• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
Dievcata,Ake je riziko ,ze to embrijko co vkladaju bude neako postihnute.Alebo to oni vysetruju?
19. feb 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 aj ja verím že budem spokojná :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco dakujem v piatok uvidím či bolo iui úspešné :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimon31 ahoj splnil moje očakávania ale tiež ako doc.Tomáš musel odíst z Iscare aj doc.Války tak robí v žel.nemocnici a do Iscare chodí len na zákroky a to je také o ničom a má toho velmi vela v piatok uvidím či sa iui podarilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 určite ti s tým pomôžu na niečo iné, ja som od Vianoc prečítala 5 kníh, teraz čítam ďalšiu :grinning:
19. feb 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aj ja verím, že vo FC budeš veľmi spokojná :sunglasses:
@silvia545 aj som to ako maďar napísala ............... malo to byť: určite ti s tým doma radi pomôžu, a keď budeš čítať tak budeš myslieť na niečo iné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco aj ja verím lebo ozaj nie je kde íst v Blave v GF som už bola aj v Iscare ale tam to je o ničom :unamused: tak treba vyskúšat nové centrum :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ferticent je SUPEEEER, nam sa hned na prvy krat podarili dvojicky, zajtra budu mat 3 roky, chlapcek a dievcatko.
Pan dr. Pinter bol velmi zlaty, prijemny tak isto, ako aj ostatni zamestnanci a nie je ani drahy.
19. feb 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 a tiež čítam na nete vtipy, takže to je tiež niekedy pozitívne, keď sa tak od srdca zasmeješ
19. feb 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 :grinning: :grinning:
skús zajtra zavolať aj ja som tak volala za 2 tyždne :wink: OK prídem k tebe na tie okná,,len ma nasmeruj :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco :grinning: :grinning: my sme obe ako madari :grinning: ja som rozmyšlala jak mi možu z toho filmu pomocť :grinning:
19. feb 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 no vidíš, a hneď sa nad tým musíš zabávať :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco :grinning: :grinning:
zajtra mi to stiahnu do pc,,ved to dosť trvá,najprv ukazovalo vyše 2 hod.,,potom 3 a nakoniec až 4 hod. :grinning:
19. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 tak to fakt radšej až zajtra, ale kniha by nemala tak dlho trvať
19. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco myslíš,že ju prečítam za hodinu :wink: čo som majka z gurunu :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslela som sťahovanie z netu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

.............. to budeš veeeeeeeeeeeeeľmi dlho čítať tú knihu, a hlavne k niektorým veciam sa budeš musieť aj vrátiť, veľmi zaujímavé čítanie, si predstav že ja ju čítam, už asi 3 mesiace, a stále som ju neprečítala, ale medzi tým čítavam aj iné knihy :grinning:
19. feb 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco :grinning: :grinning: my sme už tak domotané,že ja teraz vobec nechápem :grinning: :grinning:
čo si mám tú knihu stiahnuť z netu :grinning: :grinning: :grinning: jooooj už ma bolí sánka,čo sa smejem :grinning: :grinning:
19. feb 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 no nic ine nam nezostava, len pozitivne mysliet. zdvihnem sa oprasim kolienka a ide sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@luga tak na teba som teda extra zvedava! :wink:
19. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco jej, dakujem za podporu. velmi to potesi :wink: a ty ako?
19. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 :grinning: :grinning: :grinning: vidíš máš ešte negatívne myšlienky, dúfam, že nie :grinning: :grinning: :grinning: ............ smiech lieči
@lienkalienocka som v etape čakania :wink:
19. feb 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco smiech pomohol :grinning: aspon som prestala na to myslieť :wink:
20. feb 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 to som rada :wink:
20. feb 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím dnes na našu @wejbynka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a držím palčeky
20. feb 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky :slight_smile: od piatku som nebola na nete, tak pisem az teraz.

@7bambulik9 pytala som sa na ten embryoglue, este to nemaju v cenniku. je to u nich novinka, aj ked vo svete sa to pouziva uz dlhsie. este len vo stvrtok im vraj prisli tie séra a este len to rozbiehaju, takze cenu mi nepovedali. rozpravali sme sa o tom aj s embryologom, vraj to skor odporucaju parom, ktore maju za sebou uz jedno alebo viac neuspesnych pokusov. uspesnost sa podla preskumov vraj zvysila o 10%.

@silvia545 silvi zahod smutne myslienky, iba co sa zbytocne trapis. ja verim ze po tom co sa vam stalo a co si si odtrpela, sa to otoci a dostanete do zivota krasne zdravucke babenko, zasluzis si to. :dizzy_face:

inak som v piatok odchadzala z ferti velmi spokojna. doktor sa somnou velmi otvorene rozpraval a odpovedal mi na vsetko co ma zaujmalo aj viac. velmi velmi velmi prjemne centrum. :slight_smile:
20. feb 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco este ako dlho cakas? :wink: tiez som zvedava ako dopadne @wejbynka :slight_smile: drzim palce :wink:
20. feb 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka , ahoj, uz si bola zaniest tu ziadost do poistovne?
20. feb 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj, ja ju tam mam uz od utorka. cize tyzden :slight_smile: skoro. uz by mohol s nou nastat nejaky pohyb.. ty ides zajtra vsak?
20. feb 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka , mhm, zajtra ... necakaj take skore "pohyby" :slight_smile:
20. feb 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga davam im este tyzden a potom si to dam skontrolovat kde sa nachadza :wink: uz len tri tyzdne im zostavaju bohuzial :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka :grinning: .... budes neodbytna? - na nich treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok