• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
@luga ja skočím rezervovať miesta,alebo poviem susedovy,ten tam robí presne na tom oddelení :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wejbynka to bude súrodencov :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
27. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ja si myslim, ze tam na odoslanie bude aj ta tvoja......oni podla mna zbieraju nejake mnozstvo a potom to naraz posielaju (usetria :grinning: ). fakt som presvedcena o tom, ze pride aj ta tvoja zarovno s mojou, alebo ci tu tvoju uz aj neposlali. mozno si uvedomili, ze maju nejake lehoty na to, o ktorych mi ani nevieme a nestihli byt to s cakanim na doktorku, tak to poriesili inak :slight_smile: .
uvidis tento tyzden sa tesime spolu :dizzy_face: ja v to veriiiiiiiiiiiiim

mna by skor zaujimalo preco mam po laparke cakat az dva cykly, ked mi pocas nej nic nerobili len pozerali kamerou a vstrekli tu tekutinu. ok jeden cyklus,,,ale preco dva?!
27. feb 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisian :grinning: bodaj by si mala pravduuu :wink: aj mne ked robili laparku,to bolo koncom mája a ivf mi odporučili v auguste :wink: ale išli sme až v oktobri :wink: asi aj po laparke musí byť nejaky odstup :slight_smile:
27. feb 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545
@lisian
baby už nech máte odoslané tie žiadosti do centra, a nech vám volajú, aby ste mohli začať
27. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco mna to nejako pochytilo :sweat_smile: keby som mohla tak pichám hned :grinning:
27. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 neboj o chvíľu ani nebudeš vedieť že bola nejaká stimulka, a budeš už čakať na //
27. feb 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco ešte musím dovtedy nejako prehovoriť mm,aby ma pichal :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 aj to sa ti určite podarí, ten môj tiež mal strach, ale nemali sme čas to riešiť, síce suseda je zdr. sestra, ale čo som ju mala budiť o 5 ráno aby mi pichla injekciu, tak musela polovička
27. feb 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco uff no to nestras radsej , najprv staci jedno a potom uvidime:slight_smile:...ved zmrazene mozu byt par rokov:slight_smile::slight_smile:....
@silvia545 moooooc drziim palce aby si uz mala ziadost schvalenu a aby ste mohli zacat:slight_smile:

zaroven mam otazku , v akom obdobinsa robi KET?....myslim ci pred mrchou alebo az po a kolko po a ci sa beru este nejake hormony okrem utrogestanu?.....musim to riesit lebo nas to caka kazdu chvilku asi:slight_smile:
27. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka veď tak nejako som to myslela moja, aspoň máte do budúcna :wink:
doky ti nič nehovoril, čo všetko budeš musieť brať pred KET? kedy máš volať?
27. feb 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco nie vobec mi nic nespominal, iba plny mocovy mechur:D.....nic viac a dal mi od mojho gyndosa predpisat estrofem nic viac:D....preco?...co ma preboha este caka?...dalsie pichanie?...to zle znasam:( vies co v sobotu dosla mrcha takze ratam ze vo stvrtok idem na kontrolu:slight_smile:
27. feb 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@farmaceutka tak tak. to bude asi najrozumnejsie :wink:
27. feb 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 a ty a ziadost furt nic?
@dorotka_ no otecko hlavne nech nas uzivi :sweat_smile: ved uvidime co nas bude cakat :wink:
27. feb 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco no, čo? ako dopadla krvička dnes?
27. feb 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka :frowning2: :frowning2: žiadosť nič,,jedna kočka mala neskor schválenú žiadosť ako ja o týžden a dnes jej v poisťovni povedali,že žiadosť má už na odoslanie :confounded: ja tomu nechápem :sweat_smile: ako to robia v tej poisťovni tam ich je viac čo to podpisujú???ked mne povedali,že mi tam chyba ešte jeden podpis od dr. a ta je na dovolenke :frowning2:
27. feb 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco no už som to navrhla a nič :confounded: chudák bojí sa :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka ja neviem,či sa tej žiadosti aj dočkám :frowning2: toto je ako naschvál :confounded:
27. feb 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545
@camelco tento tyzden nam zazvoni mobil...."dobry den, tu je Ferticent, volame vam, ze vasa ziadost bola schvalena" :grinning: ja to uz pocujeeeeeeeeeeeeeeeeem
27. feb 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 no mozno je tam teda viacej lekarov. mne ju tiez asi niekde zaparatili. furt nic :angry:
27. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisian ved ja už len pozerám stále na mobil a hovorím no volajte konečne volajte :sweat_smile: a nič :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ved to teda mohli dať podpísať inému,ked má panička 2 týždne dovolenku :angry: :angry: neviem,čo si má už myslieť :confounded:
27. feb 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 skus na ten mobil nepozerat a mozno budes menej nervozna :slight_smile:
27. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisian myslíš,že to pojde :confused: aj tak mi tam bude jedno očko utekať :grinning:
27. feb 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 akoze ja tiez. zajtra budu 2 tyzdne a oni ani nevedia, ze ja od nich nieco chcem. im odporucam tento tyzden to schvalit, buducu stredu najneskor poslat a ide sa na to. len mi mrcha strajkuje. jak na potvoru. a ta zienka bola tiez z FC?
27. feb 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ta zienka som ja :grinning:
27. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienkalienocka :grinning: áno lisian :grinning: ale chápeš to,,tak 7.2. mi schválili žiadosť a ona išla na dovolenku 20.2. a to dovtedy čo robila :fearful: :fearful: ked mi tam nevedela buchnúť jeden podpis :angry:
27. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 moja, ja som ziadost posielala 6.12.2011 a do fc prisla 29.1.2012 takze myslim ze mozes byt kludnaaa, neboj sa mojaaa ono to budeee ved na dobre sa caka ver mi:slight_smile:...vsetko je v poriadku a ziadost uz bude tento tyzden
27. feb 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka , estrofem budes brat v ramci pripravy na KET - aby ti pekne narastla sliznica v maternici a vklad sa samozrejme robi v druhej faze cyklu :wink:
27. feb 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok