• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@dorotka_ viem ako sa cítiš :frowning2: tiež čakám na apríl aspoň nám bude mať kto posielať tehu vírusiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ nebooj,,za chvíľu bude apríl ani sa nenazdáš :wink: a potom budeš tehu :slight_smile: ja čakám na ms,,mám dostať v utorok,ale neviem,či nepríde skor potvora jedna,,nejako ma začalo pobolievať bruško :confounded:
16. mar 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 len smutné je,že zatiaľ nikto nenapísal,že je tehu :confounded: ale viem o jednej kočke,ked som si bola v utorok pre liečiky,prišla na kontrolu a sestrička sa jej pytala či ešte krváca,že nie a že už má aj odozvu srdiečka :slight_smile: tak to ma potešilo,že aspon o jednej viem :slight_smile:
16. mar 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 do apríla ešte času dosť tak ja len budem dúfať, že sa to konečne s tehuľkami rozbehne. Musíííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 :slight_smile: veru,dúfam aj ja,že to tu rozbehneme :wink:
16. mar 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. mar 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 trpezlivost ruze prinasa :grinning:
16. mar 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545
@ria191 ja inak baby verim, ze je aj kopec babuliek ktorym to vychadza pozitivne, len sem nepisu. :slight_smile: vzdy ked idem do ferti, tak je tam kopec parov, zien a sem pise iba malicka cast z nich. tak ako si ty napriklad silvi videla v utorok :slight_smile: v aprili nas tu bude viac ktore sem piseme stimulkovat a ja verim v pozitivne vysledky :dizzy_face: :slight_smile:
16. mar 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silne bolesti-krce v podbrusku su normalne?dnes to uz dost boli.
16. mar 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@7bambulik9 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: .......cooooooooooooooo?
16. mar 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga To veď to včra som už bečala čo sa bojím, že mi to neschvália...vraj kvôli Ficovi to predávajú a bude iba všeobecná
16. mar 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak bola som dnes v FC pozriet sa ako narastli folikuly :slight_smile: nie som na tom az tak zle doky hovoril ze mohli byt aj vacsie ale neni su ani male ze je to dobre tak uvidim v pondelok na kontrole :wink:
16. mar 2012 o 18:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kristina81 :grinning: ja som trpezlivá,,a nejako sa mi zdá že až moooc :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigi ale mohly by sem aspon pár slov pozitívnych ťuknúť,že sa im zadarilo :slight_smile: aspon by nás to povzbudilo :grinning: no aj ja ked som tam,tak tam je dosť párov a preto sa divím,že sem nikto nový nenapíše,,iba my si tu stále dokola píšeme :grinning: a potom o iných nevieme :wink:
16. mar 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa no vidíš,,tam bude určite to pravé :slight_smile:
16. mar 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 tak to dufam aspon jedno jedinke keby sa naslo :slight_smile:
17. mar 2012 o 07:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbadossa nájde a bude to pravé :slight_smile: v to dúfam aj ja,že teraz už všetko dobre dopadne a konečne sa dočkáme nášho dieťatka :wink: :slight_smile:
17. mar 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak už idem napísať aj ja,bude sa mi to všetko lepšie znášať,keď v tom nebudem sama.
Podarilo sa nám vyprodukovať osem vajok a včera mi volali, že sa podarilo päť oplodniť. V stredu idem na ET :slight_smile: , a potom už budem potrebovať všetky vaše palce :slight_smile:
18. mar 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby ktoré ste si dávali 2 al.3 žiadosť na IVF do Dôvery posledný mesiac musel ísť manžel opäť k urológovi? Či ste mali len chlamýdie a krv. Dík za info
18. mar 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 super, uz teraz drzim palce :wink: Uplne optimalny stav 8-5 a 2 vlozia a budes tehotna :grinning:
18. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja ani neviem kolko folikul mam presne :slight_smile: Ale neako pomaly rastu.vcera uz bol 10-ty den stimulacie a este vzdy mi nevedel dr. presne povedat kedy budem mat odber.Uz som trocha unavena ze kazdy druhy den musim do BA.To by som nebola ja keby to slo hladko. :slight_smile: Ale uz krce mam zo dna na den silnejsie tak uz zajtra snad budu dost velke.
18. mar 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tešíím,tešííím sa s tebou :wink: takže budeš mať PK,,budem na teba myslieť :slight_smile: ja čakám tiež na ms a rychlo do toho :wink:
18. mar 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 a nepytala si sa aké sú veľké folikuly? :slight_smile:
18. mar 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 14 mm boli v sobotu.dufam,ze zajtra uz budu aspon 18.neviem kolko rastu za den od injekcii.Teraz mam uz bolesti bez prestavky tak dufam dorastli.
18. mar 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 tuším sa mi zdá,že 2mm za den,,ale neviem to presne :slight_smile: to určite budú :slight_smile:
18. mar 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.chcem sa spýtať,či na IVF alebo teda IUI je potrebný nejaký doklad o partnerstve,kedže nie sme zosobášení a nemáme rovnaký trvalý pobyt.Kolegyňa mi niečo spomínala,že počula,že treba nejaký doklad z mestského úradu.Je to pravda?
18. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviabn neviem, ci o trvalom pobyte, ale partner musi podpisat, ze ked sa narodi dieta, tak to bude jeho
18. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviabn ahoj :wink: budete potrebovať doklad,,v centre Vám dajú papier a ten pojdete dať potvrdiť na mestský alebo ak ste z dediny na obecný úrad :wink: ty aj s partnerom sa podpíše do knihy,že žijete spolu ako druh a družka a tiež sa nejaké eurá za to platí,,my sme platili okolo 1 eura ale to bolo pred 2 rokmi :slight_smile:
19. mar 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 ahoj.ja sa len chcem opytat ci ste si dali embryoglue ale SPF?Kedy ste museli dat odpoved ci ano alebo nie?
19. mar 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 my sme platili 6 eur lebo na mestsky urad sme nevedeli ist spolocne lebo sme dlhsie v robote tak sme museli ist k notarovi.Ty teda maju minutovu mzdu. :D
19. mar 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok