Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

camelco
19. feb 2012

@tinka9075 ideš do FC? 😉 ..................... vidím, že v správe máš IUI ešte nevieš ako to dopadlo?

camelco
19. feb 2012

@tinka9075 ako dlho si chodila do iscaru?

tinka9075
19. feb 2012

@camelco chcem íst do FC v piatok idem testovat po iui ak by náhodou nevyšlo tak skúsim ivf 🙂 🙂 a pozerám že sme skoro susedy ja bývam v Bošanoch a ty v TO 😉 😉

tinka9075
19. feb 2012

@camelco do Iscaru som chodila asi 5mesiacov a bola som rada že som konečne natrafila na super doktora a potom ho prepustili 😒 tak preto som hladala niečo iné 🙂 🙂

camelco
19. feb 2012

@tinka9075 😀 😀 😀 ......... tak držím palce ................. no skoro susedy 😉

tinka9075
19. feb 2012

@camelco dakujem uvidíme čo testík ukáže 😉 😉

camelco
19. feb 2012

@tinka9075 my sme tiež skončili vo FC na odporúčanie 😉 ................. dúfam, že všetko bude v poho 🙂 ............. my sme s FC spokojní

tinka9075
19. feb 2012

@camelco ja som si tiež zistovala že kde pôjdem aj kamoška chodila do FC a už je z nej mamina 🙂 🙂 aj ona mi povedala že ked centrum tak len FC 🙂 🙂

camelco
19. feb 2012

@tinka9075 možno ani nebude treba, možno v piatok budeš mať // 😉

tinka9075
19. feb 2012

@camelco uvidíme ale radšej som sa poistila a na ivf chcem íst až nejako v máji ked už bude teplo 🙂 🙂

camelco
19. feb 2012

@tinka9075 takže zatiaľ neriešiť ani konzultáciu, či?

tinka9075
19. feb 2012

@camelco uvidím ako dopadne iui a ked bude neuspešné tak sa objednáme na konzultáciu 🙂 🙂

kristina81
19. feb 2012

@silvia545 skus sa s niecim zamestnat aby si tolko na ivf nemyslela.Ja sa tiez chcranim a dufam,ze nic nepochytam.Ked v robote kaslu okolo mna tak im vzdy hovorim nech ma obchadzaju. 😀 Uz si budu mysliet ze som neaka citlivka. 😀 Nikto to totiz v robote nevie,ze idem na ivf.

camelco
19. feb 2012

@tinka9075 tak silno držím palčeky 😉
@kristina81 😀 😀 😀 .............. u nás v robote detto

silvia545
19. feb 2012

@camelco ved ja viem,že teraz mi to neprospieva 😖 ja vobec neviem,čo to do mna vošlo ☹ normálne sa hnevám sama na seba 😠 😠 možno,že ak mi zavojú z centra,že žiadosť už prišla,sa moje myšlienky zmenia na dobré 😉 ale myslím si,že po mojej skúsenosti čo sa nám stalo,je asi normálne,že sa bojím ako to dopadne,,určite by som mala strach aj počas tehu ☹ no neviem,ako sa už mám odtoho odpútať,,daj nejaký tip 🙂

camelco
19. feb 2012

@kristina81 hlavne nech to výjde

silvia545
19. feb 2012

@kristina81 ved lúštim aj tajničky,,skrine som upratala,aby som na to nemyslela 😀 zajtra asi znovu ich upracem 😀 najradšej by som niekam vypadla,ale prší a v takom počasí sa mi nikde nechce 😒 ani mi to nikomu nehovoríme,vedia to len pár ludí z rodiny a kamoška 😉
ešte keby si si dala na seba skafander,to by sa na teba pozerali v robote 😀 😀

camelco
19. feb 2012

@silvia545 ja som teraz mala tie isté pocity, dokonca taká malá depka na mňa prišla včera aj v piatok, ale snažím sa to zahnať, veľa sa smejem, mňa dokonca včera rozosmiala na parkovisku stará škoda 105, dávali sme nákup do auta, a vedľa nás zastala táto škodovečka, úplne zhnitá, krídlo na zadku, akoby chcela odletieť a ten chlapík sa ešte pýta, "kľúče máš?" vieš ako som sa začala smiať 😀 😀 😀 😀 ............ veď to auto nestojí ani za krádež ............. takže sa snažím zabávať a tým na to nemyslím, nemám čas

camelco
19. feb 2012

@silvia545 nie si sama ktorá má strach, ja ho mám tiež, preto sa snažím na to nemyslieť, neviem či si v piatok náhodou neurobím tes, len neviem, či budem mať dosť odvahy 😨

silvia545
19. feb 2012

@camelco 😀 ktovie,možno tá škodovka mala plnú vybavu vo vnútry 😀 ešte aj erbegy 😀 😀

camelco
19. feb 2012

@silvia545 čítala si knihu secret = tajomstvo? tam je to pekne napísané o pozitívnom myslení a vysielaní myšlienok

silvia545
19. feb 2012

@camelco ja som pri 2 ivf nevydržala a spravila testík na 11.den 🙂 teraz tiež určite nevydržím 😉

silvia545
19. feb 2012

@camelco nie nečítala,ale počula som že je to aj na dvd,,kamooška mi to navrhla ešte minuly rok a nejako som na to zabudla 😀

silvia545
19. feb 2012

@camelco alebo skúsim to pozrieť na internete,či sa to nedá stiahnuť 🙂

silvia545
19. feb 2012

@tinka9075 určite budeš spokojná 😉 vo FC sa ti bude páčiť 🙂

camelco
19. feb 2012

@silvia545 kuk IP

camelco
19. feb 2012

@silvia545 je tam dokonca aj film s titulkami

silvia545
19. feb 2012

@camelco bude mi to musieť mm alebo dcera stiahnuť,,ja som v tom jelen 😀

mimon31
19. feb 2012

@tinka9075 doktor Valky nesplnil ocakavanie ?

kristina81
19. feb 2012

@silvia545 chorim som hovorila,ze im prinesiem respiratori. 😀 Ja som tohot mala teraz dost takze dni mi utiekli.Dufam,ze takto utecu aj do schvalenia. 😀 Teraz sa rozhodujem ci mam skusit cez tyzden zavolat do poistovne.Zajtra budu dva tyzdne co som podavala ziadost.Som zvedava ale aj sa bojim negativnej spravy.No a vidis aspon si spravis velke upratovanie. 😀 Ked myslis mozes prist ku mne umyt okna. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre