Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
19. mar 2012

@ria191 no to dufam, ze kym my pojdeme tak uz budeme mat vsetky co idu v marci tehulky a poslu tehu virusy aj nam 😉

dorotka_
19. mar 2012

@silvia545 no nech ms pride pekne ako ma a sup na stimulovanie a potom len same pozitivne spravy 😉

dorotka_
19. mar 2012

@leon123 budeme ti vsetky drzat palce nech to vyjde, my sme mali 11 a z toho sa podarilo oplodnit tiez 5 🙂

dorotka_
19. mar 2012

V sobotu som bola kocikat svagrinej stvormesacneho drobca, bola pekne pocasie, tak som sa poprechadzala a vychutnavala si ake to bude uzasne ked takto uz budem kocikat svoje 🙂, bolo to super 😉, ktovie ako sa maju ti moji mrazacikovia urcite su uz bezo mna smutny a nevedia sa dockat ako sa zahryznu a nepustia sa az o 9 mesiacov :D

barbadossa
19. mar 2012

no ahojte tak bola somm dnes v FC v stvrtok idem na odber ale doky mi hovoril ze mam syndrom polycystických ovarii (to znamena ze vklad sa bude musiet odlozit ☹ ☹ nemate niektora s tym skuseností??

silvia545
19. mar 2012

@kristina81 to si teda dosť vypytali 😕 ale čo je dnes lacné,,už musíme za všetko platiť,,zachvílu asi aj za vzduch čo dýchame 😒 no my sme platili každý po 1 eure,,takže 2,,ale zas neni to tak veľa čo ste platili vy 😉

silvia545
19. mar 2012

@dorotka_ no ja už na nu veeeľmi čakám 😀 zajtra má prísť,,ale bolesti mám už 6 den,,tak si asi robí zo mna srandu 😀

tigi
19. mar 2012

@barbadossa ja mam PCO a pri prvom IVFku sme mali vklad normalne. jediny dovod ktory ma napada preco by odkladali vklad je to, ze sa ti rozbieha OHSS... o tom ti nehovoril nieco? pretoze pri PCO je vacsie riziko ze ho dostanes.

inak mne este stale nevolali z poistovne, uz je to mesiac.

dorotka_
19. mar 2012

@silvia545 no tak jej dohovor, ms si zvyknu robit srandu aj ta moja ked na nu cakam tak si dava na cas 😀

dorotka_
19. mar 2012

pocujte dievcata, na inych temach sem tam citam ze sa po rozmrazeni mrazacikovia nevyvijali a z vkladu nic nebolo, poznate aj niekoho s FC ze by sa to stalo?, lebo mne budu rozmrazovat az ked sa im podari zaviest ten cookov cateter, kedze je to u mna komplikovane a nechcu ich rozmrazovat zbytocne, tak dufam ze budu ok

barbadossa
19. mar 2012

@tigi mozno aj hovoril len som ostala tak zaskocena s tym somm neratala a dotoho mi sestricka este pichala injekcie a potom mi zase vysvetlovali ako injekcie brat tak som sa na to tak sustredila ze som aj zabudla co mi hovoril 😒 hadam sa viac dozviem v stvrtok

leon123
19. mar 2012

@kristina81 ahoj,my sme si nedávali,ale ešte keď mi volal embryolog na druhý deň po odbere,tak sa pýtal či nám o tom doktor hovoril,takže podľa mňa sa dá povedať aj po odbere ak chceš 🙂

leon123
19. mar 2012

@dorotka_ ahoj,ja som bola na KET a rozmrazovali mi tri a vyvijali sa len dve,ale neujalo sa ani jedno ☹ , ale mám kamošku,ktorej sa neujalo pri ET a pri KET mala dvojky 🙂

kristina81
19. mar 2012

@leon123 dakujem. 🙂

lev1
19. mar 2012

@dorotka_ Ahoj, ja som mala KET 2 krat a takisto najskor zaviedli cateter, az potom rozmrazovali. Bala som sa, ze len ja som taka ina, tak si ma potesila 🙂
Raz mi vkladali jedno a bolo ok aj sa uchytilo, test pozitivny, ale potom sa prestalo vyvijat. Druhy krat vkladali dve a tiez boli ok, ale ani jedno sa nechytilo.

dorotka_
19. mar 2012

@leon123 a kedy ich rozmrazuju aby aj stihli zistit, ci sa dalej vyvijaju ? to je mi luto, ze sa neujali a budete dalej skusat?

dorotka_
19. mar 2012

@lev1 jej aj mna si potesila ze nie som jedina 🙂 , skoda ze to prve sa neudrzalo, no ja som velmi zvedava ako sa budu tvarit tie nase, a to zistuju nejak este pred tym nez ich tam vlozia ci sa budu vyvijat? a idete tiez este dalej skusat?

dorotka_
19. mar 2012

dievcata, ale uz je naozaj pomaly cas aby sem niektora napisala ze je tehu, takze tie co idete teraz niekedy tak len dobre spravy a // 😉 a leon123 bude asi prva co z nas co si tu piseme ide na vklad takze prva tehulka 😉

dorotka_
19. mar 2012

@leon123 no uz mam odpoved ved si pisala ze v stredu ides na vklad a ja som ti aj odpisovala 🙂 ze by ma uz chytala skleroza 😀

leon123
19. mar 2012

@dorotka_ neviem presne kedy ich rozmrazujú,ale niektoré sa zle aj rozmrazia,takže sú nepoužitelné 😒 a tej sklerózy sa neboj-nebolí 😀 pevne verím,že s tým tehotenstvom máš pravdu 🙂 a potom ma budete pekne všetky nasledovať 😉

cristi
19. mar 2012

ahojte dievcata,kedze idem zajtra prvykrát do Ferticentu,chcela by som Vas poziadat o poskytnutie informacie o tom, ako to v centre prebieha pri prvom pohovore.Co ma caka aj mojho manzela okrem vysetrenia jeho spg.Dakujem za odpoved 🙂

ripmajka
19. mar 2012

Dr. s vami spraví vstupný pohovor . Potom manžel pôjde na odber spermíí a tebe spraví Dr.Pinter gynekologickú prehliadku. Potom s manželom počkáte na výsledky spg. a spraví s vami ešte taký konečný pohovor , v ktorom vám vysvetlí , kde vidí zrejmú príčinu neplodnosti.

cristi
20. mar 2012

@ripmajka dakujem pekne a kolko to priblizne vsetko trva?

ana79
20. mar 2012

@barbadossa ahoj tak ja som bola na kontrole dnes aj ja idem v stvrtok na odber...dovtedy si vraj musim davat pozor aby vajka nepopraskali.... a dufam ,ze dovtedy vydrzia...
tak mozno sa tam aj stretneme...prajem krasny dnik.

silvia545
20. mar 2012

@dorotka_ 😀 možem dohovárať,,vobec nepočúva,,svinucha jedna,takto sa so mnou zahrávať 😉 nie a nie prísť asi vie,že bude posledná 😀

silvia545
20. mar 2012

@ana79 nenamáhaj sa,,nezdvíhaj nič ťažké,pekne len oddychuj 😉 držím palce na štvrtok,nech sú pekné kvalitné a nech sa pekne delia 😉

silvia545
20. mar 2012

@kristina81 ahoooj moja,tak ako si včera dopadla?dúfam,že folíky boli OK 🙂

lev1
20. mar 2012

@dorotka_ Po rozmrazeni ich kontroluju, ale ako neviem, lebo skoro hned zakricia, ze su v poriadku a ide sa na vklad. Neviem, ci nekontroluju, len to, ze rozmrazenie prezili. Lebo asi na sledovanie vyvijania po rozmrazeni by potrebovali viac casu. A to ci a ako sa vyvijali sa zisti az potom pri teste o 14 dni. Budeme skusat dalej a verit, ze dalsi vklad sa podari a nase babo to vydrzi v mojom brusku 9 mesiacov. Drzme si palce 🙂

barbadossa
20. mar 2012

@ana79 ahoj tkze len oddych a klud 🙂 uz sa tesim nech uz je po tom 🙂

dorotka_
20. mar 2012

@lev1 no verim ze aj pri tych mojich povedia ze su v poriadku 😉 , no aj ja dufam, ze aprilovy pokus bude uz ten posledny a uspesny, a verim ze tento rok budeme vsetky tehu 😀, ina moznost nie je 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre