aj sa bojim negativnej spravy.No a vidis aspon si spravis velke upratovanie. :grinning: Ked myslis mozes prist ku mne umyt okna. :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok