• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@luga to znamena ze teraz mam mrchu a po nej mam ist na kontrolu, takze chapem to tak ze v polke marca by mal byt vklad alebo az po marcovej mrche???
27. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka , ved si pisala, ze Dr. vravel, ze az po dvoch mesiacoch - cize to mi vychadza az po tej marcovej ms
27. feb 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka v stredu idem na gyn.tak uvidim co mi povie :unamused:
27. feb 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka teraz mas ist na kontrolu, ci nemas nejaku reakciu, ci nemas nieco v maternici po vklade. Pozrie ta sonom a ides prec. :grinning:
27. feb 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkanr ale ja este niesom po vklade:slight_smile:....mne museli kvoli OHSS zmrazit:slight_smile:
28. feb 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 uz len aby to bola pravda :slight_smile:
28. feb 2012 o 09:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa bude,len tomu veľmi veriť :slight_smile:
28. feb 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wejbynka :slight_smile: bodaj by ťa Boh vyslišal :wink:
28. feb 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wejbynka ved viem, ze si nemala vklad. Kazda, ktora bola nadopovana hormonmi, musi ist na kontrolu, ci sa zmensili vajecniky alebo ci nieco nezostalo v maternici.
28. feb 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka ahoj ja akurat beriem estrofem ideme na KET a zacala som ho brat v prvy den menstruacie a na 10den idem na kontrolu a podla toho ako sa bude tvarit sliznica maternice mi povie dr. co dalej :wink: a uvidime kedy bude vklad na kolky den v cykle
28. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wejbynka Pri KET beries od prveho dna Estrofem, na 10 den je kontrola a ked je vsetko ok, tak od dalsieho dna zacinas aj s Utrogestanom, takze cca na 15 den od mrchy je vklad, moze sa to ale posunut aj o par dni neskor ak kontrola na 10 den nebola podla dr. predstav. Cize vklad vraj moze byt cca od 15-20 dna cyklu. Stat sa ale moze, ze sa vklad vobec neuskutocni.
28. feb 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisian aha :slight_smile: asi mi to nejako uslo :wink:
@silvia545 no vyberala destinaciu asi :grinning:
28. feb 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@farmaceutka podla mna dobre robis, ja by som tiez svojho gyn neobisla. nam ked sa nedarilo, tak mi robil testy on a ked si uz nevedel rady, tak ma poslal prec :wink:
28. feb 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka tak to máš dobrého gyndoša, mne vždy povedal, že som úplne v poriadku, a nevidí problém, potom som to riskla na vlastnú päsť :slight_smile:
28. feb 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco dobry ako dobry. info z neho lezu ako z chlapetej deky. ked sa nespytas, tak nevies :wink: on hned hovoril ze to bude manzel a aj tak je :wink:
28. feb 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka mňa sa naposledy môj pýtal, to sme vás do centra poslali my? ja že nie, tak bol prekvapený, ale keďže s tým nič nerobil, tak sme sa s mm rozhodli sami, a urobili sme dobre, môj nie je zlý, len sa správa podľa toho akú má náladu :angry:
28. feb 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka :grinning: ved já jej nadestinujem :grinning: najprv mala podpísať čo bolo treba a potom mohla ísť aj do vesmíru :slight_smile:
28. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco tiez si myslim ze ste uz nemali na co cakat, ked mal takyto pristup. ja ked som priniesla muzov spg tak ze tu pomoze uz iba centrum. a to bolo vsetko. ja ze nejaky papier mi nedate? ze netreba. tak som sa zdvihla a isla. tam si vsetko preklepli a som rada ze sa to dalo konecne do pohybu :wink:
28. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ja som mala tiež takého dr.,stále vravel,že som v poriadku,pchal do mna lieky a injekcie a nič :unamused:
28. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ale fakt mala dost casu to este podpisat. a kolko dni podla zakona to ma najviac trvat? mne povedala ze do 30 dni sa vyjadria. cize 31. volam de to vazne? :grinning:
28. feb 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka neviem kolko presne,,ale fakt mala dosť času na jeden podpis :angry: 2 týždne celkovo :angry: ja to tam mám od 20.1. :confounded: moja tento mesiac sa asi ťažko dočkáš 31. :grinning: :grinning: ale myslíš,že budeš volať v marci :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no tento mesiac nie, ale vychadza mi to na 15.3 :wink: od podania som myslela :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, vedela by ste mi niektora povedat, kolko vychadza komplet IVF aj s liekmi v tom Fericentre? vopred dakujem za info :wink:
28. feb 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 davala som 14.2. to bude urcite dobre znamenie :wink:
28. feb 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vybavenie každej žiadosti by malo byť 30 dní, tak dúfam, že už sa konečne dočkáte tých svojich, možno ich tam majú veľa, alebo sa kopu do zadku :angry:
28. feb 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo http://www.ferticent.com/, pozri túto stránku, cenník tam nemajú, takže najskôr budeš musieť zavolať, ak by si išla cez poisťovňu tak hradíš len lieky
28. feb 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo , cez poistovnu len doplatok za lieky - 200-230 eur , icsi a PK bez doplatku ..... mraznie nieco stoji, takisto nadstandard - PISCI, SPF ....
28. feb 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lev1
@dorotka_ ahaaaaaaaaaaa no tak uz som zasa o nieco muuudrejsia:slight_smile:...boze keby vas nebolo tak ja neviem co:slight_smile:....som taka rada ze ste tu:D.....takze tak to vyzera ze vklad bude v polke aprila ak pojde vsetko ako ma:slight_smile:....
a
@silvia545 silvi neboj pevne verim ze uz zavolaju ja viem ze to cakanie je najhorie ale ber to tak ze aspon vies ze uz ju mas schvalenu a ze uz len dorazit na to spravne miesto musi:slight_smile:.....co tie babulky co nevedia a len cakaju?...:(
28. feb 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka a Veľkú noc budete sláviť traja :wink:
28. feb 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok